' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A3) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Lazorová Angela (A3)   
Termín od:18.06.2019 Termín do:21.06.2019
Kontakt:Jaroslav Jarina
Kontakt tel.:mobil - 0948124207,
Kontakt e-mail:jjarina@centrum.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 06. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-17.06.2019 10:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-17.06.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   18.06.2019 11:30
2. BYE 
 
3. Lukáš Chren 
   18.06.2019 11:30
4. BYE 
 
5. Tomáš Tankovič 
   18.06.2019 08:30
6. Martin Srpoň 
 
7. (9-16)Alex Maximilián Hron 
   18.06.2019 11:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Nicholas Volník 
   18.06.2019 11:30
10. BYE 
 
11. Liam Fifik 
   18.06.2019 08:30
12. Peter Gallo 
 
13. Dylan Bairo 
   18.06.2019 08:30
14. Samuel Valko 
 
15. (5-8)Adam Babušík 
   18.06.2019 11:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Timotej Jánošík 
   18.06.2019 11:30
18. BYE 
 
19. Timotej Chmelár 
   18.06.2019 08:30
20. Branislav Balušík 
 
21. Martin Matunák 
   18.06.2019 08:30
22. Oskar Benian 
 
23. (9-16)Jakub Madej 
   18.06.2019 11:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Adam Kurčík 
   18.06.2019 12:30
26. BYE 
 
27. Richard Pleško 
   18.06.2019 08:30
28. Tomáš Slašťan 
 
29. Šimon Jeník 
   18.06.2019 08:30
30. Alex Adam Fano 
 
31. BYE 
   18.06.2019 12:30
32. (5-8)Pavol Bíly 
 
33. BYE 
   18.06.2019 12:30
34. (5-8)Lukáš Hanušovský 
 
35. Matej Maruniak 
   18.06.2019 08:30
36. Richard Herman 
 
37. Radovan Kriško 
   18.06.2019 08:30
38. Marko Bekéni 
 
39. BYE 
   18.06.2019 12:30
40. (9-16)David Suchan 
 
41. BYE 
   18.06.2019 12:30
42. (9-16)Gregor Haľko 
 
43. Ivan Luhový 
   18.06.2019 09:30
44. Adam Frátrik 
 
45. Samuel Trojan 
   18.06.2019 09:30
46. Kristián Žikla 
 
47. BYE 
   18.06.2019 12:30
48. (3-4)Oliver Hlivjak 
 
49. BYE 
   18.06.2019 12:30
50. (5-8)Adam Solčan 
 
51. Alex Kardoš 
   18.06.2019 09:30
52. Jakub Juranka 
 
53. Maroš Medveď 
   18.06.2019 09:30
54. Martin Krahulec 
 
55. BYE 
   18.06.2019 12:30
56. (9-16)Dominik Guzmický 
 
57. BYE 
   18.06.2019 12:30
58. (9-16)Michael Jankech 
 
59. Michal Mikuš 
   18.06.2019 09:30
60. Peter Danko 
 
61. BYE 
   18.06.2019 13:30
62. Miloslav Vrba 
 
63. BYE 
   18.06.2019 13:30
64. (2)Jakub Kubiš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kubiš J.  Jánošík T. 
   18.06.2019
2. BYE 
 
3. Bairo D.  Kriško R. 
   18.06.2019
4. BYE 
 
5. Juranka J.  Luhový I. 
   18.06.2019
6. Haľko G.  Vrba M. 
 
7. Guzmický D.  Krahulec M. 
   18.06.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Markovič M.  Volník N. 
   18.06.2019
10. BYE 
 
11. Valko S.  Srpoň M. 
   18.06.2019
12. BYE 
 
13. Danko P.  Hron A. 
   18.06.2019
14. BYE 
 
15. BYE 
   18.06.2019
16. Medveď M.  Maruniak M. 
 
17. BYE 
   18.06.2019
18. Bekéni M.  Matunák M. 
 
19. BYE 
   18.06.2019
20. Fifik L.  Gallo P. 
 
21. BYE 
   18.06.2019
22. Jeník Š.  Kurčík A. 
 
23. BYE 
   18.06.2019
24. (3-4)Hlivjak O.  Madej J. 
 
25. BYE 
   18.06.2019
26. Babušík A.  Chren L. 
 
27. BYE 
   18.06.2019
28. Hanušovský L.  Jankech M. 
 
29. BYE 
   18.06.2019
30. Balušík B.  Trojan S. 
 
31. BYE 
   18.06.2019
32. (2)Bíly P.  Solčan A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
3 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
4 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
5 Solčan Adam31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 10
6 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
7 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
8 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
9 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
10 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
11 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
12 Suchan David31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 19
13 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
14 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
15 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
16 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
17 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
18 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
19 Jeník Šimon31.10.20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
20 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
21 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
22 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
23 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
24 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
25 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
26 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
27 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
28 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
29 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
30 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
31 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
32 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
33 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
34 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
35 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
36USPChmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
37 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
38USPBalušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
39USPFifik Liam31.10.20202008M-chTKM Betliar  
40STZFano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
41USPHerman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
42STZSlašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
43STZTankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
44USPŽikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
45STZPleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina  
46STZFrátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip16. 06. 2019 19:572007S-chTK Mladosť Košice 29
2Deen Mojmír11. 06. 2019 16:452007S-chTK Jednotka Bratislava 18
3Dióssy Šimon04. 06. 2019 10:072008M-chTK Mladosť Košice  
4Fašung Tomáš17. 06. 2019 00:082008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
5Fičor Oskar13. 06. 2019 19:532007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
6Glos Tomáš16. 06. 2019 14:322008M-chTK AS Trenčín  
7Janek Silvester27. 05. 2019 16:242007S-chTK Sparta Považská Bystrica 62
8Kordoš Matúš17. 06. 2019 07:212007S-chTC DRACI Matúškovo 75
9Kratka Maximilian08. 06. 2019 16:422007S-chTK Ratufa Levice 15
10Kulich Lukáš29. 05. 2019 15:272007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
11Lübeck Filip14. 06. 2019 10:062008M-chTK Banská Bystrica  
12Polák David17. 04. 2019 21:502007S-chTenis Club Nové Zámky 5
13Šuchter Martin14. 06. 2019 11:052008M-chTK DRANaM Košice  
14Szabo Jakub12. 06. 2019 17:372007S-chTK HSC Piešťany 47
15Žubor Samuel14. 06. 2019 18:342007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk