' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080001 - TK Slovan Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Odbojárov 3, 831 04 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Blahová Patrícia (C1)   
Termín od:14.09.2019 Termín do:18.09.2019
Kontakt:JUDr. Radomíra Zrubáková
Kontakt tel.:mobil - 0903/703300,
Kontakt e-mail:zrubakova@tkslovan.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 09. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-13.09.2019 9:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-13.09.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Patrícia Blahová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   14.09.2019 12:30
2. BYE 
 
3. Maroš Medveď 
   14.09.2019 08:30
4. Šimon Dióssy 
 
5. Filip Lübeck 
   14.09.2019 08:30
6. Damian Nagy 
 
7. (9-16)Lukáš Hanušovský 
   14.09.2019 12:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Gregor Haľko 
   14.09.2019 12:30
10. BYE 
 
11. Dylan Bairo 
   14.09.2019 08:30
12. Alex Adam Fano 
 
13. Jakub Štefány 
   14.09.2019 08:30
14. Patrik Richter 
 
15. (5-8)Timotej Jánošík 
   14.09.2019 12:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Filip Poklemba 
   14.09.2019 12:30
18. BYE 
 
19. Matúš Kordoš 
   14.09.2019 08:30
20. Branislav Balušík 
 
21. Radovan Kriško 
   14.09.2019 08:30
22. Tomáš Glos 
 
23. (9-16)Maximilian Kratka 
   14.09.2019 12:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Michael Jankech 
   14.09.2019 12:30
26. BYE 
 
27. Martin Krahulec 
   14.09.2019 08:30
28. Dominik Guzmický 
 
29. Lukáš Chren 
   14.09.2019 08:30
30. Filip Hanusek 
 
31. BYE 
   14.09.2019 12:30
32. (5-8)Oskar Fičor 
 
33. BYE 
   14.09.2019
34. (5-8)Adam Solčan 
 
35. Alex Čech 
   14.09.2019 09:30
36. Michal Mikuš 
 
37. Adam Gombár 
   14.09.2019 09:30
38. Peter Danko 
 
39. BYE 
   14.09.2019 13:30
40. (9-16)Pavol Bíly 
 
41. BYE 
   14.09.2019 13:30
42. (9-16)Mojmír Deen 
 
43. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   14.09.2019 09:30
44. Matej Maruniak 
 
45. Ivan Luhový 
   14.09.2019 09:30
46. Lukáš Kulich 
 
47. BYE 
   14.09.2019 13:30
48. (3-4)Daniel Balaščák 
 
49. BYE 
   14.09.2019 13:30
50. (5-8)Oliver Hlivjak 
 
51. Tomáš Fašung 
   14.09.2019 09:30
52. Samuel Trojan 
 
53. Martin Matunák 
   14.09.2019 09:30
54. Peter Gallo 
 
55. BYE 
   14.09.2019 13:30
56. (9-16)Jakub Madej 
 
57. BYE 
   14.09.2019 13:30
58. (9-16)Alex Maximilián Hron 
 
59. Alex Kardoš 
   14.09.2019 09:30
60. Jakub Vasky 
 
61. Marko Bekéni 
   14.09.2019 09:30
62. Adam Kurčík 
 
63. BYE 
   14.09.2019 13:30
64. (2)Filip Dráb 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Markovič M.  Poklemba F. 
   14.09.2019
2. BYE 
 
3. Trojan S.  Vasky J. 
   14.09.2019
4. BYE 
 
5. Nagy D.  Kulich L. 
   14.09.2019
6. Maruniak M.  Medveď M. 
 
7. (5-8)Jankech M.  Hanušovský L. 
   14.09.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Hlivjak O.  Hron A. 
   14.09.2019
10. BYE 
 
11. Mikuš M.  Fano A. 
   14.09.2019
12. Bekéni M.  Glos T. 
 
13. Matunák M.  Ivashko M. 
   14.09.2019
14. Dióssy Š.  Chren L. 
 
15. BYE 
   14.09.2019
16. (5-8)Bíly P.  Solčan A. 
 
17. BYE 
   14.09.2019
18. (5-8)Jánošík T.  Guzmický D. 
 
19. Hanusek F.  Čech A. 
   14.09.2019
20. Balušík B.  Gombár A. 
 
21. BYE 
   14.09.2019
22. Kurčík A.  Danko P. 
 
23. BYE 
   14.09.2019
24. (3-4)Fičor O.  Kratka M. 
 
25. BYE 
   14.09.2019
26. (5-8)Haľko G.  Madej J. 
 
27. Štefány J.  Richter P. 
   14.09.2019
28. Bairo D.  Kriško R. 
 
29. BYE 
   14.09.2019
30. Kardoš A.  Fašung T. 
 
31. BYE 
   14.09.2019
32. (2)Dráb F.  Balaščák D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Dráb Filip31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov 2
3 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
4 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
5 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
6 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
7 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
8 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
9 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
10 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
11 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
12 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
13 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
14 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
15 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
16 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
17 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
18 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
19 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
20USPNagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
21 Kordoš Matúš31.10.20192007S-chTC DRACI Matúškovo 75
22 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
23USPHanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava 86
24 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
25 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
26 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
27 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
28 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
29 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
30 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
31 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
32 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
33 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
34 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
35 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
36 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
37 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
38STZLübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
39STZBalušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
40STZDanko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
41STZFano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
42USPKardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
43STZRichter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
44USPŠtefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
45STZLuhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
46USPGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
47USPFašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
48 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Herman Richard17. 04. 20192008M-chTK ZZO Čadca  
2Vozár Samuel10. 06. 20192008M-chTK Pro Set Bratislava  
3Pleško Richard27. 08. 20192008M-chTK Žilina  
4Ivashko Maxim03. 01. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam12. 09. 2019 20:212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
2Benian Oskar05. 09. 2019 09:182007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
3Brejžek Filip12. 09. 2019 14:382007S-chTK Mladosť Košice 29
4Černák Marcus14. 09. 2019 10:362007S-chŠK TC Dúbravka BA 75
5Fifik Liam03. 09. 2019 20:572008M-chTKM Betliar  
6Frančák Jakub10. 09. 2019 08:072007S-chTenis Club Nové Zámky 59
7Gazzi Jan Dario13. 09. 2019 16:262007S-chBratislavský tenisový zväz  
8Grendel Adam12. 09. 2019 19:372007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
9Gyén Gabriel12. 09. 2019 21:452008M-chTenis Club Nové Zámky  
10Chmelár Timotej11. 09. 2019 07:582008M-chTC EMPIRE Trnava  
11Jasenák Lukáš08. 09. 2019 08:122008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
12Jeník Šimon09. 09. 2019 19:522007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
13Kabzáni Krištof08. 09. 2019 17:172007S-chTK 77 Skalica 34
14Kubiš Jakub28. 08. 2019 09:062007S-chTK Banská Bystrica 6
15Polák David17. 04. 2019 21:522007S-chTenis Club Nové Zámky 5
16Srpoň Martin11. 08. 2019 14:002008M-chTK Slávia STU Bratislava  
17Strašil Tomáš02. 09. 2019 20:042007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
18Suchan David27. 08. 2019 11:362007S-chTC EMPIRE Trnava 19
19Šuchter Martin12. 09. 2019 18:492008M-chTK DRANaM Košice  
20Urban Filip10. 08. 2019 22:332008M-chTK Slávia STU Bratislava  
21Valko Samuel09. 09. 2019 12:042008M-chŠK TC Dúbravka BA  
22Volník Nicholas12. 09. 2019 19:422007S-chTK PROFI Senec 23
23Vrba Miloslav11. 09. 2019 06:272007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
24Žikla Kristián12. 09. 2019 20:232008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk