' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: žreb 2 | žreb 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TK ŽILINA
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šoška Milan (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:22.06.2019 Termín do:23.06.2019
Kontakt:Igor Seduch
Kontakt tel.:dv. - 0412861218, mobil - 0949260019,
Kontakt e-mail:igor.seduch@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 06. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - chlapci48--22.06.2019 08:30v mieste konania
deti - dievčatá48--22.06.2019 11:30v mieste konania

Poznámky:

ubytovanie, rozpis, správa, CH skupiny/hl.súťaž/útecha, D skupiny/hl.súťaž/útecha
VR: Milan Šoška, ZVR: Michal Bača

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)BYE 
    
2. BYE 
 
3. BYE 
    
4. BYE 
 
5. BYE 
    
6. BYE 
 
7. BYE 
    
8. BYE 
 
9. BYE 
    
10. BYE 
 
11. BYE 
    
12. BYE 
 
13. BYE 
    
14. BYE 
 
15. (5-8)BYE 
    
16. BYE 
 
17. (3-4)BYE 
    
18. BYE 
 
19. BYE 
    
20. BYE 
 
21. BYE 
    
22. BYE 
 
23. BYE 
    
24. BYE 
 
25. BYE 
    
26. BYE 
 
27. BYE 
    
28. BYE 
 
29. BYE 
    
30. BYE 
 
31. BYE 
    
32. (5-8)BYE 
 
33. BYE 
    
34. (5-8)BYE 
 
35. BYE 
    
36. BYE 
 
37. BYE 
    
38. BYE 
 
39. BYE 
    
40. BYE 
 
41. BYE 
    
42. BYE 
 
43. BYE 
    
44. BYE 
 
45. BYE 
    
46. BYE 
 
47. BYE 
    
48. (3-4)BYE 
 
49. BYE 
    
50. (5-8)BYE 
 
51. BYE 
    
52. BYE 
 
53. BYE 
    
54. BYE 
 
55. BYE 
    
56. BYE 
 
57. BYE 
    
58. BYE 
 
59. BYE 
    
60. BYE 
 
61. BYE 
    
62. BYE 
 
63. BYE 
    
64. (2)BYE 

Vyžrebovanie štvorhry


Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Čellárová Lucia31.10.2019 !!!2009M-dTK Žilina  
2USPMarkovičová Zara31.10.20202010De-dOZ ŠK Odema Púchov  
3USPMajbíková Sára31.10.2019 !!!2009M-dTK Žilina  
4 Chudová Alexandra31.10.20212009M-dTK Nová Dubnica  
5 Tatierska Deana31.10.20212009M-dTK Sparta Považská Bystrica  
6 Fuchs Vivien31.10.20212009M-dTK Nová Dubnica  
7 Mikuličková Rebeka31.10.20212009M-dTK Žilina  
8 Kutejová Klára31.10.20212011De-dOZ ŠK Odema Púchov  
9 Švagrová Kristýna31.10.20212009M-dTK Kysucké Nové Mesto  
10 Kysucká Martina31.10.2019 !!!2009M-dTK Žilina  
11 Pavlovičová Dominika31.10.20202010De-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12 Farkašová Nikola31.10.20212009M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13 Uherčíková Alena31.10.20212009M-dTK Žilina  
14 Šmáriková Lilien31.10.2019 !!!2010De-dTK Žilina  
15 Počarovská Nella31.10.20202010De-dTK Sparta Považská Bystrica  
16 Ružičková Simona31.10.2019 !!!2010De-dTK Žilina  
17 Ružičková Sofia31.10.2019 !!!2011De-dTK Žilina  
18 Bežáková Sofia31.10.20202010De-dTK Nová Dubnica  
19 Capandová Alexandra31.10.20202010De-dTK Žilina  
20 Křížová Nikol31.10.20212009M-dTK Žilina  
21 Poláková Alžbeta31.10.2019 !!!2009M-dTK Žilina  
22 Koščová Sofia31.10.2019 !!!2011De-dTK Žilina  
23 Palanová Adela31.10.20212009M-dOZ ŠK Odema Púchov  
24 Novotná Simona31.10.20202010De-dTK Žilina  
25 Čaplovičová Nina31.10.20202011De-dTK Žilina  
26 Seduchová Nina31.10.2019 !!!2009M-dTK Žilina  
27 Klieštencová Klára31.10.20212009M-dTK Kúpele Piešťany  
28 Ten Sofiia31.10.20202010De-dTC EMPIRE Trnava  
29 Balážová Ella31.10.20202010De-dTC EMPIRE Trnava  
30 Bachanová Karolína31.10.20202010De-dTC Topoľčany  
31 Kozlíková Laura31.10.20212009M-dTK AS Trenčín  
32 Demidenko Kristina31.10.20202010De-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
33 Cimmermannová Natália31.10.20212009M-dTC EMPIRE Trnava  
34 Hargašová Sofia31.10.20212009M-dLTC Leopoldov  
35 Rablánska Flóra31.10.20212009M-dTenis team Nové Zámky  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Barháčová Sofia18. 06. 2019 18:412009M-dTC EMPIRE Trnava  
2Fedorová Nikola20. 06. 2019 11:472009M-dTJ Sokol Prešov  
3Fereková Emma21. 06. 2019 19:432010De-dTenisová akadémia Prešov  
4Gombáriková Lea12. 06. 2019 16:062010De-dTK ŠTK Šamorín  
5Hercegová Celestína17. 06. 2019 08:102009M-dTK Kúpele Piešťany  
6Herdická Nicole Emma20. 06. 2019 22:032009M-dTJ Sokol Prešov  
7Humenchak Daniela17. 06. 2019 22:522010De-dTC Topoľčany  
8Jarošková Nina20. 06. 2019 08:462010De-dTC EMPIRE Trnava  
9Kebísková Eliška30. 05. 2019 21:102011De-dDuTaF Sport Dubnica n/V.  
10Křenová Klára14. 06. 2019 14:272009M-dTK Kúpele Piešťany  
11Lőkeová Nelka Júlia17. 05. 2019 15:282010De-dLieskovský tenisový klub-LTC  
12Petrášová Diana21. 06. 2019 10:102009M-dTA M. Ryšavého Bojnice  
13Rebrošová Linda19. 06. 2019 13:002010De-dTK Kysucké Nové Mesto  
14Semanská Abigail Emily20. 06. 2019 18:112009M-dTK F1 Poprad  
15Skalická Ela20. 06. 2019 19:322010De-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
16Šupová Kali16. 06. 2019 22:262009M-dTK HSC Piešťany  
17Valková Ella22. 06. 2019 18:432010De-dTK Žilina  
18Vargová Nina22. 06. 2019 06:292009M-dTK Mladosť Košice  
19Zelinová Dominika13. 06. 2019 22:092009M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20Žiačiková Nataša22. 06. 2019 18:432009M-dOZ ŠK Odema Púchov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk