' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080093 - TK LOVE 4 tennis Bratislava
Názov turnaja:ALFASOL CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Turbínová 1/13359, 831 04 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Klobušovský Matej (C1) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:neregistrovaný rozhodca (A)   
Termín od:23.03.2019 Termín do:25.03.2019
Kontakt:Karolína Hromkovičová
Kontakt tel.:mobil - 0911/508720,
Kontakt e-mail:info@love4tennis.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 03. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-22.03.2019 10:00TK LOVE 4 tennis
mladšie žiačky2412-22.03.2019 10:00TK LOVE 4 tennis

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Matej Klobušovský

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Strašil 
   23.03.2019 18:00
2. BYE 
 
3. Tomáš Tóth 
   23.03.2019 08:00
4. Timur Horváth 
 
5. Jakub Štefány 
   23.03.2019 08:00
6. Samuel Vozár 
 
7. Ivan Luhový 
   23.03.2019 08:00
8. (5-8)Andrej Kačkovič 
 
9. (3-4)Miloslav Vrba 
   23.03.2019 08:00
10. Martin Srpoň 
 
11. Lukáš Jasenák 
   23.03.2019 09:00
12. Martin Verbovský 
 
13. Filip Urban 
   23.03.2019 09:00
14. Filip Konderla 
 
15. Max Šinkovič 
   23.03.2019 09:00
16. (5-8)Jakub Szabo 
 
17. (5-8)Matúš Kordoš 
   23.03.2019 09:00
18. Samuel Valko 
 
19. Patrik Richter 
   23.03.2019 10:15
20. Peter Staš 
 
21. Alex Čech 
   23.03.2019 10:15
22. Jakub Galba 
 
23. Lukáš Chren 
   23.03.2019 10:15
24. (3-4)Tobias Stopiak 
 
25. (5-8)Marcus Černák 
   23.03.2019 10:15
26. Michal Ferenčík 
 
27. Timotej Chmelár 
   23.03.2019 11:30
28. Tomáš Tankovič 
 
29. Matej Maruniak 
   23.03.2019 11:30
30. Maxim Ivashko 
 
31. BYE 
   23.03.2019 18:00
32. (2)Damian Nagy 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vrba M.  Strašil T. 
   23.03.2019
2. BYE 
 
3. Srpoň M.  Valko S. 
   23.03.2019
4. Horváth T.  Tóth T. 
 
5. Konderla F.  Urban F. 
   23.03.2019
6. Chren L.  Ivashko M. 
 
7. BYE 
   23.03.2019
8. (2)Štefány J.  Richter P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
2 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
3 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
4 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
5 Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
6 Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
7 Černák Marcus31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 75
8 Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
9 Staš Peter31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
10 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
11 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
12 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
13 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
14 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
15 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
16 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
17 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
19 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
20 Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava  
21 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
22 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
23USPHorváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
24USPLuhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
25USPTóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
27USPGalba Jakub31.10.20202007M-chTC Mihal Bratislava  
28USPŠinkovič Max31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
29USPUrban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
30USPIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Belorid Adam19. 03. 2019 21:492007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
2Benian Oskar21. 03. 2019 20:042007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
3Čillík Matej21. 03. 2019 17:362008M-chTŠ Advantage Bratislava  
4Derčalík Dárius22. 03. 2019 00:202007M-chTK Slávia STU Bratislava 89
5Fašung Tomáš21. 03. 2019 08:392008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
6Matunák Martin06. 03. 2019 08:402008M-chTK Slovan Bratislava  
7Oravkin Viktor21. 03. 2019 19:112007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
8Shilov George13. 02. 2019 13:222007M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk