' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:YONEX CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (C1)   
Termín od:24.07.2019 Termín do:27.07.2019
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 07. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-23.07.2019 10:00v mieste konania
dorastenky4824-23.07.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk
ubytovanie, rozpisspráva, vyhodnotenie
VR: Anton Blaško, ZVR: Branislav Kališ

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Arbet 
   24.07.2019 11:30
2. BYE 
 
3. Tomáš Kuna 
   24.07.2019 09:00
4. Abdul Bari Aziri 
 
5. Peter Kučera 
   24.07.2019 09:00
6. Michal Belák 
 
7. (9-16)Dung Em Oliver Dao 
   24.07.2019 11:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Pavel Keľo 
   24.07.2019 13:00
10. BYE 
 
11. Samuel Stolárik 
   24.07.2019 09:00
12. Martin Cimra 
 
13. Patrik Palenčár 
   24.07.2019 09:00
14. Otto James Jandera 
 
15. (5-8)Milan Bežák 
   24.07.2019 13:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Michal Moncoľ 
   24.07.2019 13:00
18. BYE 
 
19. Tomáš Kompiš 
   24.07.2019 09:00
20. Daniel Karas 
 
21. Tomáš Melicherík 
   24.07.2019 09:00
22. Bruno Garaj 
 
23. (9-16)Karol Vlčko 
   24.07.2019 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Stanislav Valent 
   24.07.2019 13:00
26. BYE 
 
27. Igor Németh 
   24.07.2019 09:00
28. Marcus Masarčin 
 
29. Daniel Jergič 
   24.07.2019 09:00
30. Filip Fajth 
 
31. BYE 
   24.07.2019 13:00
32. (5-8)Jozef Mikuš 
 
33. BYE 
   24.07.2019 13:00
34. (5-8)Ivan Sura 
 
35. Adam Lupták 
   24.07.2019 09:00
36. Maxim Novák 
 
37. Adam Šimák 
   24.07.2019 09:00
38. Xavier Jakubovič 
 
39. BYE 
   24.07.2019 13:00
40. (9-16)Ivo Verčík 
 
41. BYE 
   24.07.2019 13:00
42. (9-16)Kevin Potaš 
 
43. Samuel Kyjaci 
   24.07.2019 10:00
44. Markus Lazarčík 
 
45. Mário Kirkov 
   24.07.2019 10:00
46. Pavel Gula 
 
47. BYE 
   24.07.2019 13:00
48. (3-4)Lukáš Bielik 
 
49. BYE 
   24.07.2019 14:30
50. (5-8)Samuel Peško 
 
51. Norbert Marošík 
   24.07.2019 10:00
52. Matej Muránsky 
 
53. Hugo Smoleňák 
   24.07.2019 10:00
54. Marcel Šramko 
 
55. BYE 
   24.07.2019 14:30
56. (9-16)Martin Gibala 
 
57. BYE 
   24.07.2019 14:30
58. (9-16)Tomáš Kepič 
 
59. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   24.07.2019 14:30
60. Lukáš Finta 
 
61. Filip Černák 
   24.07.2019 10:00
62. Alex Rosa 
 
63. BYE 
   24.07.2019 14:30
64. (2)Adrián Kopál 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Arbet A.  Bielik L. 
   24.07.2019
2. BYE 
 
3. Rosa A.  Černák F. 
   24.07.2019
4. BYE 
 
5. Potaš K.  Garaj B. 
   24.07.2019
6. Muránsky M.  Gula P. 
 
7. Dao D.  Marošík N. 
   24.07.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Sura I.  Vlčko K. 
   24.07.2019
10. BYE 
 
11. Verčík I.  Kučera P. 
   24.07.2019
12. BYE 
 
13. Smoleňák H.  Stolárik S. 
   24.07.2019
14. BYE 
 
15. BYE 
   24.07.2019
16. Masarčin M.  Kyjaci S. 
 
17. BYE 
   24.07.2019
18. Fajth F.  Finta L. 
 
19. BYE 
   24.07.2019
20. Gibala M.  Keľo P. 
 
21. BYE 
   24.07.2019
22. Šramko M.  Németh I. 
 
23. BYE 
   24.07.2019
24. (3-4)Valent S.  Mikuš J. 
 
25. BYE 
   24.07.2019
26. Bežák M.  Kepič T. 
 
27. BYE 
   24.07.2019
28. Palenčár P.  Peško S. 
 
29. BYE 
   24.07.2019
30. Šimák A.  Novák M. 
 
31. BYE 
   24.07.2019
32. (2)Moncoľ M.  Kopál A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Arbet Adam31.10.20202001MTC EMPIRE Trnava 4
2 Kopál Adrián31.10.20202002D-chTK Kúpele Piešťany 10
3 Bielik Lukáš31.10.20202001MTC EMPIRE Trnava 13
4 Moncoľ Michal31.10.20202001MMTK Rimavská Sobota 14
5 Mikuš Jozef31.10.20202001MTKM Betliar 18
6 Peško Samuel31.10.20202001MTK Slávia STU Bratislava 22
7 Sura Ivan31.10.20202002D-chTK Mladosť Košice 24
8 Bežák Milan31.10.20202002D-chTK Nová Dubnica 27
9 Valent Stanislav31.10.20202002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 28
10 Verčík Ivo31.10.20192003D-chTK Žilina 29
11 Keľo Pavel31.10.20192003D-chTA Rimavská Sobota 30
12USPPotaš Kevin31.10.20192003D-chTenisová akadémia Prešov 31
13 Gibala Martin31.10.20202002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 32
14 Dao Dung Em Oliver31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 33
15 Kepič Tomáš31.10.20202001MTC Slávia UPJŠ Košice 37
16 Vlčko Karol31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 38
17 Kučera Peter31.10.20192003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 40
18STZKaras Daniel31.10.20192003D-chTK GSM Prešov 42
19 Palenčár Patrik31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 42
20 Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 61
21 Šramko Marcel31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 64
22 Masarčin Marcus31.10.20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 65
23 Jergič Daniel31.10.20212003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 68
24 Fajth Filip31.10.20202002D-chTK Žilina 69
25 Kirkov Mário31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 70
26 Németh Igor31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 71
27 Marošík Norbert31.10.20202004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 80
28 Kyjaci Samuel31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 82
29STZFinta Lukáš31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 86
30USPNovák Maxim31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 91
31 Gula Pavel31.10.20202004D-chOZ ŠK Odema Púchov 93
32 Muránsky Matej31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 96
33 Šimák Adam31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 106
34 Garaj Bruno31.10.20192003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 114
35USPBelák Michal31.10.20192003D-chTKM Martin 127
36 Lupták Adam31.10.20202002D-chMŠK Poprad-Tatry 136
37 Kompiš Tomáš31.10.20192003D-chTK Žilina 141
38 Smoleňák Hugo31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 149
39 Lazarčík Markus31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 162
40USPČernák Filip31.10.20202001MTK Slovan Bratislava 164
41 Cimra Martin31.10.20202004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 170
42STZMelicherík Tomáš31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 188
43STZRosa Alex31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 229
44STZAziri Abdul Bari31.10.20202001MTK LOVE 4 tennis Bratislava 265
45USPJakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 319
46STZKuna Tomáš31.10.20202004D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 319
47USPJandera Otto James31.10.20192005D-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
48 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Barcaj Matúš14. 07. 20192003D-chTC EMPIRE Trnava 67
2Šoltýs Matej19. 07. 20192002D-chTKM Betliar 127
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Almási Alfréd20. 07. 2019 05:442003D-chTC EMPIRE Trnava 25
2Babík Benjamín22. 07. 2019 17:062001MTK Slávia STU Bratislava 58
3Bebjak Richard21. 07. 2019 10:142003D-chGSM Europe Trenčín 72
4Bernáth Bruno22. 07. 2019 14:272004D-chTK Nová Dubnica 90
5Blažo Marek18. 07. 2019 06:562004D-chTK Slovan Bratislava 154
6Čurlej Michal23. 07. 2019 06:042004D-chTK Mladosť Košice 107
7Dráb Martin21. 07. 2019 12:532003D-chTKM Betliar 121
8Forgács Andrej22. 07. 2019 23:252004D-chTK Sparta Považská Bystrica 188
9Gálik Matej10. 07. 2019 18:252002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 12
10Gimera Tomáš19. 07. 2019 13:502003D-chTK GSM Prešov 112
11Grnáč Marko22. 07. 2019 16:272001MLieskovský tenisový klub-LTC 17
12Grolmus Róbert22. 07. 2019 20:562002D-chTA M. Ryšavého Bojnice 85
13Halahija Nathan André23. 07. 2019 05:322005D-chTK Jednotka Bratislava 210
14Havaj Riley Jack22. 07. 2019 22:032004D-chTenisová akadémia Prešov 319
15Hudák Max18. 07. 2019 13:332003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 76
16Jaščur Juraj22. 07. 2019 08:072001MTK GSM Prešov 95
17Kido Matúš22. 07. 2019 22:332005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 251
18Kličimunka Lukáš23. 07. 2019 07:352004D-chTK Žilina 265
19Králik Dalibor08. 07. 2019 15:012001MDuTaF Sport Dubnica n/V. 72
20Králik Jakub18. 07. 2019 19:282005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 251
21Krošlák Jakub19. 07. 2019 20:172003D-chTK Slávia STU Bratislava 49
22Lánik Tomáš21. 07. 2019 22:332002D-chTC EMPIRE Trnava 15
23Magdolen Anton21. 07. 2019 16:242002D-chTC Topoľčany 26
24Mikloš Marek22. 07. 2019 14:552001MTK GSM Prešov  
25Mísař Aleš21. 07. 2019 08:572002D-chTK Nová Dubnica 48
26Mucha Richard22. 07. 2019 21:012004D-chTK Žilina 219
27Novanský Michal21. 07. 2019 17:452002D-chOZ Slávia Trnava 8
28Obtulovič Juraj22. 07. 2019 00:392004D-chTK Slovan Bratislava 138
29Palčo Matej22. 07. 2019 20:532004D-chTC EMPIRE Trnava 63
30Patráš Martin07. 07. 2019 00:382001MTK Banská Bystrica 98
31Petráš David17. 07. 2019 13:442004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 121
32Semančík Filip23. 07. 2019 07:432004D-chTK Slovan Bratislava 75
33Sepeši Bastien18. 07. 2019 18:262004D-chTK Slávia STU Bratislava 196
34Ševčík Jakub23. 07. 2019 20:122004D-chTC EMPIRE Trnava 133
35Schwarc David24. 11. 2018 18:022005D-chTC EMPIRE Trnava 210
36Štancel Adrián22. 07. 2019 22:472004D-chTC EMPIRE Trnava 241
37Svoreň Matej Martin22. 07. 2019 16:212001MTK TCN Nitra 82
38Vajgel Hugo23. 07. 2019 07:542004D-chTK Slovan Bratislava 224
39Závodský Martin11. 07. 2019 12:592003D-chTK Dolný Kubín 154


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk