' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100025 - TK Baník Prievidza
Názov turnaja:BANÍCKY KAHANEC
Miesto konania (adresa dvorcov):Olympionikov 8, Prievidza
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:9
Zástupca rozhodcu:Šimurka Michal (B2)   
Termín od:16.08.2019 Termín do:20.08.2019
Kontakt:Ing. Peter Kulich
Kontakt tel.:dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013,
Kontakt e-mail:peter_kulich@email.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-15.08.2019 9:00v mieste konania
staršie žiačky4824-15.08.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Michal Šimurka

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Rastislav Kubovič 
   16.08.2019 11:00
2. BYE 
 
3. Dávid Krcho 
   16.08.2019 11:00
4. BYE 
 
5. Marko Ivan 
   16.08.2019 08:30
6. Xavier Jakubovič 
 
7. (9-16)Andrej Kompiš 
   16.08.2019 12:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Tomáš Talajka 
   16.08.2019 12:00
10. BYE 
 
11. Sebastián Paulovčák 
   16.08.2019 08:30
12. Aleš Michalica 
 
13. Simon Bognár 
   16.08.2019 08:30
14. Matej Markovič 
 
15. (5-8)Jakub Chovanec 
   16.08.2019 12:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Oliver Pivník 
   16.08.2019 12:00
18. BYE 
 
19. Marek Vaco 
   16.08.2019 08:30
20. Alex Lapšanský 
 
21. Samuel Juriga 
   16.08.2019 08:30
22. Michael Jankech 
 
23. (9-16)po vyžrebovaní odhlásený 2 
   16.08.2019 12:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Kristián Jakub Novák 
   16.08.2019 12:00
26. BYE 
 
27. Filip Poklemba 
   16.08.2019 08:30
28. Patrik Hulín 
 
29. Samuel Žubor 
   16.08.2019 08:30
30. Matej Pös 
 
31. BYE 
   16.08.2019 12:00
32. (5-8)Bence Tóth 
 
33. BYE 
   16.08.2019 13:00
34. (5-8)Šimon Papuščák 
 
35. Alex Kostoláni 
   16.08.2019 08:30
36. Marek Naňo 
 
37. Lukáš Hanušovský 
   16.08.2019 08:30
38. Oliver Kecskés 
 
39. BYE 
   16.08.2019 13:00
40. (9-16)Samuel Melaga 
 
41. BYE 
   16.08.2019 13:00
42. (9-16)Samuel Krnáč 
 
43. Nicolas Vrtiel 
   16.08.2019 09:30
44. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
45. Timotej Titko 
   16.08.2019 09:30
46. Lukáš Kulich 
 
47. BYE 
   16.08.2019 13:00
48. (3-4)Sebastián Minich 
 
49. BYE 
   16.08.2019 13:00
50. (5-8)Sebastián Jonáš Safko 
 
51. Július Hubinský 
   16.08.2019 09:30
52. Michal Mikuš 
 
53. Nicholas Volník 
   16.08.2019 09:30
54. Jakub Medveď 
 
55. BYE 
   16.08.2019 13:00
56. (9-16)Richard Bottlik 
 
57. BYE 
   16.08.2019 13:00
58. (9-16)Matúš Kido 
 
59. Martin Paulík 
   16.08.2019 09:30
60. Matej Letavay 
 
61. BYE 
   16.08.2019 11:00
62. Jakub Matula 
 
63. BYE 
   16.08.2019 11:00
64. (2)Samuel Guzoň 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Guzoň S.  Kubovič R. 
   16.08.2019
2. Michalica A.  Jakubovič X. 
 
3. Bognár S.  Letavay M. 
   16.08.2019
4. Hulín P.  Naňo M. 
 
5. (3-4)Tóth B.  Minich S. 
   16.08.2019
6. Hanušovský L.  Jankech M. 
 
7. Medveď J.  Ivan M. 
   16.08.2019
8. Talajka T.  Melaga S. 
 
9. Novák K.  Juriga S. 
   16.08.2019
10. Lapšanský A.  Vaco M. 
 
11. Safko S.  Krnáč S. 
   16.08.2019
12. (3-4)Chovanec J.  Kompiš A. 
 
13. Pös M.  Krcho D. 
   16.08.2019
14. Paulovčák S.  Paulík M. 
 
15. Poklemba F.  Markovič M. 
   16.08.2019
16. (2)Pivník O.  Papuščák Š. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kubovič Rastislav31.10.20192005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 5
2 Guzoň Samuel31.10.20192005D-chTC EMPIRE Trnava 6
3 Pivník Oliver31.10.20192005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
4 Minich Sebastián31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 8
5 Tóth Bence31.10.20192005D-chTKM Betliar 9
6 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 10
7 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
8 Safko Sebastián Jonáš31.10.20192005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 12
9 Kompiš Andrej31.10.20192005D-chTK Žilina 13
10 Krnáč Samuel31.10.20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
11 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
12 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 24
13 Bottlik Richard31.10.20192005D-chTK Mladosť Košice 25
14 Kido Matúš31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
15 Novák Kristián Jakub31.10.20192005D-chTenisová akadémia Prešov 29
16 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
17 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
18 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
19 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
20 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
21 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
22 Michalica Aleš31.10.20192005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
23 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 49
24 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
25 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 53
26 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 54
27 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
28 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
29 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 73
30 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 75
31 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTK Spartak Komárno 76
32STZHanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
33 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
34 Vrtiel Nicolas31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 90
35 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 90
36 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
37STZJankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
38 Pös Matej31.10.20192007S-chTK Baník Prievidza 108
39STZHubinský Július31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 142
40STZMarkovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov  
41USPŽubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
42USPKulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice  
43USPMikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
44USPVolník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
45USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
46USPodhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Daňuš Boris04. 01. 2019 20:142005D-chTA Rimavská Sobota 33
2Dosedla Artur25. 07. 2019 21:302006S-chTC EMPIRE Trnava 28
3Fičor Oskar14. 08. 2019 10:342007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
4Halahija Nathan André11. 08. 2019 07:562005D-chTK Jednotka Bratislava 19
5Hochel Lukáš13. 08. 2019 07:252006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
6Chren Patrik14. 08. 2019 22:052006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
7Ihring Walter21. 07. 2019 22:492005D-chTK Slovan Bratislava 73
8Imrišek Lukáš14. 08. 2019 19:362005D-chTK Slovan Bratislava 23
9Jaškiv Peter02. 07. 2019 17:462005D-chTK Mladosť Košice 120
10Karasz Milan15. 08. 2019 07:472006S-chTK Spartak Komárno 60
11Kohút Alex13. 08. 2019 21:292006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
12Lábaj Patrik03. 03. 2019 15:092005D-chTK Mladosť Košice 15
13Laca Martin16. 08. 2019 08:532005D-chTK Jednotka Bratislava 26
14Macák Milan14. 08. 2019 13:092006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
15Mattoš Adam13. 08. 2019 18:542006S-chTKM Betliar  
16Matula Ján26. 07. 2019 22:172006S-chTK Banská Bystrica 116
17Norrman Simon14. 08. 2019 22:142005D-chTK Slovan Bratislava 4
18Paulovič Nikolas14. 08. 2019 19:242006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
19Polák David19. 11. 2018 09:522007S-chTenis Club Nové Zámky 51
20Sabol Michal11. 08. 2019 17:322005D-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 22
21Schwarc David12. 03. 2019 21:412005D-chTC EMPIRE Trnava192
22Solčan Adam16. 07. 2019 19:342007S-chTenis Club Nové Zámky 92
23Srnánek Martin18. 07. 2019 06:432005D-chTK Senica 34
24Tarač Ramon14. 08. 2019 19:262006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
25Vajdík Lukáš20. 08. 2019 14:032005D-chTK F1 Poprad 155


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk