' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:DERMAPOINT CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (C1)   
Termín od:09.07.2019 Termín do:13.07.2019
Kontakt:Veronika Blašková
Kontakt tel.:mobil - 904110348,
Kontakt e-mail:veronikablaskova78@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-08.07.2019 10:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-08.07.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk
ubytovanie
, rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Michal Varmus, ZVR: Branislav Kališ

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   09.07.2019 10:00
2. BYE 
 
3. Alex Čech 
   09.07.2019 10:00
4. BYE 
 
5. Tibor Brinza 
   09.07.2019 09:00
6. Matej Maruniak 
 
7. (9-16)Lukáš Hanušovský 
   09.07.2019 13:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Gregor Haľko 
   09.07.2019 13:00
10. BYE 
 
11. Branislav Balušík 
   09.07.2019 09:00
12. Tomáš Fašung 
 
13. Martin Matunák 
   09.07.2019 09:00
14. Maroš Medveď 
 
15. (5-8)Adam Solčan 
   09.07.2019 13:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Oliver Hlivjak 
   09.07.2019 10:00
18. BYE 
 
19. Kristián Žikla 
   09.07.2019 10:00
20. BYE 
 
21. Martin Šuchter 
   09.07.2019 09:00
22. Dylan Bairo 
 
23. (9-16)Michael Jankech 
   09.07.2019 11:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Alex Maximilián Hron 
   09.07.2019 11:30
26. BYE 
 
27. Samuel Trojan 
   09.07.2019 09:00
28. Radovan Kriško 
 
29. Richard Pleško 
   09.07.2019 10:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   09.07.2019 10:00
32. (5-8)Timotej Jánošík 
 
33. BYE 
   09.07.2019 11:30
34. (5-8)Oskar Fičor 
 
35. BYE 
   09.07.2019 11:30
36. Richard Herman 
 
37. Dominik Guzmický 
   09.07.2019 09:00
38. Liam Fifik 
 
39. BYE 
   09.07.2019 11:30
40. (9-16)Jakub Madej 
 
41. BYE 
   09.07.2019 11:30
42. (9-16)Pavol Bíly 
 
43. Jakub Juranka 
   09.07.2019 09:00
44. Patrik Richter 
 
45. BYE 
   09.07.2019 11:30
46. Jakub Vasky 
 
47. BYE 
   09.07.2019 11:30
48. (3-4)Jakub Kubiš 
 
49. BYE 
   09.07.2019 11:30
50. (5-8)Adam Babušík 
 
51. Marko Bekéni 
   09.07.2019 09:00
52. Nicholas Volník 
 
53. Samuel Valko 
   09.07.2019 09:00
54. Jakub Frančák 
 
55. BYE 
   09.07.2019 11:30
56. (9-16)Adam Kurčík 
 
57. BYE 
   09.07.2019 11:30
58. (9-16)Maximilian Kratka 
 
59. Tomáš Glos 
   09.07.2019 09:00
60. Filip Lübeck 
 
61. BYE 
   09.07.2019 11:30
62. Samuel Tabačiar 
 
63. BYE 
   09.07.2019 11:30
64. (2)Daniel Balaščák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Balaščák D.  Poklemba F. 
   09.07.2019
2. Bíly P.  Hron A. 
 
3. Jankech M.  Hanušovský L. 
   09.07.2019
4. Fifik L.  Trojan S. 
 
5. (3-4)Hlivjak O.  Madej J. 
   09.07.2019
6. Žikla K.  Herman R. 
 
7. Medveď M.  Maruniak M. 
   09.07.2019
8. Bairo D.  Kriško R. 
 
9. Tabačiar S.  Pleško R. 
   09.07.2019
10. Haľko G.  Babušík A. 
 
11. Glos T.  Bekéni M. 
   09.07.2019
12. (3-4)Fičor O.  Kratka M. 
 
13. Šuchter M.  Balušík B. 
   09.07.2019
14. Matunák M.  Guzmický D. 
 
15. Volník N.  Lübeck F. 
   09.07.2019
16. (2)Jánošík T.  Kubiš J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
3 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
4 Hlivjak Oliver31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov 7
5 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
6 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
7 Solčan Adam31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 10
8 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
9 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
10 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
11 Hron Alex Maximilián31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
12 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
13 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
14 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
15 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
16 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
17 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
18 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
19 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
20 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
21STZBrinza Tibor31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
22 Frančák Jakub31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 59
23 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
24 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
25 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
26 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
27 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
28 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
29 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
30 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
31STZČech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
32 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
33USPBalušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
34 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
35USPRichter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
36STZŠuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
37USPHerman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
38STZFašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
39STZFifik Liam31.10.20202008M-chTKM Betliar  
40USPŽikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
41USPPleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina  
42USPTabačiar Samuel31.10.20202008M-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar06. 07. 2019 13:012007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
2Danko Peter06. 07. 2019 15:212008M-chTC Rolino Bratislava  
3Deen Mojmír26. 06. 2019 14:462007S-chTK Jednotka Bratislava 18
4Dióssy Šimon24. 06. 2019 12:552008M-chTK Mladosť Košice  
5Dráb Filip01. 07. 2019 13:142007S-chTenisová akadémia Prešov 2
6Džobanik Michal20. 06. 2019 21:482008M-chTJ Sokol Prešov  
7Frátrik Adam29. 06. 2019 13:552008M-chTK Žilina  
8Gallo Peter16. 06. 2019 16:332008M-ch1.TK Rožňava  
9Gallo Samuel07. 07. 2019 22:002007S-chTK Hriňová 86
10Hradilek Oliver04. 07. 2019 16:482007S-chTK TIE-BREAK Malacky 45
11Chren Lukáš07. 07. 2019 20:392008M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Kardoš Alex02. 07. 2019 10:542008M-chTK HSC Piešťany  
13Krahulec Martin26. 06. 2019 23:332008M-chTK Senica  
14Kulich Lukáš06. 06. 2019 21:552007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
15Markovič Matej07. 07. 2019 13:082007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
16Mikuš Michal25. 06. 2019 21:562008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
17Polák David17. 04. 2019 21:512007S-chTenis Club Nové Zámky 5
18Slašťan Tomáš10. 02. 2019 19:432008M-chFresh club Zvolen  
19Srpoň Martin10. 02. 2019 18:272008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Suchan David07. 07. 2019 22:142007S-chTC EMPIRE Trnava 19
21Urban Filip05. 07. 2019 09:572008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Vizváry Filip01. 07. 2019 10:452008M-chŠKT Kremnica  
23Vrba Miloslav25. 06. 2019 16:292007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
24Žubor Samuel07. 07. 2019 19:102007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk