Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 30.08.2019 | Termín do: | 01.09.2019 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 08. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 29.08.2019 12:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 29.08.2019 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Dagmar Regendová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jánošík Timotej | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šuchter Martin | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
6. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | odhlásený 2 po vyžrebovaní | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Ščepko Adam | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Žikla Kristián | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Trojan Samuel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Gyén Gabriel | ||||
1:0 skr | |||||
14. | Slašťan Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Jačmeník Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Chren Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Dióssy Šimon | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Herman Richard | 32 16 8 SF F | |||
21. | Danko Peter | ||||
6:2 6:3 | |||||
22. | Krahulec Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Brinza Tibor | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Gallo Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Vasky Jakub | ||||
6:4 2:0 skr | |||||
28. | Pleško Richard | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Lübeck Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Brejžek Filip | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 9 | |||
2 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
3 | USP | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 30 | |||
4 | Ščepko Adam | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
5 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 86 | ||||
6 | Jačmeník Martin | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | STK Martin Priekopa | 103 | ||||
7 | USP | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
8 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
9 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
10 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
11 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
12 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
14 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
15 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
16 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | |||||
17 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
18 | USP | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | ||||
19 | USP | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | ||||
20 | USP | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||
21 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
22 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Béreš Tadeáš | 04. 09. 2019 09:17 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 48 | ||||
2 | Gallo Peter | 04. 09. 2019 09:17 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
3 | Jankech Michael | 17. 08. 2019 12:20 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
4 | Kulich Lukáš | 28. 08. 2019 21:14 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 79 | ||||
5 | Medveď Maroš | 20. 08. 2019 10:00 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
6 | Mikuš Michal | 28. 08. 2019 21:49 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
7 | Solčan Adam | 24. 07. 2019 17:14 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 10 | ||||
8 | Valko Samuel | 21. 08. 2019 22:17 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
9 | Verbovský Martin | 22. 08. 2019 12:41 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Žubor Samuel | 23. 08. 2019 21:53 | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 69 |