www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Názov turnaja:TSP CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo namestie 6
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:23.02.2019 Termín do:26.02.2019
Kontakt:Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-22.02.2019 10:00TŠP klubovňa
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
2Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
3Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
4Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
5Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
6Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
7Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
8Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA 8
9Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
10Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
11Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
12Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
13Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky 45
14Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
15Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
16Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
17Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
18Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
19Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
20Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
21Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
22Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice 15
23Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 6
24Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
25Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
26Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
27Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 5
28Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
29Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
30Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
31Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
32Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
33Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
34Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
35Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
36Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Belorid Adam31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk