' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080066 - TK Pro Set Bratislava
Názov turnaja:PRO SET CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TK PRO SET BRATISLAVA, Vlastenecké námestie1, 85101 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Krajčovič Šimon (B2) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kohajda Tomáš (C1)   
Termín od:02.01.2019 Termín do:04.01.2019
Kontakt:Tomáš Kohajda
Kontakt tel.:dv. - 0905601385, mobil - 0902730933,
Kontakt e-mail:tomas.kohajda@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-01.01.2019 13:00TK PRO SET

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šimon Krajčovič, ZVR: Tomáš Kohajda

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oskar Fičor 
   02.01.2019 08:00
2. Patrik Richter 
 
3. Peter Danko 
   02.01.2019 08:00
4. Oskar Benian 
 
5. Marko Bekéni 
   02.01.2019 08:00
6. Jakub Štefány 
 
7. Peter Staš 
   02.01.2019 08:00
8. (5-8)Šimon Jeník 
 
9. (3-4)Alex Maximilián Hron 
   02.01.2019 09:00
10. Erik Ovsijčuk 
 
11. Jakub Vasky 
   02.01.2019 09:00
12. Tomáš Glos 
 
13. Matúš Kordoš 
   02.01.2019 09:00
14. Andrej Kačkovič 
 
15. Lukáš Chren 
   02.01.2019 09:00
16. (5-8)Jakub Juranka 
 
17. (5-8)Mojmír Deen 
   02.01.2019 10:00
18. Samuel Valko 
 
19. Martin Srpoň 
   02.01.2019 10:00
20. Jakub Szabo 
 
21. Alex Čech 
   02.01.2019 10:00
22. Tomáš Fašung 
 
23. Martin Krahulec 
   02.01.2019 10:00
24. (3-4)Adam Babušík 
 
25. (5-8)Damian Nagy 
   02.01.2019 11:15
26. Miloslav Vrba 
 
27. Lukáš Jasenák 
   02.01.2019 11:15
28. Dominik Vavro 
 
29. Martin Matunák 
   02.01.2019 11:15
30. Filip Konderla 
 
31. Dylan Bairo 
   02.01.2019 11:15
32. (2)Adam Solčan 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Deen M.  Babušík A. 
   02.01.2019
2. BYE 
 
3. Benian O.  Srpoň M. 
   02.01.2019
4. Štefány J.  Richter P. 
 
5. (3-4)Poklemba F.  Fašung T. 
   02.01.2019
6. BYE 
 
7. Bekéni M.  Glos T. 
   02.01.2019
8. Vavro D.  Valko S. 
 
9. Fičor O.  Matunák M. 
   02.01.2019
10. Danko P.  Chren L. 
 
11. BYE 
   02.01.2019
12. (3-4)Vrba M.  Juranka J. 
 
13. Ovsijčuk E.  Vasky J. 
   02.01.2019
14. Bairo D.  Hron A. 
 
15. BYE 
   02.01.2019
16. (2)Jeník Š.  Solčan A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Fičor Oskar31.10.20192007M-chTŠ Advantage Bratislava 8
2 Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
3 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
4 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
5 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
6USPJuranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča 28
7 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
8 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
9 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
10 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce 42
11 Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
12 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
13 Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
14 Vavro Dominik31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 81
15 Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
16 Staš Peter31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
17 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
18 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
19 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
21 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
22USPBekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
23 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
24USPDanko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
25 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
26USPVasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
27USPFašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
28 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
29USPKonderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
30 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
31USPČech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
32USPJasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav04. 12. 20182008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
2Tóth Tomáš08. 12. 20182008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Poklemba Filip02. 01. 20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2Ivashko Maxim28. 12. 20182008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fano Alex Adam28. 12. 2018 11:292008M-chTK Nová generácia NMnV  
2Frátrik Adam31. 12. 2018 19:412008M-chTK Žilina  
3Horváth Timur28. 12. 2018 19:402008M-chTK Slávia STU Bratislava  
4Hradilek Oliver29. 12. 2018 19:502007M-chTK TIE-BREAK Malacky 45
5Kabzáni Krištof01. 01. 2019 11:172007M-chTK 77 Skalica 34
6Oravkin Viktor26. 12. 2018 15:212007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
7Tankovič Tomáš27. 12. 2018 17:122008M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk