' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21, 850 05 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Krajčovič Šimon (B2)   
Termín od:16.02.2019 Termín do:18.02.2019
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-15.02.2019 10:00TK Slávia STU

Poznámky:

rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Kurčík 
   16.02.2019 08:00
2. Filip Konderla 
 
3. Tomáš Glos 
   16.02.2019 08:00
4. Alex Adam Fano 
 
5. Jakub Štefány 
   16.02.2019 09:00
6. Tomáš Tankovič 
 
7. Dominik Vavro 
   16.02.2019 08:00
8. (5-8)Oliver Hradilek 
 
9. (3-4)Šimon Jeník 
   16.02.2019 08:00
10. Adam Belorid 
 
11. Dávid Pajtáš 
   16.02.2019 08:00
12. Martin Krahulec 
 
13. Andrej Kačkovič 
   16.02.2019 09:00
14. Samuel Vozár 
 
15. Alex Kardoš 
   16.02.2019 10:00
16. (5-8)Damian Nagy 
 
17. (5-8)Miloslav Vrba 
   16.02.2019 09:00
18. Marko Bekéni 
 
19. Oskar Benian 
   16.02.2019 09:00
20. Alex Čech 
 
21. Lukáš Jasenák 
   16.02.2019 09:00
22. Samuel Valko 
 
23. Martin Matunák 
   16.02.2019 10:00
24. (3-4)Tomáš Strašil 
 
25. (5-8)Tobias Stopiak 
   16.02.2019 10:00
26. Maxim Ivashko 
 
27. Peter Staš 
   16.02.2019 10:00
28. Dylan Bairo 
 
29. Michal Mikuš 
   16.02.2019 10:00
30. Martin Srpoň 
 
31. Tomáš Tóth 
   16.02.2019 11:00
32. (2)Jakub Juranka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jeník Š.  Kurčík A. 
   16.02.2019 15:00
2. BYE 
 
3. Čech A.  Štefány J. 
   16.02.2019 15:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Vrba M.  Ivashko M. 
   16.02.2019 18:00
6. BYE 
 
7. Staš P.  Srpoň M. 
   16.02.2019 15:00
8. Krahulec M.  Matunák M. 
 
9. Hradilek O.  Bairo D. 
   16.02.2019 15:00
10. Vavro D.  Valko S. 
 
11. BYE 
   16.02.2019 18:00
12. (3-4)Konderla F.  Stopiak T. 
 
13. BYE 
   16.02.2019 15:00
14. Kardoš A.  Mikuš M. 
 
15. BYE 
   16.02.2019 15:00
16. (2)Strašil T.  Benian O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
2 Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča 28
3 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
4 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
5 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
6 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
7 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
8 Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky 45
9 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
10 Vavro Dominik31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 81
11 Belorid Adam31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
12 Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
13 Staš Peter31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
14 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
15 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
16 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
17USPGlos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
18 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
19 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
20 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
21 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
22 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
23 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
24 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
25 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
26USPFano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
27USPPajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
28USPJasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
29USPVozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
30USPTankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
31USPTóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
32USPIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
2Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
2Derčalík Dárius31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 89
3Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
4Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava  
5Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
6Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
7Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
8Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
9Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
10Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
12Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
13Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
14Shilov George31.10.20192007M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
15Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
16Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
17Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
18Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk