Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | TWOECO OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 29.06.2019 | Termín do: | 01.07.2019 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 29.06.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 29.06.2019 13:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Peter Grič, ZVR: František Nemčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Strašil Tomáš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Richter Patrik | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Čillík Matej | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Grendel Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Konderla Filip | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Vrba Miloslav | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Fašung Tomáš | ||||
6:3 6:2 | |||||
12. | Janáč Juraj | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kovář Gregor | ||||
6:2 6:0 | |||||
14. | Urban Filip | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Staš Peter | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Valko Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Jasenák Lukáš | ||||
6:0 4:6 7:6 | |||||
20. | Fano Alex Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Čech Alex | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kordoš Matúš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Černák Marcus | 32 16 8 SF F | ||
27. | Gaál Timon | ||||
6:0 6:2 | |||||
28. | Ferenčík Michal | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Tóth Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kabzáni Krištof | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Čech A. Strašil T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Konderla F. Urban F. | ||||
7:6(1) 6:2 | |||||
4. | Černák M. Richter P. | 8 SF F | |||
5. | Tóth T. Staš P. | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Valko S. Vrba M. | 8 SF F | |||
7. | Kordoš M. Kovář G. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | (2) | Čillík M. Kabzáni K. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
2 | Kabzáni Krištof | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | 34 | ||||
3 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 | ||||
4 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 75 | ||||
5 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 75 | ||||
6 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 112 | ||||
7 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
9 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
10 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
11 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
12 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | |||||
13 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
15 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
16 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | USP | Ferenčík Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | ||||
18 | USP | Janáč Juraj | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava | ||||
19 | Čillík Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
20 | USP | Gaál Timon | 31.10.2023 !!! | 2008 | D-ch | TC TALENT Bratislava | ||||
21 | USP | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 23. 06. 2019 18:36 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
2 | Gyén Gabriel | 27. 05. 2019 20:37 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
3 | Horváth Timur | 17. 06. 2019 17:47 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
4 | Ivashko Maksym | 19. 05. 2019 20:57 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Kardoš Alex | 15. 05. 2019 15:15 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Krahulec Martin | 17. 06. 2019 16:14 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
7 | Mikuš Michal | 25. 06. 2019 21:49 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
8 | Pajtáš Dávid | 25. 06. 2019 11:57 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Srpoň Martin | 26. 06. 2019 15:56 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
10 | Štefány Jakub | 28. 06. 2019 09:58 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Szabo Jakub | 26. 06. 2019 18:25 | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
12 | Vozár Samuel | 14. 05. 2019 16:37 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava |