' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100057 - TK Kysucké Nové Mesto
Miesto konania (adresa dvorcov):Kysucké Nové Mesto, Nábrežna 2955
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Drexler Boris (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kubíková Nikola (C1)   
Termín od:23.03.2019 Termín do:25.03.2019
Kontakt:Boris Drexler
Kontakt tel.:mobil - 0915844254,
Kontakt e-mail:drexob@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 03. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-22.03.2019 10:00TK KNM

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Bortis Drexler, ZVR: Nikola Kubíková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Andrej Kompiš 
   23.03.2019 14:30
2. BYE 
 
3. Milan Macák 
   23.03.2019 08:30
4. Dávid Keller 
 
5. Matej Letavay 
   23.03.2019 08:30
6. Michal Čierny 
 
7. Alex Kohút 
   23.03.2019 09:30
8. (5-8)Dávid Krcho 
 
9. (3-4)Nikolas Paulovič 
   23.03.2019 14:30
10. BYE 
 
11. Timotej Titko 
   23.03.2019 09:30
12. Simon Bognár 
 
13. Michael Jankech 
   23.03.2019 10:45
14. Ján Matula 
 
15. BYE 
   23.03.2019 15:45
16. (5-8)Lukáš Hochel 
 
17. BYE 
   23.03.2019 15:45
18. (5-8)Samuel Juriga 
 
19. Jakub Matula 
   23.03.2019 10:45
20. Xavier Jakubovič 
 
21. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   23.03.2019 12:00
22. Lukáš Hanušovský 
 
23. BYE 
   23.03.2019 17:00
24. (3-4)Kristián Jakub Novák 
 
25. (5-8)Jakub Kladivík 
   23.03.2019 12:00
26. Adam Gira 
 
27. Alex Maximilián Hron 
   23.03.2019 13:15
28. Walter Ihring 
 
29. Samuel Mihalda 
   23.03.2019 13:15
30. Marek Vaco 
 
31. BYE 
   23.03.2019 17:00
32. (2)Adam Ondrášik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Ondrášik A.  Kompiš A. 
   23.03.2019
2. BYE 
 
3. Bognár S.  Krcho D. 
   23.03.2019
4. BYE 
 
5. Letavay M.  Vaco M. 
   23.03.2019
6. BYE 
 
7. Matula J.  Kohút A. 
   23.03.2019
8. Titko T.  Hron A. 
 
9. BYE 
   23.03.2019
10. Keller D.  Jakubovič X. 
 
11. BYE 
   23.03.2019
12. Juriga S.  Paulovič N. 
 
13. BYE 
   23.03.2019
14. Jankech M.  Hanušovský L. 
 
15. BYE 
   23.03.2019
16. (2)Kladivík J.  Novák K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kompiš Andrej31.10.20192005D-chTK Žilina 13
2 Ondrášik Adam31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
3 Novák Kristián Jakub31.10.20192005D-chTenisová akadémia Prešov 29
4 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
5 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 36
6 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
7 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
8USPJuriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
9USPJakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
10 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
11 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
12 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
13 Keller Dávid31.10.20192005D-ch1.TC Humenné 58
14 Macák Milan31.10.20202006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
15USPIhring Walter31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 73
16 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 73
17USPMihalda Samuel31.10.20192005D-chTK Kysucké Nové Mesto 76
18 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
19 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 90
20 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
21 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
22 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
23 Čierny Michal31.10.20202006S-chTK Žilina 134
24 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
25USPGira Adam31.10.20202006S-chTK Žilina  
26 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balaščák Daniel19. 03. 2019 10:432007S-chTenisová akadémia Prešov 38
2Dráb Filip09. 03. 2019 15:032007S-chTenisová akadémia Prešov 43
3Halahija Nathan André20. 03. 2019 19:262005D-chTK Jednotka Bratislava 19
4Haľko Gregor20. 03. 2019 09:432007S-chTJ Sokol Prešov 176
5Hlivjak Oliver20. 03. 2019 10:142007S-chTenisová akadémia Prešov 84
6Hulín Patrik20. 03. 2019 17:312006S-chTC EMPIRE Trnava 37
7Chovanec Jakub20. 03. 2019 16:482005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
8Chren Patrik19. 03. 2019 11:502006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
9Imrišek Lukáš21. 03. 2019 08:162005D-chTK Slovan Bratislava 23
10Jánošík Timotej17. 03. 2019 17:032007S-chTJ Sokol Prešov  
11Kido Matúš15. 03. 2019 06:292005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
12Kratka Maximilian31. 01. 2019 19:392007S-chTK Ratufa Levice 155
13Kuba-Danaj Matúš19. 03. 2019 08:132005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 65
14Kubiš Jakub13. 03. 2019 16:382007S-chTK Banská Bystrica 86
15Kucharčík Tomáš23. 03. 2019 08:552005D-chTK Žilina 86
16Madej Jakub19. 03. 2019 10:092007S-chTK Mladosť Košice 194
17Mattoš Adam21. 03. 2019 18:292006S-chTKM Betliar  
18Naňo Marek18. 03. 2019 13:512006S-chTC EMPIRE Trnava 54
19Palenčík Filip07. 03. 2019 09:212006S-chTK Slávia SPU Nitra 194
20Paulík Martin11. 03. 2019 07:512006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
21Paulovčák Sebastián20. 03. 2019 15:042006S-chTJT Michalovce 53
22Rogulski Yannik19. 03. 2019 19:022005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 46


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk