' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):BASELINE SPORT ARENA, Švermova 6515, Banská Bystrica
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Suláček Jozef (B) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Sýč-Kriváňová Barbora (C1)   
Termín od:21.08.2019 Termín do:23.08.2019
Kontakt:Mgr. Barbora Syč - Kriváňová
Kontakt tel.:mobil - 0915528238,
Kontakt e-mail:barborasyckrivanova@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-21.08.2019 8:30v mieste konania
staršie žiačky3216-21.08.2019 12:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jozef Suláček, ZVR: Barbora Sýč-Kriváňová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Ondrášik 
   21.08.2019
2. BYE 
 
3. Matej Letavay 
   21.08.2019
4. Samuel Jakal 
 
5. Tobias Kováč 
   21.08.2019
6. Jakub Matula 
 
7. Ján Matula 
   21.08.2019
8. (5-8)Jakub Medveď 
 
9. (3-4)Dávid Krcho 
   21.08.2019
10. BYE 
 
11. Lukáš Kulich 
   21.08.2019
12. Matej Maruniak 
 
13. Peter Perháč 
   21.08.2019
14. Adam Mattoš 
 
15. BYE 
   21.08.2019
16. (5-8)Marko Ivan 
 
17. BYE 
   21.08.2019
18. (5-8)Samuel Juriga 
 
19. Maroš Medveď 
   21.08.2019
20. Alex Kostoláni 
 
21. Tomáš Strašil 
   21.08.2019
22. Milan Macák 
 
23. BYE 
   21.08.2019
24. (3-4)Kristián Jakub Novák 
 
25. BYE 
   21.08.2019
26. (5-8)Simon Bognár 
 
27. Tibor Brinza 
   21.08.2019
28. Timotej Hogh 
 
29. Ondrej Ambroz 
   21.08.2019
30. Matúš Vateha 
 
31. BYE 
   21.08.2019
32. (2)Samuel Melaga 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Novák K.  Ondrášik A. 
   21.08.2019
2. BYE 
 
3. Strašil T.  Maruniak M. 
   21.08.2019
4. BYE 
 
5. Krcho D.  Vateha M. 
   21.08.2019
6. BYE 
 
7. Juriga S.  Ivan M. 
   21.08.2019
8. Bognár S.  Letavay M. 
 
9. BYE 
   21.08.2019
10. Medveď M.  Brinza T. 
 
11. BYE 
   21.08.2019
12. Kulich L.  Macák M. 
 
13. BYE 
   21.08.2019
14. Matula J.  Mattoš A. 
 
15. BYE 
   21.08.2019
16. (2)Melaga S.  Medveď J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ondrášik Adam31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
2 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
3 Novák Kristián Jakub31.10.20192005D-chTenisová akadémia Prešov 29
4 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
5 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
6USPMedveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
7USPIvan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
8 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
9 Macák Milan31.10.20202006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
10 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 63
11USPLetavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 73
12USPKostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 75
13 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
14 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
15 Brinza Tibor31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 172
16 Perháč Peter31.10.20212007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 194
17 Hogh Timotej31.10.20202006S-chTK Ladomerská Vieska 194
18 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica  
19 Kováč Tobias31.10.20202006S-chTK Tajch Nová Baňa  
20 Ambroz Ondrej31.10.20202005D-chTKM Martin  
21 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar  
22 Jakal Samuel31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice  
23 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice  
24USPStrašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
25USPMaruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar28. 04. 2019 10:302007S-chTK Slávia STU Bratislava  
2Dvorský Daniel13. 08. 2019 18:222005D-chTK HSC Piešťany 80
3Hanušovský Lukáš23. 07. 2019 08:422007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
4Hron Alex Maximilián01. 08. 2019 17:462007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
5Chovanec Jakub18. 08. 2019 09:352005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
6Jankech Michael19. 08. 2019 19:032007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
7Madej Jakub20. 08. 2019 13:352007S-chTK Mladosť Košice 194
8Paulovič Nikolas19. 08. 2019 18:572006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
9Pös Matej08. 08. 2019 13:312007S-chTK Baník Prievidza 108
10Riegel Alex14. 07. 2019 17:222006S-chHTC Hlohovec 194
11Tarač Ramon21. 08. 2019 08:412006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
12Titko Timotej19. 08. 2019 17:482006S-chTJT Michalovce 90
13Vaco Marek16. 08. 2019 15:192006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk