' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Názov turnaja:MEMORIÁL JUDR. IVANA ČIERNEHO 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:12
Zástupca rozhodcu:Holub Ivan (A)   
Termín od:17.08.2019 Termín do:20.08.2019
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 08. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-17.08.2019 9:05v mieste konania
mladšie žiačky4824-17.08.2019 10:35v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Milan Baláž, ZVR: Ivan Holub

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Hlivjak 
   17.08.2019
2. BYE 
 
3. Dylan Bairo 
   17.08.2019
4. BYE 
 
5. Marko Bekéni 
   17.08.2019
6. Radovan Kriško 
 
7. (9-16)Adam Jaroška 
   17.08.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Damian Nagy 
   17.08.2019
10. BYE 
 
11. Martin Matunák 
   17.08.2019
12. Maxim Ivashko 
 
13. Adam Grendel 
   17.08.2019
14. Matej Maruniak 
 
15. (5-8)Adam Kurčík 
   17.08.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Pavol Bíly 
   17.08.2019
18. BYE 
 
19. Martin Krahulec 
   17.08.2019
20. BYE 
 
21. Richard Herman 
   17.08.2019
22. Patrik Richter 
 
23. (9-16)Oliver Hradilek 
   17.08.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Samuel Žubor 
   17.08.2019
26. BYE 
 
27. Dávid Pajtáš 
   17.08.2019
28. Matúš Kordoš 
 
29. Lukáš Chren 
   17.08.2019
30. BYE 
 
31. BYE 
   17.08.2019
32. (5-8)Maximilian Kratka 
 
33. BYE 
   17.08.2019
34. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
35. Jakub Vasky 
   17.08.2019
36. Alex Kardoš 
 
37. Adam Gombár 
   17.08.2019
38. Samuel Vozár 
 
39. BYE 
   17.08.2019
40. (9-16)Jakub Szabo 
 
41. BYE 
   17.08.2019
42. (9-16)Jakub Frančák 
 
43. Gregor Kovář 
   17.08.2019
44. Michal Mikuš 
 
45. BYE 
   17.08.2019
46. Branislav Balušík 
 
47. BYE 
   17.08.2019
48. (3-4)Adam Babušík 
 
49. BYE 
   17.08.2019
50. (5-8)David Suchan 
 
51. Alex Čech 
   17.08.2019
52. Šimon Dióssy 
 
53. Alex Adam Fano 
   17.08.2019
54. Peter Danko 
 
55. BYE 
   17.08.2019
56. (9-16)Miloslav Vrba 
 
57. BYE 
   17.08.2019
58. (9-16)Nicholas Volník 
 
59. Samuel Trojan 
   17.08.2019
60. Kristián Žikla 
 
61. BYE 
   17.08.2019
62. Samuel Valko 
 
63. BYE 
   17.08.2019
64. (2)Adam Solčan 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hron A.  Hlivjak O. 
   17.08.2019
2. Vasky J.  Trojan S. 
 
3. Chren L.  Čech A. 
   17.08.2019
4. Valko S.  Danko P. 
 
5. (3-4)Suchan D.  Kratka M. 
   17.08.2019
6. Žikla K.  Herman R. 
 
7. Hradilek O.  Matunák M. 
   17.08.2019
8. Richter P.  Štefány J. 
 
9. Bairo D.  Kriško R. 
   17.08.2019
10. Kurčík A.  Ivashko M. 
 
11. Maruniak M.  Balušík B. 
   17.08.2019
12. (3-4)Babušík A.  Volník N. 
 
13. Kordoš M.  Kovář G. 
   17.08.2019
14. Vrba M.  Fano A. 
 
15. Mikuš M.  Krahulec M. 
   17.08.2019
16. (2)Bíly P.  Solčan A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
2 Solčan Adam31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 10
3 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
4 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
5 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
6 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
7 Suchan David31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 19
8 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
9 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
10STZNagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
11 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
12 Hradilek Oliver31.10.20192007S-chTK TIE-BREAK Malacky 45
13 Szabo Jakub31.10.20192007S-chTK HSC Piešťany 47
14 Jaroška Adam31.10.20192007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
15 Frančák Jakub31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 59
16 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
17 Kordoš Matúš31.10.20192007S-chTC DRACI Matúškovo 75
18 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
19 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
20 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
21 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
22 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
23 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
24 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
25 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
26 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
27 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
28 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
29 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
30 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
31 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
32 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
33 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
34 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
35 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
36 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
37STZHerman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
38 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
39STZGrendel Adam31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
40STZŽikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
41STZGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
42USPVozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
43USPIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Štefány Jakub17. 08. 20192008M-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar06. 08. 2019 13:202007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
2Brejžek Filip15. 08. 2019 20:472007S-chTK Mladosť Košice 29
3Deen Mojmír12. 08. 2019 08:442007S-chTK Jednotka Bratislava 18
4Fašung Tomáš16. 08. 2019 08:352008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
5Fičor Oskar13. 08. 2019 13:112007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
6Gallo Peter20. 06. 2019 21:402008M-ch1.TK Rožňava  
7Glos Tomáš13. 08. 2019 18:122008M-chTK AS Trenčín  
8Guzmický Dominik06. 08. 2019 21:072007S-chAŠK Skalica 22
9Haľko Gregor15. 08. 2019 17:562007S-chTJ Sokol Prešov 20
10Hanušovský Lukáš16. 08. 2019 06:072007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
11Chmelár Timotej06. 08. 2019 10:312008M-chTC EMPIRE Trnava  
12Jankech Michael16. 08. 2019 06:542007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
13Jánošík Timotej06. 08. 2019 20:402007S-chTJ Sokol Prešov 9
14Kabzáni Krištof14. 08. 2019 16:362007S-chTK 77 Skalica 34
15Kazlauskas Dylan05. 08. 2019 13:352007S-chTC EMPIRE Trnava  
16Kubiš Jakub05. 08. 2019 15:392007S-chTK Banská Bystrica 6
17Lübeck Filip14. 08. 2019 21:052008M-chTK Banská Bystrica  
18Medveď Maroš01. 08. 2019 09:462007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
19Polák David17. 04. 2019 21:512007S-chTenis Club Nové Zámky 5
20Škubla Adam02. 08. 2019 07:312007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
21Srpoň Martin11. 08. 2019 14:002008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Strašil Tomáš07. 08. 2019 17:262007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
23Šuchter Martin10. 08. 2019 14:302008M-chTK DRANaM Košice  
24Tankovič Tomáš13. 07. 2019 09:012008M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk