Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL IVANA LICHNERA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreacna 3 D.Luzna | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Kratochvíla Filip (K) | |||
Termín od: | 13.07.2019 | Termín do: | 15.07.2019 | |
Kontakt: | Ondrej Hraško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0907627131, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.07.2019 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 12.07.2019 10:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Suchan David | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jasenák Lukáš | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Balušík Branislav | ||||
6:2 6:4 | |||||
6. | Valko Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Benian Oskar | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Luhový Ivan | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Urban Filip | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Konderla Filip | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Richter Patrik | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Grendel Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Staš Peter | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Tankovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Čech Alex | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Kazlauskas Dylan | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Benian O. Vrba M. | |||
6:1 6:4 | |||||
2. | Ivashko M. Valko S. | 8 SF F | |||
3. | Kardoš A. Jasenák L. | ||||
7:6(4) 0:6 10:8 | |||||
4. | Grendel A. Staš P. | 8 SF F | |||
5. | Konderla F. Urban F. | ||||
7:5 6:2 | |||||
6. | Čech A. Srpoň M. | 8 SF F | |||
7. | Balušík B. Luhový I. | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | (2) | Kazlauskas D. Suchan D. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 19 | ||||
2 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 | ||||
3 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
4 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 112 | ||||
5 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
6 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
8 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
9 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | |||||
10 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
11 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
12 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
13 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
16 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
17 | Kazlauskas Dylan | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ivashko Maksym | 13. 07. 2019 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 12. 07. 2019 06:51 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Fašung Tomáš | 12. 07. 2019 08:17 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Horváth Timur | 11. 07. 2019 22:59 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
4 | Chren Lukáš | 12. 07. 2019 07:52 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Miklovič Matej | 04. 07. 2019 21:49 | 2007 | D-ch | TK Meteor Hlohovec | |||||
6 | Srpoň Martin | 12. 07. 2019 17:24 [N] | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
7 | Štefány Jakub | 12. 07. 2019 08:25 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Strašil Tomáš | 05. 07. 2019 16:48 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
9 | Szabo Jakub | 26. 06. 2019 18:27 | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
10 | Verbovský Martin | 12. 07. 2019 08:05 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |