' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C1)   
Termín od:11.05.2019 Termín do:14.05.2019
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 05. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-10.05.2019 11:00BTZ
mladšie žiačky4824-10.05.2019 11:00BTZ

Poznámky:

rozpis, správa
VR: Michal Nemec, ZVR: Filip Kratochvíla

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   11.05.2019 12:00
2. BYE 
 
3. Samuel Vozár 
   11.05.2019 09:00
4. Oskar Benian 
 
5. Marcus Černák 
   11.05.2019 09:00
6. Damian Nagy 
 
7. Samuel Valko 
   11.05.2019 09:00
8. (5-8)Nicholas Volník 
 
9. (3-4)Mojmír Deen 
   11.05.2019 09:00
10. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
11. Martin Srpoň 
   11.05.2019 09:00
12. Alex Čech 
 
13. Lukáš Jasenák 
   11.05.2019 09:00
14. Peter Danko 
 
15. Lukáš Chren 
   11.05.2019 09:00
16. (5-8)Tomáš Strašil 
 
17. (5-8)Adam Kurčík 
   11.05.2019 09:00
18. Martin Matunák 
 
19. Tomáš Tóth 
   11.05.2019 10:00
20. Dominik Vavro 
 
21. Tomáš Fašung 
   11.05.2019 10:00
22. Filip Konderla 
 
23. Patrik Richter 
   11.05.2019 10:00
24. (3-4)Alex Maximilián Hron 
 
25. (5-8)Šimon Jeník 
   11.05.2019 10:00
26. Adam Grendel 
 
27. Filip Urban 
   11.05.2019 10:00
28. Tomáš Tankovič 
 
29. Peter Staš 
   11.05.2019 10:00
30. Andrej Kačkovič 
 
31. BYE 
   11.05.2019 12:00
32. (2)Adam Babušík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hron A.  Babušík A. 
   11.05.2019
2. BYE 
 
3. Fašung T.  Grendel A. 
   11.05.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Jeník Š.  Volník N. 
   11.05.2019
6. BYE 
 
7. Valko S.  Srpoň M. 
   11.05.2019
8. Richter P.  Vavro D. 
 
9. Danko P.  Benian O. 
   11.05.2019
10. Kurčík A.  Matunák M. 
 
11. BYE 
   11.05.2019
12. (3-4)Poklemba F.  Chren L. 
 
13. Konderla F.  Urban F. 
   11.05.2019
14. Strašil T.  Čech A. 
 
15. BYE 
   11.05.2019
16. (2)Fičor O.  Deen M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
3 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
4 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
5 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
6 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
7 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
8 Jeník Šimon31.10.20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
9 Nagy Damian31.10.20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
10 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
11 Černák Marcus31.10.20212007S-chŠK TC Dúbravka BA 75
12 Vavro Dominik31.10.20212007S-chŠK TC Dúbravka BA 81
13 Kačkovič Andrej31.10.20192007S-chTOP Tenis Bratislava 111
14 Staš Peter31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 112
15 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
16 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
18 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
19 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
20 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
22 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
23 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
24 Grendel Adam31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
25 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
26 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
27 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
28 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
30REGodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Fičor Oskar11. 05. 20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Belorid Adam10. 05. 2019 19:472007S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
2Čillík Matej07. 05. 2019 17:272008M-chTŠ Advantage Bratislava  
3Ferenčík Michal02. 05. 2019 15:382008M-chTŠ Advantage Bratislava  
4Horváth Timur16. 04. 2019 21:122008M-chTK Slávia STU Bratislava  
5Oravkin Viktor09. 05. 2019 23:092007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
6Štefány Jakub07. 05. 2019 14:072008M-chTK Slovan Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk