www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100035 - MTK Rimavská Sobota
Názov turnaja:GEMERSKÝ POHÁR
Miesto konania (adresa dvorcov):Rimavská Sobota Mestká záhrada 3736
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Lecsö Peter (B) Počet dvorcov:9
Zástupca rozhodcu:Fekete František (B)   
Termín od:27.04.2019 Termín do:29.04.2019
Kontakt:František Fekete
Kontakt tel.:byt - 047/5625958, fax - 047/5625958, mobil - 0904334498,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 04. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-27.04.2019 8:30v mieste konania
mladšie žiačky4824-27.04.2019 12:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
VR: Peter Lecsö, ZVR: František Fekete

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Maroš Medveď 
   27.04.2019
2. BYE 
 
3. Matej Maruniak 
   27.04.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Adam Ščepko 
   27.04.2019
6. BYE 
 
7. Filip Lübeck 
   27.04.2019
8. Adam Frátrik 
 
9. Martin Verbovský 
   27.04.2019
10. Tadeáš Béreš 
 
11. BYE 
   27.04.2019
12. (3-4)Adam Choma 
 
13. Sebestyén Tarr 
   27.04.2019
14. Samuel Gallo 
 
15. BYE 
   27.04.2019
16. (2)Tibor Brinza 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
2 Brinza Tibor31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
3 Choma Adam31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 44
4 Ščepko Adam31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 46
5 Béreš Tadeáš31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 48
6 Gallo Samuel31.10.20192007M-chTK Hriňová 86
7 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
8 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
9 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
10 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
11 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chVýchodoslovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip25. 04. 2019 08:332007M-chTK Mladosť Košice 29
2Fano Alex Adam25. 04. 2019 13:552008M-chTK Nová generácia NMnV  
3Gallo Peter18. 04. 2019 18:382008M-ch1.TK Rožňava  
4Mojžiš Filip19. 04. 2019 09:362007M-chTK Banská Bystrica 51
5Perháč Peter23. 04. 2019 17:492007M-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65
6Slašťan Tomáš23. 04. 2019 19:092008M-chFresh club Zvolen  
7Šuchter Martin26. 04. 2019 05:492008M-chTK DRANaM Košice  
8Trojan Samuel25. 04. 2019 16:242008M-chTJ Sokol Prešov  
9Uhorskai Tobias27. 04. 2019 08:322008M-chTK Hradová Lučenec  
10Vasky Jakub15. 04. 2019 20:502008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
11Vrba Miloslav27. 01. 2019 21:542007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk