' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TENNISPOINT CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (C1)   
Termín od:26.01.2019 Termín do:29.01.2019
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-25.01.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Anton Blaško, ZVR: Branislav Kališ

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Chiara Renáta Supák 
   26.01.2019 09:30
2. Barbora Garguláková 
 
3. Paula Barillová 
   26.01.2019 09:30
4. Lucia Krivosudská 
 
5. Veronika Ferencová 
   26.01.2019 10:45
6. Mia Mayerová 
 
7. Nina Vargová 
   26.01.2019 10:45
8. (5-8)Zuzana Paveleková 
 
9. (3-4)Ema Baraniaková 
   26.01.2019 08:30
10. Sara Dudová 
 
11. Terézia Baraniaková 
   26.01.2019 12:00
12. Sandra Lukáčová 
 
13. Alexandra Barčíková 
   26.01.2019 08:30
14. Nina Surovčíková 
 
15. Lucia Maliňák 
   26.01.2019 12:00
16. (5-8)Ema Bolebruchová 
 
17. (5-8)Laura Bérešová 
   26.01.2019 13:30
18. Sandra Mária Kerdíková 
 
19. Ema Martonová 
   26.01.2019 13:30
20. Laura Nádaská 
 
21. Salma Drugdová 
   26.01.2019 15:00
22. Nikola Daubnerová 
 
23. Karolína Mráziková 
   26.01.2019 15:00
24. (3-4)Mia Chudejová 
 
25. (5-8)Natália Schwarcová 
   26.01.2019 16:30
26. Janika Kusý Alzugaray 
 
27. Sofia Svitková 
   26.01.2019 16:30
28. Nina Ďarmatiová 
 
29. Kristína Mráziková 
   26.01.2019 18:00
30. Viktória Lacková 
 
31. Tereza Zelinová 
   26.01.2019 18:00
32. (2)Yvonna Žuffová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Supák C.  Paveleková Z. 
   26.01.2019
2. BYE 
 
3. Mráziková K.  Mráziková K. 
   26.01.2019
4. Krivosudská L.  Nádaská L. 
 
5. (3-4)Bolebruchová E.  Chudejová M. 
   26.01.2019
6. BYE 
 
7. Drugdová S.  Daubnerová N. 
   26.01.2019
8. Mayerová M.  Kusý Alzugaray J. 
 
9. Maliňák L.  Schwarcová N. 
   26.01.2019
10. Barčíková A.  Vargová N. 
 
11. BYE 
   26.01.2019
12. (3-4)Baraniaková E.  Baraniaková T. 
 
13. Garguláková B.  Svitková S. 
   26.01.2019
14. Kerdíková S.  Ferencová V. 
 
15. BYE 
   26.01.2019
16. (2)Bérešová L.  Žuffová Y. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Supák Chiara Renáta31.10.20202001ŽMŠK Poprad-Tatry 8
2 Žuffová Yvonna31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 12
3 Baraniaková Ema31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 14
4 Chudejová Mia31.10.20192003D-dTK Žilina 17
5 Schwarcová Natália31.10.20202001ŽTC EMPIRE Trnava 20
6 Bolebruchová Ema31.10.20212003D-dZápadoslovenský tenisový zväz 21
7 Bérešová Laura31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 22
8 Paveleková Zuzana31.10.20212001ŽTenisová akadémia Prešov 23
9 Ďarmatiová Nina31.10.20212003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 24
10 Mráziková Kristína31.10.20202001ŽTC EMPIRE Trnava 27
11 Baraniaková Terézia31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 29
12 Kerdíková Sandra Mária31.10.20202002D-dTK Jednotka Bratislava 33
13 Lukáčová Sandra31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 35
14 Ferencová Veronika31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 36
15 Mayerová Mia31.10.20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 37
16 Maliňák Lucia31.10.20202001ŽOZ ŠK Odema Púchov 42
17 Kusý Alzugaray Janika31.10.20192001ŽVTC Pezinok 45
18 Martonová Ema31.10.20202001ŽTK F1 Poprad 46
19 Krivosudská Lucia31.10.20192003D-dTK Sereď 47
20 Zelinová Tereza31.10.20202002D-dTK Žilina 48
21 Mráziková Karolína31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 49
22 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 50
23 Barillová Paula31.10.20202002D-dMŠK Poprad-Tatry 56
24 Barčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 58
25STZNádaská Laura31.10.20202004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 70
26STZLacková Viktória31.10.20192005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 75
27USPDudová Sara31.10.20202002D-dTK Žilina 81
28STZVargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 93
29STZDaubnerová Nikola31.10.20192005D-dTK Slovan Bratislava 102
30USPGarguláková Barbora31.10.20192005D-dTK Žilina 149
31USPSvitková Sofia31.10.20192005D-dTK Žilina 212
32USPSurovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina 320
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kaňovská Sabína15. 11. 20182003D-dTC Topoľčany 62
2Pinková Lucia15. 11. 20182003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 63
3Švorcová Klára Mária26. 12. 20182003D-dTK HSC Piešťany 68
4Haňdiaková Karin16. 11. 20182002D-dTK Slovan Bratislava 71
5Klanduchová Michaela20. 11. 20182003D-dTop tennis academy Zvolen 75
6Volná Zuzana10. 12. 20182001ŽTK Slávia STU Bratislava 77
7Čuboňová Žofia19. 11. 20182004D-dTK HSC Piešťany 83
8Coddington Sara09. 01. 20192004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 87
9Kozáková Kristína18. 12. 20182001ŽTK Senica 95
10Mičová Nina23. 11. 20182002D-dTK Matchpoint Trebatice 99
11Juhászová Viktória19. 11. 20182002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 100
12Barteková Sára16. 12. 20182003D-dTK AS Trenčín 104
13Čopianová Stela16. 11. 20182003D-dMŠK Poprad-Tatry 136
14Vizváryová Veronika15. 11. 20182004D-dTK Slávia STU Bratislava 137
15Janigová Petra15. 11. 20182005D-dOZ ŠK Odema Púchov 161
16Hrabovská Karolína17. 12. 20182004D-dTK Tennis Classic Bratislava 270
17Šašková Barbora04. 01. 20192005D-dTK Tvrdošín 338
18Mináriková Mária16. 11. 20182006S-dBenet LTC Bytča  
19Ivaničová Darina10. 01. 20192006S-dTC Topoľčany  
20Ifailova Sofia07. 01. 20192003D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Zaicová Daniela14. 01. 20192004D-dTK Mladosť Košice 103
2Blahová Barbora24. 01. 20192001ŽTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balontayová Lucia21. 01. 2019 07:182005D-dTenis Club Nové Zámky 123
2Balus Irina19. 01. 2019 12:062005D-dTK Žilina 126
3Baniarová Nina22. 01. 2019 15:352004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 82
4Barlová Timea13. 12. 2018 09:382004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 122
5Danišková Kristína13. 01. 2019 20:172004D-dTK HSC Piešťany 118
6Ftorková Ella16. 01. 2019 00:142007S-dTK Slávia SPU Nitra 338
7Galovičová Laura23. 01. 2019 22:272002D-dTK Slávia STU Bratislava 215
8Gavalcová Terézia16. 01. 2019 22:492004D-dTC EMPIRE Trnava 168
9Gejdošová Sára29. 01. 2019 15:182005D-dTK Dolný Kubín 253
10Gombitová Ivana16. 01. 2019 21:522004D-dTenisová akadémia Prešov 105
11Hrabovská Laura25. 01. 2019 07:322001ŽTK Tennis Classic Bratislava 83
12Hubeková Emma23. 01. 2019 17:532001ŽTK Zohor 32
13Kmošková Barbora23. 01. 2019 07:262002D-dTC EMPIRE Trnava 30
14Knapová Tamara20. 01. 2019 19:152002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 16
15Kotianová Lenka24. 01. 2019 15:322003D-dSlávia ŽU Žilina 338
16Krajmer Karolína21. 01. 2019 15:242006S-dSlávia ŽU Žilina  
17Lacová Kristína24. 01. 2019 10:572001ŽTK Jednotka Bratislava 61
18Mihálová Slávka23. 01. 2019 22:372004D-dTK Senica 175
19Modlová Sofia Markéta04. 01. 2019 21:422004D-dMŠK Poprad-Tatry  
20Naňová Gabriela24. 01. 2019 18:092003D-dTK GARDA Bratislava 67
21Paľovská Nina21. 01. 2019 21:012003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 39
22Pavlíková Vladimíra17. 01. 2019 09:412004D-dŠA Trenčianske Teplice 135
23Perháčová Terézia23. 01. 2019 16:312004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 85
24Plajová Nina24. 01. 2019 11:522004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 109
25Pláteníková Ela15. 01. 2019 22:012004D-dTC EMPIRE Trnava 74
26Pleváková Ema24. 01. 2019 09:282003D-dOZ ŠK Odema Púchov 57
27Podolcová Viktória23. 01. 2019 18:532003D-dTK Slávia STU Bratislava 132
28Provazníková Agáta23. 01. 2019 11:142004D-dAŠK Skalica 89
29Rečková Daniela24. 01. 2019 06:482003D-dTenis Club Nové Zámky 59
30Šafárová Sophia Sara23. 01. 2019 20:112002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 54
31Samková Vanesa22. 01. 2019 09:212001ŽTC Moravský Svätý Ján 53
32Škvrndová Linda25. 12. 2018 12:222004D-dTK Slávia STU Bratislava 72
33Smoleňová Martina23. 01. 2019 10:212003D-dMŠK Poprad-Tatry 28
34Struhárová Michaela24. 01. 2019 10:582002D-dTK Zohor 64
35Šurinová Simona23. 01. 2019 20:292005D-dTK Inter Bratislava 114
36Trebuňová Zuzana24. 01. 2019 17:352004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 65
37Vancelová Zuzana19. 01. 2019 07:502004D-dTK Žilina 51
38Vighová Nelly22. 01. 2019 12:162004D-dTK Slávia SPU Nitra 52
39Vighová Vivienne22. 01. 2019 12:152003D-dTK Slávia SPU Nitra 100


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk