' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Pavlovský Tomáš (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Gajdošová Timea (C1)   
Termín od:09.02.2019 Termín do:11.02.2019
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 02. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-08.02.2019 12:00hala LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Tomáš Pavlovský, ZVR: Timea Gajdošová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Ondrášik 
   09.02.2019 14:30
2. BYE 
 
3. Marek Naňo 
   09.02.2019 08:30
4. Simon Bognár 
 
5. Filip Palenčík 
   09.02.2019 08:30
6. Marek Vaco 
 
7. Matej Letavay 
   09.02.2019 09:30
8. (5-8)Jakub Kladivík 
 
9. (3-4)Nathan André Halahija 
   09.02.2019 15:45
10. BYE 
 
11. Tomáš Jasenák 
   09.02.2019 09:30
12. Adam Mattoš 
 
13. Vitalii Hnidets 
   09.02.2019 10:45
14. Alex Kohút 
 
15. BYE 
   09.02.2019 15:45
16. (5-8)Lukáš Hochel 
 
17. (5-8)Nikolas Paulovič 
   09.02.2019 10:45
18. Jakub Medveď 
 
19. Nicholas Volník 
   09.02.2019 12:00
20. Ján Matula 
 
21. Marko Ivan 
   09.02.2019 12:00
22. Dávid Krcho 
 
23. BYE 
   09.02.2019 17:00
24. (3-4)Samuel Melaga 
 
25. (5-8)Patrik Hulín 
   09.02.2019 13:15
26. Daniel Dvorský 
 
27. Alex Kostoláni 
   09.02.2019 13:15
28. Alex Maximilián Hron 
 
29. Jakub Matula 
   09.02.2019 14:30
30. Alex Lapšanský 
 
31. BYE 
   09.02.2019 17:00
32. (2)Samuel Krnáč 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krnáč S.  Halahija N. 
   09.02.2019
2. BYE 
 
3. Bognár S.  Krcho D. 
   09.02.2019
4. BYE 
 
5. Lapšanský A.  Hochel L. 
   09.02.2019
6. BYE 
 
7. Hron A.  Kohút A. 
   09.02.2019
8. Kladivík J.  Letavay M. 
 
9. BYE 
   09.02.2019
10. Matula J.  Vaco M. 
 
11. BYE 
   09.02.2019
12. Ivan M.  Paulovič N. 
 
13. BYE 
   09.02.2019
14. Naňo M.  Hulín P. 
 
15. BYE 
   09.02.2019
16. (2)Melaga S.  Medveď J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ondrášik Adam31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
2 Krnáč Samuel31.10.20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
3 Halahija Nathan André31.10.20192005D-chTK Jednotka Bratislava 19
4 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
5 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
6 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 36
7 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
8 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
9 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
10 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
11 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
12 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
13 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 54
14 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
15 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
16 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 73
17 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 75
18USPDvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
19 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
20 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
21 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
22 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
23 Jasenák Tomáš31.10.20202006S-chTK Ladomerská Vieska 144
24USPPalenčík Filip31.10.20202006S-chTK Slávia SPU Nitra 194
25USPHnidets Vitalii31.10.20192006S-chTC EMPIRE Trnava  
26USPMattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar  
27USPVolník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balaščák Daniel06. 02. 2019 08:432007S-chTenisová akadémia Prešov 38
2Bíly Pavol24. 01. 2019 19:222007S-chTC EMPIRE Trnava 172
3Brinza Tibor06. 02. 2019 11:252007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 172
4Fičor Oskar06. 02. 2019 11:152007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
5Hanušovský Lukáš07. 02. 2019 21:542007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
6Hlivjak Oliver06. 02. 2019 10:402007S-chTenisová akadémia Prešov 84
7Chren Patrik05. 02. 2019 21:262006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
8Imrišek Lukáš06. 02. 2019 19:572005D-chTK Slovan Bratislava 23
9Jakubovič Xavier02. 02. 2019 21:222006S-chTK HSC Piešťany 42
10Jankech Michael07. 02. 2019 20:142007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
11Kecskés Oliver05. 02. 2019 21:042006S-chTK Spartak Komárno 76
12Kido Matúš02. 02. 2019 20:152005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
13Kratka Maximilian16. 01. 2019 05:322007S-chTK Ratufa Levice 155
14Kuba-Danaj Matúš06. 02. 2019 19:552005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 65
15Kucharčík Tomáš05. 02. 2019 20:482005D-chTK Žilina 86
16Macák Milan07. 02. 2019 19:452006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
17Madej Jakub08. 02. 2019 06:302007S-chTK Mladosť Košice 194
18Michalica Aleš08. 02. 2019 10:552005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
19Milan Šimon05. 02. 2019 14:452005D-chŠport Park Lúčky 177
20Paulík Martin13. 01. 2019 13:502006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
21Polák David05. 02. 2019 18:352007S-chTenis Club Nové Zámky 51
22Poritskyi Andrii06. 02. 2019 22:042005D-chTK Olympias Bratislava  
23Solčan Adam20. 01. 2019 18:092007S-chTenis Club Nové Zámky 92
24Tarač Ramon07. 02. 2019 20:072006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
25Titko Timotej06. 02. 2019 11:402006S-chTJT Michalovce 90
26Vida Dominik29. 01. 2019 16:282005D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 85


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk