' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Názov turnaja:TSP CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo namestie 6
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovská Dana (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Hrušovský Michal (A)   
Termín od:23.02.2019 Termín do:26.02.2019
Kontakt:Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 02. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-22.02.2019 10:00TŠP klubovňa

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dana Hrušovská, ZVR: Michal Hrušovský

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   23.02.2019 11:00
2. BYE 
 
3. Radovan Kriško 
   23.02.2019 11:00
4. BYE 
 
5. Patrik Richter 
   23.02.2019 08:00
6. Samuel Valko 
 
7. (9-16)Tomáš Strašil 
   23.02.2019 11:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Gregor Haľko 
   23.02.2019 12:30
10. BYE 
 
11. Jakub Štefány 
   23.02.2019 08:00
12. Peter Staš 
 
13. Oliver Hradilek 
   23.02.2019 08:00
14. Miloslav Vrba 
 
15. (5-8)Alex Maximilián Hron 
   23.02.2019 12:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Oskar Fičor 
   23.02.2019 12:30
18. BYE 
 
19. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   23.02.2019 08:00
20. Dylan Bairo 
 
21. Adam Belorid 
   23.02.2019 09:00
22. Oskar Benian 
 
23. (9-16)Michael Jankech 
   23.02.2019 12:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Nicholas Volník 
   23.02.2019 13:30
26. BYE 
 
27. Matej Maruniak 
   23.02.2019 09:00
28. Tomáš Slašťan 
 
29. Gregor Kovář 
   23.02.2019 09:00
30. Peter Danko 
 
31. BYE 
   23.02.2019 13:30
32. (5-8)Adam Solčan 
 
33. BYE 
   23.02.2019 13:30
34. (5-8)Pavol Bíly 
 
35. Michal Mikuš 
   23.02.2019 09:00
36. Marko Bekéni 
 
37. Lukáš Jasenák 
   23.02.2019 10:00
38. Martin Matunák 
 
39. BYE 
   23.02.2019 13:30
40. (9-16)Dominik Guzmický 
 
41. BYE 
   23.02.2019 14:30
42. (9-16)Adam Kurčík 
 
43. Tomáš Fašung 
   23.02.2019 10:00
44. Filip Lübeck 
 
45. Filip Konderla 
   23.02.2019 10:00
46. Branislav Balušík 
 
47. BYE 
   23.02.2019 14:30
48. (3-4)Adam Babušík 
 
49. BYE 
   23.02.2019 14:30
50. (5-8)Maximilian Kratka 
 
51. Alex Kardoš 
   23.02.2019 10:00
52. Tobias Stopiak 
 
53. Damian Nagy 
   23.02.2019 11:00
54. Tomáš Glos 
 
55. BYE 
   23.02.2019 14:30
56. (9-16)Jakub Juranka 
 
57. BYE 
   23.02.2019 15:30
58. (9-16)Mojmír Deen 
 
59. Martin Srpoň 
   23.02.2019 11:00
60. Jakub Vasky 
 
61. BYE 
   23.02.2019 11:00
62. Alex Čech 
 
63. BYE 
   23.02.2019 11:00
64. (2)Jakub Kubiš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Fičor O.  Poklemba F. 
   23.02.2019
2. BYE 
 
3. Guzmický D.  Matunák M. 
   23.02.2019
4. BYE 
 
5. Danko P.  Kurčík A. 
   23.02.2019
6. Jankech M.  Haľko G. 
 
7. Bairo D.  Kriško R. 
   23.02.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Solčan A.  Bíly P. 
   23.02.2019
10. BYE 
 
11. Valko S.  Hradilek O. 
   23.02.2019
12. BYE 
 
13. Benian O.  Čech A. 
   23.02.2019
14. BYE 
 
15. BYE 
   23.02.2019
16. Maruniak M.  Lübeck F. 
 
17. BYE 
   23.02.2019
18. Konderla F.  Stopiak T. 
 
19. BYE 
   23.02.2019
20. Juranka J.  Deen M. 
 
21. BYE 
   23.02.2019
22. Bekéni M.  Glos T. 
 
23. BYE 
   23.02.2019
24. (3-4)Kratka M.  Hron A. 
 
25. BYE 
   23.02.2019
26. Kardoš A.  Mikuš M. 
 
27. BYE 
   23.02.2019
28. Vrba M.  Volník N. 
 
29. BYE 
   23.02.2019
30. Vasky J.  Slašťan T. 
 
31. BYE 
   23.02.2019
32. (2)Babušík A.  Kubiš J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
3 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
4 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
5 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
6 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
7 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
8 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
9 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
10 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
11 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
12 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
13 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
14 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
15 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
16 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
17USPNagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
18 Stopiak Tobias31.10.20192007S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
19 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
20 Hradilek Oliver31.10.20192007S-chTK TIE-BREAK Malacky 45
21 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
22 Belorid Adam31.10.20192007S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
23USPStaš Peter31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 112
24 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
25 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
26 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
27 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
28 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
29 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
30 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
31 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
32 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
33 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
34STZLübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
35 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
36 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
37STZKardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
38USPKonderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
39 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
40 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
41STZSrpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
42STZSlašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
43USPJasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
44USPBalušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
45 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
46USPKovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fano Alex Adam10. 02. 2019 09:112008M-chTK Nová generácia NMnV  
2Ferenčík Michal13. 02. 2019 10:302008M-chTŠ Advantage Bratislava  
3Hanušovský Lukáš21. 02. 2019 08:542007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
4Horváth Timur10. 01. 2019 18:372008M-chTK Slávia STU Bratislava  
5Chmelár Timotej20. 02. 2019 06:562008M-chTC EMPIRE Trnava  
6Chren Lukáš20. 02. 2019 12:062008M-chTK Slávia STU Bratislava  
7Jeník Šimon17. 02. 2019 15:312007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
8Kačkovič Andrej06. 02. 2019 19:512007S-chTOP Tenis Bratislava 111
9Kordoš Matúš18. 02. 2019 10:362007S-chTC DRACI Matúškovo 75
10Krahulec Martin23. 02. 2019 08:202008M-chTK Senica  
11Oravkin Viktor13. 02. 2019 20:492007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
12Polák David20. 02. 2019 21:082007S-chTenis Club Nové Zámky 5
13Shilov George13. 02. 2019 13:212007S-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
14Szabo Jakub09. 01. 2019 21:002007S-chTK HSC Piešťany 47


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk