' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):BASELINE SPORT ARENA, Švermova 6515, Banská Bystrica
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovský Tomáš (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Sýč-Kriváňová Barbora (C1)   
Termín od:02.08.2019 Termín do:05.08.2019
Kontakt:Mgr. Barbora Syč - Kriváňová
Kontakt tel.:mobil - 0915528238,
Kontakt e-mail:barborasyckrivanova@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-01.08.2019 10:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-01.08.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Tomáš Pavlovský, ZVR: Barbora Sýč-Kriváňová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Kubiš 
   02.08.2019 09:00
2. BYE 
 
3. Dylan Bairo 
   02.08.2019 09:00
4. BYE 
 
5. Tomáš Glos 
   02.08.2019 08:00
6. Lukáš Kulich 
 
7. Samuel Gallo 
   02.08.2019 09:00
8. BYE 
 
9. Timur Horváth 
   02.08.2019 09:00
10. BYE 
 
11. Martin Matunák 
   02.08.2019 09:00
12. BYE 
 
13. Marko Bekéni 
   02.08.2019 09:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Gregor Haľko 
   02.08.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Adam Solčan 
   02.08.2019 09:00
18. BYE 
 
19. Filip Lübeck 
   02.08.2019 09:00
20. BYE 
 
21. Alex Čech 
   02.08.2019 08:00
22. Matej Maruniak 
 
23. Tomáš Strašil 
   02.08.2019 09:00
24. BYE 
 
25. Gabriel Gyén 
   02.08.2019 09:00
26. BYE 
 
27. Samuel Trojan 
   02.08.2019 08:00
28. Radovan Kriško 
 
29. Alex Adam Fano 
   02.08.2019 10:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   02.08.2019 10:00
32. (5-8)Maroš Medveď 
 
33. BYE 
   02.08.2019 10:00
34. (5-8)Dominik Guzmický 
 
35. BYE 
   02.08.2019 10:00
36. Michal Mikuš 
 
37. Martin Krahulec 
   02.08.2019 08:00
38. Jakub Vasky 
 
39. BYE 
   02.08.2019 10:00
40. Jakub Frančák 
 
41. BYE 
   02.08.2019 10:00
42. Adam Gombár 
 
43. Liam Fifik 
   02.08.2019 08:00
44. Branislav Balušík 
 
45. BYE 
   02.08.2019 10:00
46. Tibor Brinza 
 
47. BYE 
   02.08.2019 10:00
48. (3-4)Lukáš Hanušovský 
 
49. BYE 
   02.08.2019 10:00
50. (5-8)Michael Jankech 
 
51. BYE 
   02.08.2019 10:00
52. Lukáš Jasenák 
 
53. Šimon Dióssy 
   02.08.2019 08:00
54. Oliver Hradilek 
 
55. BYE 
   02.08.2019 10:00
56. Richard Herman 
 
57. BYE 
   02.08.2019 10:00
58. Kristián Žikla 
 
59. Peter Danko 
   02.08.2019 09:00
60. Peter Gallo 
 
61. BYE 
   02.08.2019 11:00
62. Martin Šuchter 
 
63. BYE 
   02.08.2019 11:00
64. (2)Timotej Jánošík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kubiš J.  Jánošík T. 
   02.08.2019
2. Šuchter M.  Balušík B. 
 
3. Bekéni M.  Glos T. 
   02.08.2019
4. Strašil T.  Čech A. 
 
5. (3-4)Haľko G.  Solčan A. 
   02.08.2019
6. Matunák M.  Hradilek O. 
 
7. Lübeck F.  Mikuš M. 
   02.08.2019
8. Bairo D.  Kriško R. 
 
9. Kulich L.  Horváth T. 
   02.08.2019
10. Trojan S.  Vasky J. 
 
11. Gyén G.  Gombár A. 
   02.08.2019
12. (3-4)Guzmický D.  Krahulec M. 
 
13. Herman R.  Žikla K. 
   02.08.2019
14. Dióssy Š.  Danko P. 
 
15. Medveď M.  Maruniak M. 
   02.08.2019
16. (2)Jankech M.  Hanušovský L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
2 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
3 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
4 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
5 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
6 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
7 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
8 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
9 Brinza Tibor31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
10 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
11USPHradilek Oliver31.10.20192007S-chTK TIE-BREAK Malacky 45
12 Frančák Jakub31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 59
13 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
14 Gallo Samuel31.10.20192007S-chTK Hriňová 86
15 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
16 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
18 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
19USPGlos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
20 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
21 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
22 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
23 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
24 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
25 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
26 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
27 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
28 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
29 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
30 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
31 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
32 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
33 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
34 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
35 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
36 Fifik Liam31.10.20202008M-chTKM Betliar  
37 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
38STZGyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
39 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31. 07. 2019 08:032007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
2Bíly Pavol21. 06. 2019 06:342007S-chTC EMPIRE Trnava 13
3Brejžek Filip31. 07. 2019 11:142007S-chTK Mladosť Košice 29
4Deen Mojmír27. 07. 2019 18:432007S-chTK Jednotka Bratislava 18
5Drozd Adam31. 07. 2019 12:072007S-chTJT Michalovce 43
6Džobanik Michal20. 06. 2019 21:492008M-chTJ Sokol Prešov  
7Fašung Tomáš31. 07. 2019 17:372008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8Fičor Oskar06. 07. 2019 12:422007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
9Hlivjak Oliver23. 06. 2019 19:062007S-chTenisová akadémia Prešov 7
10Hron Alex Maximilián23. 07. 2019 14:292007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
11Chren Lukáš23. 07. 2019 11:442008M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Kardoš Alex29. 07. 2019 15:382008M-chTK HSC Piešťany  
13Kratka Maximilian22. 07. 2019 19:082007S-chTK Ratufa Levice 15
14Kurčík Adam22. 07. 2019 21:472007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
15Madej Jakub29. 07. 2019 14:562007S-chTK Mladosť Košice 17
16Madliak Martin31. 07. 2019 09:472007S-chTK Ružomberok 105
17Polák David17. 04. 2019 21:512007S-chTenis Club Nové Zámky 5
18Slašťan Tomáš30. 07. 2019 08:092008M-chFresh club Zvolen  
19Srpoň Martin29. 07. 2019 19:432008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Urban Filip14. 07. 2019 16:392008M-chTK Slávia STU Bratislava  
21Volník Nicholas11. 07. 2019 12:252007S-chTK PROFI Senec 23
22Vrba Miloslav07. 07. 2019 11:462007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk