' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TK ŽILINA
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (C1)   
Termín od:20.07.2019 Termín do:23.07.2019
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 07. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-19.07.2019 10:00v mieste konania
staršie žiačky4824-19.07.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Anton Blaško, ZVR: Branislav Kališ
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk

 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Rastislav Kubovič 
   20.07.2019 09:00
2. BYE 
 
3. Milan Macák 
   20.07.2019 09:00
4. BYE 
 
5. Xavier Jakubovič 
   20.07.2019 09:00
6. Dávid Krcho 
 
7. Alex Maximilián Hron 
   20.07.2019 11:30
8. BYE 
 
9. Samuel Juriga 
   20.07.2019 09:00
10. BYE 
 
11. Marko Ivan 
   20.07.2019 09:00
12. BYE 
 
13. Nikolas Paulovič 
   20.07.2019 09:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Sebastián Jonáš Safko 
   20.07.2019 09:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Jakub Chovanec 
   20.07.2019 11:30
18. BYE 
 
19. Sebastián Paulovčák 
   20.07.2019 11:30
20. BYE 
 
21. Alex Lapšanský 
   20.07.2019 09:00
22. Michal Bušniak 
 
23. Joel Wobmann 
   20.07.2019 11:30
24. BYE 
 
25. Alex Kohút 
   20.07.2019 11:30
26. BYE 
 
27. David Suchan 
   20.07.2019 09:00
28. Timotej Titko 
 
29. Lukáš Imrišek 
   20.07.2019 11:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   20.07.2019 11:30
32. (5-8)Samuel Melaga 
 
33. BYE 
   20.07.2019 11:30
34. (5-8)Nathan André Halahija 
 
35. BYE 
   20.07.2019 11:30
36. Jakub Medveď 
 
37. Tomáš Talajka 
   20.07.2019 09:00
38. Nicholas Volník 
 
39. BYE 
   20.07.2019 11:30
40. Jakub Matula 
 
41. BYE 
   20.07.2019 11:30
42. Milan Karasz 
 
43. Lukáš Hanušovský 
   20.07.2019 09:00
44. Matúš Kido 
 
45. BYE 
   20.07.2019 13:00
46. Matúš Vateha 
 
47. BYE 
   20.07.2019 13:00
48. (3-4)Bence Tóth 
 
49. BYE 
   20.07.2019 13:00
50. (5-8)Andrej Kompiš 
 
51. BYE 
   20.07.2019 13:00
52. Kristián Jakub Novák 
 
53. Tomáš Kucharčík 
   20.07.2019 09:00
54. Martin Paulík 
 
55. BYE 
   20.07.2019 11:30
56. Simon Bognár 
 
57. BYE 
   20.07.2019 11:30
58. Otto James Jandera 
 
59. Michael Jankech 
   20.07.2019 09:00
60. Jaroslav Karovič 
 
61. BYE 
   20.07.2019 13:00
62. Ján Matula 
 
63. BYE 
   20.07.2019 13:00
64. (2)Sebastián Minich 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Tóth B.  Minich S. 
   20.07.2019
2. Karasz M.  Karovič J. 
 
3. Kohút A.  Matula J. 
   20.07.2019
4. Paulík M.  Medveď J. 
 
5. (3-4)Chovanec J.  Kompiš A. 
   20.07.2019
6. Hanušovský L.  Jankech M. 
 
7. Imrišek L.  Jandera O. 
   20.07.2019
8. Melaga S.  Talajka T. 
 
9. Ivan M.  Jakubovič X. 
   20.07.2019
10. Paulovič N.  Paulovčák S. 
 
11. Juriga S.  Hron A. 
   20.07.2019
12. (3-4)Safko S.  Kido M. 
 
13. Bognár S.  Krcho D. 
   20.07.2019
14. Titko T.  Vateha M. 
 
15. Wobmann J.  Suchan D. 
   20.07.2019
16. (2)Kubovič R.  Halahija N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kubovič Rastislav31.10.20192005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 5
2 Minich Sebastián31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 8
3 Tóth Bence31.10.20192005D-chTKM Betliar 9
4 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
5 Safko Sebastián Jonáš31.10.20192005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 12
6 Kompiš Andrej31.10.20192005D-chTK Žilina 13
7 Halahija Nathan André31.10.20192005D-chTK Jednotka Bratislava 19
8 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
9 Imrišek Lukáš31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 23
10 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 24
11 Kido Matúš31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
12 Novák Kristián Jakub31.10.20192005D-chTenisová akadémia Prešov 29
13 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
14 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
15 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
16 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
17 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
18STZMedveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
19 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 48
20 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
21 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
22 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 53
23 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
24 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 60
25 Macák Milan31.10.20202006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
26 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 63
27 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
28 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
29 Kucharčík Tomáš31.10.20192005D-chTK Žilina 86
30STZLapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
31 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 90
32 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
33 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
34 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
35 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
36 Wobmann Joel31.10.20192006S-chTC EMPIRE Trnava  
37STZJandera Otto James31.10.20192005D-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
38USPSuchan David31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava  
39STZVolník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dosedla Artur01. 07. 2019 12:412006S-chTC EMPIRE Trnava 28
2Fičor Oskar07. 07. 2019 16:322007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
3Guzoň Samuel15. 07. 2019 12:522005D-chTC EMPIRE Trnava 6
4Hulín Patrik17. 07. 2019 17:202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
5Chren Patrik08. 07. 2019 08:322006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
6Jasenák Tomáš15. 07. 2019 11:042006S-chTK Ladomerská Vieska 144
7Jaškiv Peter10. 07. 2019 20:372005D-chTK Mladosť Košice 120
8Markovič Matej18. 07. 2019 23:032007S-chOZ ŠK Odema Púchov  
9Naňo Marek18. 07. 2019 17:162006S-chTC EMPIRE Trnava 54
10Papuščák Šimon03. 07. 2019 21:252005D-chTKM Martin 10
11Pivník Oliver18. 07. 2019 19:422005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
12Schwarc David16. 11. 2018 09:052005D-chTC EMPIRE Trnava192
13Srnánek Martin30. 06. 2019 10:322005D-chTK Senica 34


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk