' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo nám. č.6 Bratislava Petržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C1)   
Termín od:15.12.2018 Termín do:18.12.2018
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.12.2018 10:00BTZ

Poznámky:

rozpis, správa
VR: Michal Nemec, ZVR: Filip Kratochvíla

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   16.12.2018 08:30
2. BYE 
 
3. Oskar Benian 
   15.12.2018 08:30
4. Martin Srpoň 
 
5. Michal Ferenčík 
   15.12.2018 08:30
6. Viktor Oravkin 
 
7. Alex Čech 
   15.12.2018 08:30
8. (5-8)Adam Kurčík 
 
9. (3-4)Adam Babušík 
   15.12.2018 08:30
10. Patrik Richter 
 
11. Lukáš Chren 
   15.12.2018 09:30
12. Lukáš Jasenák 
 
13. Šimon Jeník 
   15.12.2018 09:30
14. Damian Nagy 
 
15. Adam Belorid 
   15.12.2018 09:30
16. (5-8)Nicholas Volník 
 
17. (5-8)Mojmír Deen 
   15.12.2018 09:30
18. Peter Danko 
 
19. Tomáš Fašung 
   15.12.2018 11:00
20. Tomáš Tankovič 
 
21. Marcus Černák 
   15.12.2018 11:00
22. Martin Matunák 
 
23. BYE 
   16.12.2018 09:30
24. (3-4)Alex Maximilián Hron 
 
25. (5-8)Tomáš Strašil 
   15.12.2018 11:00
26. Tomáš Tóth 
 
27. Peter Staš 
   15.12.2018 11:00
28. Filip Konderla 
 
29. Jakub Štefány 
   15.12.2018 12:15
30. Andrej Kačkovič 
 
31. BYE 
   16.12.2018 09:30
32. (2)Oskar Fičor 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Fičor O.  Poklemba F. 
   15.12.2018
2. BYE 
 
3. Oravkin V.  Valko S. 
   15.12.2018
4. Konderla F.  Tóth T. 
 
5. (3-4)Deen M.  Volník N. 
   15.12.2018
6. BYE 
 
7. Strašil T.  Srpoň M. 
   15.12.2018
8. Richter P.  Štefány J. 
 
9. Čech A.  Fašung T. 
   15.12.2018
10. Chren L.  Danko P. 
 
11. BYE 
   15.12.2018
12. (3-4)Jeník Š.  Kurčík A. 
 
13. Ferenčík M.  Jasenák L. 
   15.12.2018
14. Benian O.  Matunák M. 
 
15. BYE 
   15.12.2018
16. (2)Babušík A.  Hron A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Fičor Oskar31.10.20192007M-chTŠ Advantage Bratislava 8
3 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
4 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
5 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
6 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
7 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
8 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
9 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
10 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
11 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
12 Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
13 Černák Marcus31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 75
14 Belorid Adam31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
15 Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
16 Staš Peter31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
17 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
18 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
20 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
21 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
22 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
23 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
24 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
25 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
26 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
27 Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava  
28 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk