' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B2)   
Termín od:10.08.2019 Termín do:13.08.2019
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 08. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-09.08.2019 10:00v mieste konania
mladšie žiačky3216-09.08.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Timotej Jánošík 
   10.08.2019 11:30
2. BYE 
 
3. Peter Danko 
   10.08.2019 11:30
4. BYE 
 
5. Gregor Kovář 
   10.08.2019 08:30
6. Martin Šuchter 
 
7. Šimon Jeník 
   10.08.2019 12:30
8. BYE 
 
9. Tomáš Fašung 
   10.08.2019 12:30
10. BYE 
 
11. Nicholas Volník 
   10.08.2019 12:30
12. BYE 
 
13. Lukáš Jasenák 
   10.08.2019 12:30
14. BYE 
 
15. (5-8)Michael Jankech 
   10.08.2019 12:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Lukáš Hanušovský 
   10.08.2019 12:30
18. BYE 
 
19. Filip Urban 
   10.08.2019 12:30
20. BYE 
 
21. Michal Mikuš 
   10.08.2019 08:30
22. Martin Krahulec 
 
23. Miloslav Vrba 
   10.08.2019 12:30
24. BYE 
 
25. Adam Kurčík 
   10.08.2019 12:30
26. BYE 
 
27. Šimon Dióssy 
   10.08.2019 08:30
28. Samuel Valko 
 
29. Lukáš Chren 
   10.08.2019 13:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   10.08.2019 13:30
32. (5-8)Mojmír Deen 
 
33. BYE 
   10.08.2019 13:30
34. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
35. BYE 
   10.08.2019 13:30
36. Damian Nagy 
 
37. Patrik Richter 
   10.08.2019 08:30
38. Samuel Vozár 
 
39. BYE 
   10.08.2019 13:30
40. Oliver Hradilek 
 
41. BYE 
   10.08.2019 13:30
42. Alex Adam Fano 
 
43. Tomáš Glos 
   10.08.2019 08:30
44. Martin Srpoň 
 
45. BYE 
   10.08.2019 13:30
46. Tomáš Tóth 
 
47. BYE 
   10.08.2019 13:30
48. (3-4)Adam Solčan 
 
49. BYE 
   10.08.2019 13:30
50. (5-8)David Suchan 
 
51. BYE 
   10.08.2019 13:30
52. Maxim Ivashko 
 
53. Dylan Bairo 
   10.08.2019 08:30
54. Matej Maruniak 
 
55. BYE 
   10.08.2019 14:30
56. Adam Gombár 
 
57. BYE 
   10.08.2019 14:30
58. Gabriel Gyén 
 
59. Samuel Trojan 
   10.08.2019 09:30
60. Jakub Vasky 
 
61. BYE 
   10.08.2019 14:30
62. Alex Čech 
 
63. BYE 
   10.08.2019 14:30
64. (2)Adam Babušík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Solčan A.  Jánošík T. 
   11.08.2019 15:00
2. BYE 
 
3. Richter P.  Štefány J. 
   11.08.2019 13:00
4. Bairo D.  Glos T. 
 
5. (3-4)Jeník Š.  Kurčík A. 
   11.08.2019 13:00
6. Čech A.  Fašung T. 
 
7. Trojan S.  Vasky J. 
   11.08.2019 13:00
8. Jasenák L.  Šuchter M. 
 
9. Vrba M.  Volník N. 
   11.08.2019 13:00
10. Chren L.  Ivashko M. 
 
11. BYE 
   11.08.2019 15:00
12. (3-4)Hradilek O.  Hron A. 
 
13. Dióssy Š.  Danko P. 
   11.08.2019 13:00
14. Krahulec M.  Mikuš M. 
 
15. BYE 
   11.08.2019 15:00
16. (2)Hanušovský L.  Jankech M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
2 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
3 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
4 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
5 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
6 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
7 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
8 Suchan David31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 19
9 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
10 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
11 Jeník Šimon31.10.20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
12USPNagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
13 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
14 Hradilek Oliver31.10.20192007S-chTK TIE-BREAK Malacky 45
15 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
16 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
18 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
19 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
20 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
21 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
22 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
23 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
24 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
25 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
26 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
27 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
28 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
30 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
31 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
32 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
33 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
34USPGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
35 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
36 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
37USPGyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
38 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
39USPIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Štefány Jakub10. 08. 20192008M-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bekéni Marko06. 08. 2019 14:532008M-chTenis Club Nové Zámky  
2Benian Oskar30. 07. 2019 09:492007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
3Brejžek Filip08. 08. 2019 19:482007S-chTK Mladosť Košice 29
4Fičor Oskar06. 07. 2019 12:432007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
5Frančák Jakub31. 07. 2019 08:272007S-chTenis Club Nové Zámky 59
6Grendel Adam14. 07. 2019 13:432007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Guzmický Dominik06. 08. 2019 21:072007S-chAŠK Skalica 22
8Haľko Gregor05. 08. 2019 14:532007S-chTJ Sokol Prešov 20
9Herman Richard19. 07. 2019 17:252008M-chTK ZZO Čadca  
10Chmelár Timotej06. 08. 2019 10:212008M-chTC EMPIRE Trnava  
11Kardoš Alex22. 07. 2019 09:492008M-chTK HSC Piešťany  
12Kazlauskas Dylan08. 08. 2019 08:362007S-chTC EMPIRE Trnava  
13Kriško Radovan06. 08. 2019 22:252008M-chTK Nová generácia NMnV  
14Kubiš Jakub05. 08. 2019 15:382007S-chTK Banská Bystrica 6
15Oravkin Viktor07. 08. 2019 12:382007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
16Polák David17. 04. 2019 21:512007S-chTenis Club Nové Zámky 5
17Staš Peter04. 08. 2019 09:092007S-chTK Slávia STU Bratislava 112
18Szabo Jakub01. 08. 2019 21:562007S-chTK HSC Piešťany 47
19Tankovič Tomáš13. 07. 2019 09:012008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Žikla Kristián08. 08. 2019 16:122008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk