' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B2)   
Termín od:01.02.2019 Termín do:03.02.2019
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-31.01.2019 10:00Prokofievova 5
mladšie žiačky3216-31.01.2019 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Mojmír Deen 
   01.02.2019 11:45
2. BYE 
 
3. Maxim Ivashko 
   01.02.2019 08:30
4. Samuel Vozár 
 
5. Peter Staš 
   01.02.2019 08:30
6. Tomáš Fašung 
 
7. Peter Danko 
   01.02.2019 08:30
8. (5-8)Tobias Stopiak 
 
9. (3-4)Tomáš Strašil 
   01.02.2019 11:45
10. BYE 
 
11. Martin Krahulec 
   01.02.2019 09:30
12. Tomáš Tankovič 
 
13. Martin Srpoň 
   01.02.2019 09:30
14. Dávid Pajtáš 
 
15. Radovan Kriško 
   01.02.2019 09:30
16. (5-8)po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
17. (5-8)Damian Nagy 
   01.02.2019 09:30
18. Alex Čech 
 
19. Jakub Vasky 
   01.02.2019 10:30
20. Samuel Valko 
 
21. Jakub Štefány 
   01.02.2019 10:30
22. Adam Belorid 
 
23. BYE 
   01.02.2019 13:00
24. (3-4)Šimon Jeník 
 
25. (5-8)Dominik Vavro 
   01.02.2019 10:30
26. Andrej Kačkovič 
 
27. Jakub Galba 
   01.02.2019 10:30
28. Alex Kardoš 
 
29. Lukáš Jasenák 
   01.02.2019 11:45
30. Adam Gombár 
 
31. BYE 
   01.02.2019 13:00
32. (2)Adam Kurčík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kurčík A.  Jeník Š. 
   01.02.2019 13:15
2. BYE 
 
3. Vasky J.  Jasenák L. 
   01.02.2019 11:30
4. Valko S.  Vavro D. 
 
5. Danko P.  Ivashko M. 
   01.02.2019 11:30
6. Čech A.  Fašung T. 
 
7. BYE 
   01.02.2019 13:15
8. (2)Strašil T.  Srpoň M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
2USPKurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
3 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
4 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
5 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
6 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
7 Vavro Dominik31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 81
8 Belorid Adam31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
9 Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
10USPStaš Peter31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
11 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
12 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
13 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
14 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
15 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
16 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
17 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
18 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
20 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
21 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
22 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
23 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
24 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
25 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
27USPGalba Jakub31.10.20202007M-chTC Mihal Bratislava  
28USPIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan30. 01. 2019 15:092008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Balušík Branislav29. 01. 2019 17:082008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
3Bekéni Marko04. 01. 2019 08:172008M-chTenis Club Nové Zámky  
4Benian Oskar07. 01. 2019 09:292007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
5Černák Marcus28. 01. 2019 21:482007M-chŠK TC Dúbravka BA 75
6Čillík Matej27. 01. 2019 17:332008M-chTŠ Advantage Bratislava  
7Dióssy Šimon16. 01. 2019 10:552008M-chTK Mladosť Košice  
8Fano Alex Adam25. 12. 2018 21:222008M-chTK Nová generácia NMnV  
9Frátrik Adam25. 01. 2019 16:332008M-chTK Žilina  
10Guzmický Dominik29. 01. 2019 14:362007M-chAŠK Skalica 22
11Gyén Gabriel30. 01. 2019 09:552008M-chTenis Club Nové Zámky  
12Horváth Timur10. 01. 2019 18:342008M-chTK Slávia STU Bratislava  
13Chmelár Timotej23. 01. 2019 06:582008M-chTC EMPIRE Trnava  
14Chren Lukáš29. 01. 2019 13:382008M-chTK Slávia STU Bratislava  
15Kordoš Matúš30. 01. 2019 07:072007M-chTC DRACI Matúškovo 75
16Kovář Gregor27. 01. 2019 07:532008M-chLTC Leopoldov  
17Kubiš Jakub29. 01. 2019 21:322007M-chTK Banská Bystrica 6
18Matunák Martin28. 01. 2019 08:262008M-chTK Slovan Bratislava  
19Oravkin Viktor29. 01. 2019 20:142007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
20Trojan Samuel30. 11. 2018 20:522008M-chTJ Sokol Prešov  
21Volník Nicholas28. 01. 2019 09:302007M-chTK PROFI Senec 23
22Vrba Miloslav01. 02. 2019 23:582007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk