www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Homolová Jana (B2) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Regendová Dagmar (A)   
Termín od:30.08.2019 Termín do:01.09.2019
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 08. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-29.08.2019 12:00v mieste konania
mladšie žiačky2412-29.08.2019 12:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Dagmar Regendová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Timotej Jánošík 
   30.08.2019 09:30
2. BYE 
 
3. Martin Šuchter 
   30.08.2019 09:30
4. BYE 
 
5. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   30.08.2019 08:30
6. Matej Maruniak 
 
7. (5-8)po vyžrebovaní odhlásený 2 
   30.08.2019 10:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Adam Ščepko 
   30.08.2019 10:45
10. BYE 
 
11. Kristián Žikla 
   30.08.2019 08:30
12. Samuel Trojan 
 
13. Gabriel Gyén 
   30.08.2019 08:30
14. Tomáš Slašťan 
 
15. BYE 
   30.08.2019 10:45
16. (5-8)Martin Jačmeník 
 
17. BYE 
   30.08.2019 10:45
18. (5-8)Lukáš Chren 
 
19. Šimon Dióssy 
   30.08.2019 08:30
20. Richard Herman 
 
21. Peter Danko 
   30.08.2019 09:30
22. Martin Krahulec 
 
23. BYE 
   30.08.2019 12:00
24. (3-4)Tibor Brinza 
 
25. BYE 
   30.08.2019 12:00
26. (5-8)Samuel Gallo 
 
27. Jakub Vasky 
   30.08.2019 09:30
28. Richard Pleško 
 
29. BYE 
   30.08.2019 09:30
30. Filip Lübeck 
 
31. BYE 
   30.08.2019 09:30
32. (2)Filip Brejžek 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPJánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
2 Brejžek Filip31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 29
3USPBrinza Tibor31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
4 Ščepko Adam31.10.20212007S-chTK Banská Bystrica 46
5 Gallo Samuel31.10.20192007S-chTK Hriňová 86
6 Jačmeník Martin31.10.20192007S-chTKM Martin 103
7USPChren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
8 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
9 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
10 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
11 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
12 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
13 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
14 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
15 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
16 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
17 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
18USPPleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina  
19USPSlašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
20USPGyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
21 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
22 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Béreš Tadeáš04. 09. 2019 09:172007S-chTK Banská Bystrica 48
2Gallo Peter04. 09. 2019 09:172008M-ch1.TK Rožňava  
3Jankech Michael17. 08. 2019 12:202007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
4Kulich Lukáš28. 08. 2019 21:142007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
5Medveď Maroš20. 08. 2019 10:002007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
6Mikuš Michal28. 08. 2019 21:492008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
7Solčan Adam24. 07. 2019 17:142007S-chTenis Club Nové Zámky 10
8Valko Samuel21. 08. 2019 22:172008M-chŠK TC Dúbravka BA  
9Verbovský Martin22. 08. 2019 12:412008M-chTK Banská Bystrica  
10Žubor Samuel23. 08. 2019 21:532007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk