' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Názov turnaja:Hameln Cup 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Piešťany, E. Belluša 2
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:24.06.2019 Termín do:28.06.2019
Kontakt:Ing. Pavol Šimo
Kontakt tel.:dv. - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 06. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-24.06.2019 9:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-24.06.2019 10:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Pavol Šimo, ZVR: Kristián Stevič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   24.06.2019
2. BYE 
 
3. Gregor Haľko 
   24.06.2019
4. Šimon Dióssy 
 
5. Alex Adam Fano 
   24.06.2019
6. Martin Matunák 
 
7. (9-16)Adam Solčan 
   24.06.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Michael Jankech 
   24.06.2019
10. BYE 
 
11. Oskar Benian 
   24.06.2019
12. Šimon Jeník 
 
13. Lukáš Chren 
   24.06.2019
14. Nicholas Volník 
 
15. (5-8)Timotej Jánošík 
   24.06.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Filip Poklemba 
   24.06.2019
18. BYE 
 
19. Michal Mikuš 
   24.06.2019
20. Jakub Juranka 
 
21. Martin Krahulec 
   24.06.2019
22. Mojmír Deen 
 
23. (9-16)Lukáš Hanušovský 
   24.06.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Alex Maximilián Hron 
   24.06.2019
26. BYE 
 
27. Damian Nagy 
   24.06.2019
28. Martin Srpoň 
 
29. Timotej Chmelár 
   24.06.2019
30. Branislav Balušík 
 
31. BYE 
   24.06.2019
32. (5-8)Jakub Kubiš 
 
33. BYE 
   24.06.2019
34. (5-8)Oskar Fičor 
 
35. Filip Lübeck 
   24.06.2019
36. Radovan Kriško 
 
37. Miloslav Vrba 
   24.06.2019
38. Krištof Kabzáni 
 
39. BYE 
   24.06.2019
40. (9-16)Adam Babušík 
 
41. BYE 
   24.06.2019
42. (9-16)Maximilian Kratka 
 
43. Alex Kardoš 
   24.06.2019
44. Maroš Medveď 
 
45. Samuel Žubor 
   24.06.2019
46. David Suchan 
 
47. BYE 
   24.06.2019
48. (3-4)Daniel Balaščák 
 
49. BYE 
   24.06.2019
50. (5-8)Oliver Hlivjak 
 
51. Peter Gallo 
   24.06.2019
52. Matej Maruniak 
 
53. Marko Bekéni 
   24.06.2019
54. Gregor Kovář 
 
55. BYE 
   24.06.2019
56. (9-16)Pavol Bíly 
 
57. BYE 
   24.06.2019
58. (9-16)Jakub Madej 
 
59. Adam Kurčík 
   24.06.2019
60. Dominik Guzmický 
 
61. Šimon Polák 
   24.06.2019
62. Dylan Bairo 
 
63. BYE 
   24.06.2019
64. (2)Filip Dráb 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Markovič M.  Poklemba F. 
   24.06.2019
2. BYE 
 
3. Matunák M.  Guzmický D. 
   24.06.2019
4. BYE 
 
5. Fano A.  Kardoš A. 
   24.06.2019
6. Mikuš M.  Lübeck F. 
 
7. (5-8)Madej J.  Hlivjak O. 
   24.06.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Fičor O.  Hron A. 
   24.06.2019
10. BYE 
 
11. Vrba M.  Polák Š. 
   24.06.2019
12. Benian O.  Chren L. 
 
13. Bairo D.  Kriško R. 
   24.06.2019
14. Kratka M.  Suchan D. 
 
15. BYE 
   24.06.2019
16. (5-8)Bíly P.  Solčan A. 
 
17. BYE 
   24.06.2019
18. (5-8)Babušík A.  Haľko G. 
 
19. Kabzáni K.  Krahulec M. 
   24.06.2019
20. Jeník Š.  Kurčík A. 
 
21. BYE 
   24.06.2019
22. Srpoň M.  Valko S. 
 
23. BYE 
   24.06.2019
24. (3-4)Jánošík T.  Kubiš J. 
 
25. BYE 
   24.06.2019
26. (5-8)Jankech M.  Hanušovský L. 
 
27. Medveď M.  Maruniak M. 
   24.06.2019
28. Volník N.  Bekéni M. 
 
29. BYE 
   24.06.2019
30. Dióssy Š.  Gallo P. 
 
31. BYE 
   24.06.2019
32. (2)Balaščák D.  Dráb F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Dráb Filip31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov 2
3 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
4 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
5 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
6 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
7 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
8 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
9 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
10 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
11 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
12 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
13 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
14 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
15 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
16 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
17 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
18 Suchan David31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 19
19 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
20 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
21 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
22 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
23 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
24 Polák Šimon31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 24
25 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
26 Jeník Šimon31.10.20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
27 Kabzáni Krištof31.10.20192007S-chTK 77 Skalica 34
28 Nagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
29 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
30 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
31 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
32 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
33 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
34STZChren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
35 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
36 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
37 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
38STZMikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
39USPKrahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
40STZMaruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
41STZGallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
42WCLübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
43WCBalušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
44USPFano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
45USPSrpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
46USPKovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
47USPKardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
48USPChmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Čech Alex25. 11. 20182008M-chTK Slovan Bratislava  
2Danko Peter15. 11. 20182008M-chTC Rolino Bratislava  
3Valko Samuel11. 01. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA  
4Štefány Jakub24. 11. 20182008M-chTK Slovan Bratislava  
5Richter Patrik15. 11. 20182008M-chŠK TC Dúbravka BA  
6Herman Richard16. 01. 20192008M-chTK ZZO Čadca  
7Fašung Tomáš16. 11. 20182008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8Vozár Samuel12. 12. 20182008M-chTK Pro Set Bratislava  
9Fifik Liam06. 05. 20192008M-chTKM Betliar  
10Pajtáš Dávid10. 02. 20192008M-chTK Slovan Galanta  
11Grendel Adam10. 06. 20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
12Žikla Kristián05. 06. 20192008M-chTK Žilina  
13Slašťan Tomáš10. 02. 20192008M-chFresh club Zvolen  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip22. 06. 2019 13:152007S-chTK Mladosť Košice 29
2Glos Tomáš18. 06. 2019 20:572008M-chTK AS Trenčín  
3Horváth Timur31. 05. 2019 16:582008M-chTK Slávia STU Bratislava  
4Jaroška Adam23. 06. 2019 21:032007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
5Kulich Lukáš23. 06. 2019 21:032007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
6Polák David17. 04. 2019 21:502007S-chTenis Club Nové Zámky 5
7Škubla Adam18. 06. 2019 22:192007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
8Šuchter Martin10. 05. 2019 11:542008M-chTK DRANaM Košice  
9Szabo Jakub19. 06. 2019 22:202007S-chTK HSC Piešťany 47
10Trojan Samuel22. 06. 2019 20:362008M-chTJ Sokol Prešov  
11Vasky Jakub07. 04. 2019 17:442008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk