' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21, 850 05 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Husár Adam (C1)   
Termín od:16.07.2019 Termín do:19.07.2019
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-15.07.2019 9:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-15.07.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Adam Husár

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Kubiš 
   16.07.2019 10:30
2. BYE 
 
3. Lukáš Jasenák 
   16.07.2019 10:30
4. BYE 
 
5. Marko Bekéni 
   16.07.2019 08:15
6. Filip Urban 
 
7. (9-16)Tomáš Strašil 
   16.07.2019 11:30
8. BYE 
 
9. (9-16)David Suchan 
   16.07.2019 11:30
10. BYE 
 
11. Alex Adam Fano 
   16.07.2019 08:15
12. Timur Horváth 
 
13. Maxim Ivashko 
   16.07.2019 08:15
14. Richard Herman 
 
15. (5-8)Alex Maximilián Hron 
   16.07.2019 11:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Adam Babušík 
   16.07.2019 11:30
18. BYE 
 
19. Šimon Jeník 
   16.07.2019 08:15
20. Samuel Valko 
 
21. Martin Krahulec 
   16.07.2019 08:15
22. Oskar Benian 
 
23. (9-16)Mojmír Deen 
   16.07.2019 11:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Dominik Guzmický 
   16.07.2019 11:30
26. BYE 
 
27. Tomáš Glos 
   16.07.2019 08:15
28. Oliver Hradilek 
 
29. Miloslav Vrba 
   16.07.2019 08:15
30. Dylan Kazlauskas 
 
31. BYE 
   16.07.2019 11:30
32. (5-8)Lukáš Hanušovský 
 
33. BYE 
   16.07.2019 11:30
34. (5-8)Adam Solčan 
 
35. Peter Staš 
   16.07.2019 08:15
36. Filip Konderla 
 
37. Peter Danko 
   16.07.2019 08:15
38. Samuel Trojan 
 
39. BYE 
   16.07.2019 11:30
40. (9-16)Adam Kurčík 
 
41. BYE 
   16.07.2019 11:30
42. (9-16)Gregor Haľko 
 
43. Damian Nagy 
   16.07.2019 08:15
44. Dylan Bairo 
 
45. BYE 
   16.07.2019 10:30
46. Viktor Oravkin 
 
47. BYE 
   16.07.2019 10:30
48. (3-4)Timotej Jánošík 
 
49. BYE 
   16.07.2019 12:30
50. (5-8)Maximilian Kratka 
 
51. Michal Mikuš 
   16.07.2019 09:30
52. Branislav Balušík 
 
53. Teo Turas 
   16.07.2019 09:30
54. Adam Grendel 
 
55. BYE 
   16.07.2019 12:30
56. (9-16)Michael Jankech 
 
57. BYE 
   16.07.2019 12:30
58. (9-16)Nicholas Volník 
 
59. Alex Čech 
   16.07.2019 09:30
60. Martin Srpoň 
 
61. BYE 
   16.07.2019 10:30
62. Krištof Kabzáni 
 
63. BYE 
   16.07.2019 10:30
64. (2)Oliver Hlivjak 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jánošík T.  Kubiš J. 
   17.07.2019 11:00
2. BYE 
 
3. Guzmický D.  Krahulec M. 
   17.07.2019 11:00
4. BYE 
 
5. Konderla F.  Urban F. 
   16.07.2019 16:00
6. Benian O.  Štefány J. 
 
7. Fano A.  Vrba M. 
   17.07.2019 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Hron A.  Solčan A. 
   17.07.2019 11:00
10. BYE 
 
11. Kratka M.  Suchan D. 
   17.07.2019 11:00
12. BYE 
 
13. Hradilek O.  Kazlauskas D. 
   17.07.2019 11:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   17.07.2019 11:00
16. Trojan S.  Volník N. 
 
17. BYE 
   17.07.2019 11:00
18. Ivashko M.  Strašil T. 
 
19. Grendel A.  Jasenák L. 
   16.07.2019 16:00
20. Jeník Š.  Kurčík A. 
 
21. BYE 
   17.07.2019 11:00
22. Bairo D.  Haľko G. 
 
23. BYE 
   17.07.2019 11:00
24. (3-4)Hanušovský L.  Jankech M. 
 
25. BYE 
   17.07.2019 11:00
26. Valko S.  Srpoň M. 
 
27. Bekéni M.  Glos T. 
   16.07.2019 16:30
28. Čech A.  Danko P. 
 
29. BYE 
   17.07.2019 11:00
30. Balušík B.  Horváth T. 
 
31. BYE 
   17.07.2019 11:00
32. (2)Babušík A.  Hlivjak O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
2 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
3 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
4 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
5 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
6 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
7 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
8 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
9 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
10 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
11 Suchan David31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 19
12 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
13 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
14 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
15 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
16 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
17 Jeník Šimon31.10.20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
18 Kabzáni Krištof31.10.20192007S-chTK 77 Skalica 34
19STZNagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
20STZVrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
21USPHradilek Oliver31.10.20192007S-chTK TIE-BREAK Malacky 45
22 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
23 Oravkin Viktor31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
24USPTuras Teo31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 82
25 Staš Peter31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 112
26 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
27 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
28 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
29 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
30 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
31 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
32 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
33 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
34 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
35 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
36STZKonderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
37 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
38 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
39USPGrendel Adam31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
40 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
41USPUrban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
42STZJasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
43STZHorváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
44STZIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
45USPKazlauskas Dylan31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Štefány Jakub16. 07. 20192008M-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bíly Pavol04. 06. 2019 12:442007S-chTC EMPIRE Trnava 13
2Dióssy Šimon24. 06. 2019 12:562008M-chTK Mladosť Košice  
3Fičor Oskar07. 07. 2019 16:292007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
4Chren Lukáš14. 07. 2019 18:532008M-chTK Slávia STU Bratislava  
5Kardoš Alex12. 07. 2019 11:422008M-chTK HSC Piešťany  
6Kriško Radovan03. 07. 2019 18:112008M-chTK Nová generácia NMnV  
7Maruniak Matej14. 07. 2019 19:182008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
8Matunák Martin07. 07. 2019 16:582008M-chTK Slovan Bratislava  
9Polák David17. 04. 2019 21:512007S-chTenis Club Nové Zámky 5
10Tankovič Tomáš13. 07. 2019 08:592008M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Vasky Jakub07. 04. 2019 17:452008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk