' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Homolová Jana (B2) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Gajdošová Timea (C1)   
Termín od:06.08.2019 Termín do:08.08.2019
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 08. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci2412-06.08.2019 8:30v mieste konania
staršie žiačky2412-06.08.2019 12:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Timea Gajdošová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marek Vaco 
   06.08.2019
2. BYE 
 
3. Timotej Hogh 
   06.08.2019
4. Tomáš Strašil 
 
5. (3-4)Matej Letavay 
   06.08.2019
6. Peter Perháč 
 
7. Lukáš Kulich 
   06.08.2019
8. Tobias Kováč 
 
9. Ramon Tarač 
   06.08.2019
10. Michael Jankech 
 
11. Adam Mattoš 
   06.08.2019
12. (3-4)Jakub Matula 
 
13. Adam Babušík 
   06.08.2019
14. Tomáš Jasenák 
 
15. BYE 
   06.08.2019
16. (2)Milan Macák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vaco M.  Letavay M. 
   06.08.2019
2. BYE 
 
3. Mattoš A.  Macák M. 
   06.08.2019
4. Strašil T.  Tarač R. 
 
5. Perháč P.  Kováč T. 
   06.08.2019
6. Hogh T.  Jasenák T. 
 
7. BYE 
   06.08.2019
8. (2)Jankech M.  Babušík A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
2 Macák Milan31.10.20202006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
3 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 73
4 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
5 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
6 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 134
7 Jasenák Tomáš31.10.20202006S-chTK Ladomerská Vieska 144
8 Tarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
9USPPerháč Peter31.10.20212007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 194
10 Hogh Timotej31.10.20202006S-chTK Ladomerská Vieska 194
11 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice  
12 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar  
13 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
14USPKováč Tobias31.10.20202006S-chTK Tajch Nová Baňa  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bognár Simon03. 08. 2019 12:562006S-chTK Baník Prievidza 56
2Hanušovský Lukáš23. 07. 2019 08:442007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
3Hron Alex Maximilián27. 06. 2019 12:412007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
4Kostoláni Alex10. 07. 2019 17:322006S-chTenis Club Nové Zámky 75
5Matula Ján26. 07. 2019 22:172006S-chTK Banská Bystrica 116
6Tindúr Rastislav05. 08. 2019 20:572006S-chTKM Betliar  
7Vajdík Lukáš05. 08. 2019 17:582005D-chTK F1 Poprad 155


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk