Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | BASELINE SPORT ARENA, Švermova 6515, Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Suláček Jozef (K) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | |||
Termín od: | 21.08.2019 | Termín do: | 23.08.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Barbora Syč - Kriváňová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915528238, | |||
Kontakt e-mail: | barborasyckrivanova@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 21.08.2019 8:30 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 21.08.2019 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jozef Suláček, ZVR: Barbora Sýč-Kriváňová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ondrášik Adam | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Letavay Matej | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Jakal Samuel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kováč Tobias | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Matula Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Matula Ján | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Medveď Jakub | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Krcho Dávid | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kulich Lukáš | ||||
6:3 6:1 | |||||
12. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
13. | Perháč Peter | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Mattoš Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Ivan Marko | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Juriga Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Medveď Maroš | ||||
6:1 6:4 | |||||
20. | Kostoláni Alex | 32 16 8 SF F | |||
21. | Strašil Tomáš | ||||
7:5 6:4 | |||||
22. | Macák Milan | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Bognár Simon | 32 16 8 SF F | ||
27. | Brinza Tibor | ||||
skr | |||||
28. | Hogh Timotej | 32 16 8 SF F | |||
29. | Ambroz Ondrej | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Vateha Matúš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Melaga Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novák K. Ondrášik A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Strašil T. Maruniak M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Krcho D. Vateha M. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Juriga S. Ivan M. | ||||
4:6 6:2 10:6 | |||||
8. | Bognár S. Letavay M. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Medveď M. Brinza T. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Kulich L. Macák M. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Matula J. Mattoš A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Melaga S. Medveď J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
2 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
3 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
4 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 40 | ||||
5 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
6 | USP | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | |||
7 | USP | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | |||
8 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
9 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
10 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 63 | ||||
11 | USP | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 73 | |||
12 | USP | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 75 | |||
13 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 92 | ||||
14 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | ||||
15 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 172 | ||||
16 | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 194 | ||||
17 | Hogh Timotej | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 194 | ||||
18 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
19 | Kováč Tobias | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | |||||
20 | Ambroz Ondrej | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TKM Martin | |||||
21 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | |||||
22 | Jakal Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
23 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
24 | USP | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | ||||
25 | USP | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 28. 04. 2019 10:30 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Dvorský Daniel | 13. 08. 2019 18:22 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
3 | Hanušovský Lukáš | 23. 07. 2019 08:42 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
4 | Hron Alex Maximilián | 01. 08. 2019 17:46 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 142 | ||||
5 | Chovanec Jakub | 18. 08. 2019 09:35 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
6 | Jankech Michael | 19. 08. 2019 19:03 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
7 | Madej Jakub | 20. 08. 2019 13:35 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
8 | Paulovič Nikolas | 19. 08. 2019 18:57 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
9 | Pös Matej | 08. 08. 2019 13:31 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 108 | ||||
10 | Riegel Alex | 14. 07. 2019 17:22 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 194 | ||||
11 | Tarač Ramon | 21. 08. 2019 08:41 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 155 | ||||
12 | Titko Timotej | 19. 08. 2019 17:48 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | ||||
13 | Vaco Marek | 16. 08. 2019 15:19 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 |