www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo nám. č.6 Bratislava Petržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C1)   
Termín od:15.12.2018 Termín do:18.12.2018
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.12.2018 10:00BTZ

Poznámky:

rozpis,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA 8
3 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
4 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
5 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
6 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
7 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
8 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
9 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
10 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
11 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
12 Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
13 Černák Marcus31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 75
14 Belorid Adam31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
15 Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
16USPStaš Peter31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
17 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
18 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
19 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
20 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
21 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
23 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
24 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
25 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
27 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
28 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk