www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C1)   
Termín od:11.05.2019 Termín do:14.05.2019
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 05. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-10.05.2019 11:00BTZ
mladšie žiačky4824-10.05.2019 11:00BTZ

Poznámky:

rozpis,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam17.04. 20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
2Belorid Adam05.12. 20182007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
3Benian Oskar25.11. 20182007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
4Čech Alex25.11. 20182008M-chTK Slovan Bratislava  
5Černák Marcus01.04. 20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 75
6Čillík Matej04.03. 20192008M-chTŠ Advantage Bratislava  
7Danko Peter29.11. 20182008M-chTC Rolino Bratislava  
8Deen Mojmír15.11. 20182007M-chTK Jednotka Bratislava 18
9Fašung Tomáš16.11. 20182008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
10Ferenčík Michal13.01. 20192008M-chTŠ Advantage Bratislava  
11Fičor Oskar17.11. 20182007M-chTŠ Advantage Bratislava 8
12Hron Alex Maximilián29.12. 20182007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
13Chren Lukáš20.03. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Jasenák Lukáš17.11. 20182008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
15Jeník Šimon28.11. 20182007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
16Kačkovič Andrej18.04. 20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
17Konderla Filip04.01. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA  
18Kurčík Adam28.11. 20182007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
19Matunák Martin03.12. 20182008M-chTK Slovan Bratislava  
20Nagy Damian20.03. 20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
21Oravkin Viktor16.11. 20182007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
22Poklemba Filip17.12. 20182007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
23Richter Patrik15.11. 20182008M-chŠK TC Dúbravka BA  
24Srpoň Martin20.11. 20182008M-chTK Slávia STU Bratislava  
25Staš Peter15.02. 20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
26Štefány Jakub16.11. 20182008M-chTK Slovan Bratislava  
27Strašil Tomáš16.11. 20182007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
28Tankovič Tomáš28.01. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
29Tóth Tomáš14.12. 20182008M-chTK Slávia STU Bratislava  
30Urban Filip10.03. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
31Valko Samuel13.12. 20182008M-chŠK TC Dúbravka BA  
32Vavro Dominik08.04. 20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 81
33Volník Nicholas15.11. 20182007M-chTK PROFI Senec 23
34Vozár Samuel12.12. 20182008M-chTK Pro Set Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Horváth Timur16.04. 2019 21:122008M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk