' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080066 - TK Pro Set Bratislava
Názov turnaja:PRO SET CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TK PRO SET BRATISLAVA, Vlastenecké námestie1, 85101 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kohajda Tomáš (C1) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Ba Štefan (C1)   
Termín od:08.12.2018 Termín do:10.12.2018
Kontakt:Tomáš Kohajda
Kontakt tel.:dv. - 0905601385, mobil - 0902730933,
Kontakt e-mail:tomas.kohajda@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 12. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-07.12.2018 10:00TK PRO SET

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Tomáš Kohajda, ZVR: Štefan Ba

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Kurčík 
   08.12.2018 12:00
2. BYE 
 
3. Tomáš Tóth 
   08.12.2018 08:00
4. Tomáš Fašung 
 
5. Patrik Richter 
   08.12.2018 08:00
6. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
7. Martin Srpoň 
   08.12.2018 08:00
8. (5-8)Miloslav Vrba 
 
9. (3-4)Tobias Stopiak 
   08.12.2018 08:00
10. Tomáš Glos 
 
11. Jakub Štefány 
   08.12.2018 09:00
12. Tomáš Tankovič 
 
13. Matej Čillík 
   08.12.2018 12:00
14. Gabriel Rapant 
 
15. Alex Adam Fano 
   08.12.2018 09:00
16. (5-8)Dárius Derčalík 
 
17. (5-8)Oskar Benian 
   08.12.2018 09:00
18. Lukáš Jasenák 
 
19. Martin Krahulec 
   08.12.2018 10:30
20. Martin Matunák 
 
21. Marco Grőpel 
   08.12.2018 10:30
22. Samuel Vozár 
 
23. BYE 
   08.12.2018 12:00
24. (3-4)Damian Nagy 
 
25. (5-8)Viktor Oravkin 
   08.12.2018 10:30
26. Dávid Pajtáš 
 
27. Marko Bekéni 
   08.12.2018 10:30
28. Alex Čech 
 
29. Filip Konderla 
   08.12.2018 09:00
30. Peter Danko 
 
31. BYE 
   08.12.2018 12:00
32. (2)Tomáš Strašil 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Benian O.  Kurčík A. 
   08.12.2018
2. BYE 
 
3. Danko P.  Chren L. 
   08.12.2018
4. BYE 
 
5. (3-4)Krahulec M.  Vrba M. 
   08.12.2018
6. BYE 
 
7. Fašung T.  Konderla F. 
   08.12.2018
8. Tóth T.  Čillík M. 
 
9. Bekéni M.  Glos T. 
   08.12.2018
10. Richter P.  Štefány J. 
 
11. BYE 
   08.12.2018
12. (3-4)Vavro D.  Valko S. 
 
13. BYE 
   08.12.2018
14. Matunák M.  Fano A. 
 
15. BYE 
   08.12.2018
16. (2)Srpoň M.  Strašil T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
2 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
3 Nagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
4USPStopiak Tobias31.10.20192007S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
5 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
6 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
7 Oravkin Viktor31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
8USPDerčalík Dárius31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 89
9 Grőpel Marco31.10.20192007S-chTK HSC Piešťany 95
10 Rapant Gabriel31.10.20192007S-chTK Tenkur Trenčín 112
11 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
12USPBekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
13 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
14 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
15USPDanko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
16 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
17USPČech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
18 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
19 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
20 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
21 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22USPJasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
23 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
24 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
25USPVozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
26 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
27 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
28 Čillík Matej31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava  
29 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Vavro Dominik08. 12. 20182007S-chŠK TC Dúbravka BA 81
2Chren Lukáš08. 12. 20182008M-chTK Slávia STU Bratislava  
3Valko Samuel08. 12. 20182008M-chŠK TC Dúbravka BA  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan05. 12. 2018 09:122008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Horváth Timur02. 12. 2018 19:402008M-chTK Slávia STU Bratislava  
3Chmelár Timotej04. 12. 2018 07:332008M-chTC EMPIRE Trnava  
4Kačkovič Andrej07. 12. 2018 19:162007S-chTOP Tenis Bratislava 111
5Kordoš Matúš06. 12. 2018 09:492007S-chTC DRACI Matúškovo 75
6Kriško Radovan04. 12. 2018 14:452008M-chTK Nová generácia NMnV  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk