' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, Makovického 26, 03401 Ružomberok
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Virág Jozef (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Madliak Martin (A)   
Termín od:29.06.2019 Termín do:01.07.2019
Kontakt:Martin Madliak
Kontakt tel.:mobil - 0907624968,
Kontakt e-mail:martinmad@seznam.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 06. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-29.06.2019 8:30v mieste konania
mladšie žiačky3216-29.06.2019 12:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jozef Virág, ZVR: Martin Madliak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Maroš Medveď 
   29.06.2019
2. BYE 
 
3. Martin Verbovský 
   29.06.2019
4. Samuel Gallo 
 
5. Michal Mikuš 
   29.06.2019
6. Samuel Trojan 
 
7. Samuel Vozár 
   29.06.2019
8. (5-8)Adam Drozd 
 
9. (3-4)Filip Brejžek 
   29.06.2019
10. BYE 
 
11. Filip Vizváry 
   29.06.2019
12. Ivan Luhový 
 
13. Martin Jačmeník 
   29.06.2019
14. Oliver Bartoš 
 
15. BYE 
   29.06.2019
16. (5-8)Viktor Poláček 
 
17. BYE 
   29.06.2019
18. (5-8)Matúš Makónyi 
 
19. Branislav Balušík 
   29.06.2019
20. Tomáš Slašťan 
 
21. Jakub Stolár 
   29.06.2019
22. Matej Maruniak 
 
23. BYE 
   29.06.2019
24. (3-4)Tibor Brinza 
 
25. (5-8)Samuel Žubor 
   29.06.2019
26. Šimon Dióssy 
 
27. Richard Herman 
   29.06.2019
28. Filip Lübeck 
 
29. Kristián Žikla 
   29.06.2019
30. Peter Danko 
 
31. BYE 
   29.06.2019
32. (2)Jakub Juranka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Makónyi M.  Poláček V. 
   29.06.2019
2. BYE 
 
3. Drozd A.  Trojan S. 
   29.06.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Dióssy Š.  Brejžek F. 
   29.06.2019
6. BYE 
 
7. Stolár J.  Bartoš O. 
   29.06.2019
8. Herman R.  Žikla K. 
 
9. Žubor S.  Danko P. 
   29.06.2019
10. Gallo S.  Slašťan T. 
 
11. BYE 
   29.06.2019
12. (3-4)Juranka J.  Balušík B. 
 
13. BYE 
   29.06.2019
14. Mikuš M.  Lübeck F. 
 
15. BYE 
   29.06.2019
16. (2)Maruniak M.  Medveď M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
2 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
3USPBrejžek Filip31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 29
4 Brinza Tibor31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
5 Makónyi Matúš31.10.20192007S-chTK Ružomberok 37
6 Drozd Adam31.10.20192007S-chTJT Michalovce 43
7 Poláček Viktor31.10.20192007S-chTK Ružomberok 56
8 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
9 Bartoš Oliver31.10.20192007S-chMŠK Poprad-Tatry 71
10USPGallo Samuel31.10.20192007S-chTK Hriňová 86
11 Jačmeník Martin31.10.20192007S-chTKM Martin 103
12 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
13USPMikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
14 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
16 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
17 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
18 Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
19 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
20 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
21 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
22 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
23USPVozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
24USPŽikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
25USPVerbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
26USPVizváry Filip31.10.20202008M-chŠKT Kremnica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Béreš Tadeáš27. 06. 2019 19:492007S-chTK Banská Bystrica 48
2Danaj Samuel29. 06. 2019 08:452008M-chŠport Park Lúčky  
3Devečka Daniel27. 06. 2019 14:482007S-chŠport Park Lúčky 86
4Džobanik Michal20. 06. 2019 21:462008M-chTJ Sokol Prešov  
5Frátrik Adam04. 06. 2019 21:132008M-chTK Žilina  
6Chmelár Timotej21. 06. 2019 07:392008M-chTC EMPIRE Trnava  
7Juran Matúš29. 06. 2019 08:452007S-chTKM Martin 105
8Kriško Radovan25. 06. 2019 10:432008M-chTK Nová generácia NMnV  
9Madliak Martin03. 06. 2019 21:292007S-chTK Ružomberok 105
10Mojžiš Filip29. 06. 2019 08:452007S-chTK Banská Bystrica 51
11Ščepko Adam03. 06. 2019 13:182007S-chTK Banská Bystrica 46
12Šuchter Martin10. 05. 2019 11:542008M-chTK DRANaM Košice  
13Vrba Miloslav20. 06. 2019 22:392007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk