' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Pavlovský Tomáš (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Gajdošová Timea (C1)   
Termín od:01.12.2018 Termín do:03.12.2018
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 11. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-30.11.2018 12:00hala LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Tomáš Pavlovský, ZVR: Timea Gajdošová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Andrej Kompiš 
   01.12.2018 09:30
2. BYE 
 
3. Ján Matula 
   01.12.2018 09:30
4. BYE 
 
5. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   01.12.2018 08:30
6. Jakub Matula 
 
7. Alex Lapšanský 
   01.12.2018 12:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Samuel Melaga 
   01.12.2018 09:30
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 2 
   01.12.2018 09:30
12. BYE 
 
13. Jakub Kubiš 
   01.12.2018 10:45
14. BYE 
 
15. BYE 
   01.12.2018 10:45
16. Dávid Krcho 
 
17. BYE 
   01.12.2018 10:45
18. Peter Jaškiv 
 
19. BYE 
   01.12.2018 10:45
20. Jakub Medveď 
 
21. BYE 
   01.12.2018 12:00
22. Maximilian Kratka 
 
23. BYE 
   01.12.2018 12:00
24. (3-4)Matúš Kido 
 
25. BYE 
   01.12.2018 13:15
26. Simon Bognár 
 
27. Peter Perháč 
   01.12.2018 08:30
28. Tomáš Jasenák 
 
29. BYE 
   01.12.2018 13:15
30. Marko Foltán 
 
31. BYE 
   01.12.2018 13:15
32. (2)Samuel Krnáč 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Melaga S.  Krnáč S. 
   01.12.2018
2. BYE 
 
3. Jasenák T.  Perháč P. 
   01.12.2018
4. Lapšanský A.  Medveď J. 
 
5. Krcho D.  Bognár S. 
   01.12.2018
6. Kratka M.  Kubiš J. 
 
7. BYE 
   01.12.2018
8. (2)Kompiš A.  Kido M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kompiš Andrej31.10.20192005D-chTK Žilina 13
2 Krnáč Samuel31.10.20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
3 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
4 Kido Matúš31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
5 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
6 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
7 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
8 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 86
9 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
10 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
11 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
12 Jaškiv Peter31.10.20202005D-chTK Mladosť Košice 120
13 Jasenák Tomáš31.10.20202006S-chTK Ladomerská Vieska 144
14 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 155
15 Perháč Peter31.10.20212007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 194
16 Foltán Marko31.10.20192005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 194
17 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
18 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Hanušovský Lukáš26. 11. 2018 19:592007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
2Ivan Marko01. 12. 2018 05:212006S-chTK Mladosť Košice 50
3Jankech Michael29. 11. 2018 21:382007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
4Kladivík Jakub29. 11. 2018 10:272006S-chTK Banská Bystrica 36
5Krajčí David01. 12. 2018 08:542006S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 194
6Papuščák Šimon26. 11. 2018 17:582005D-chTKM Martin 10


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk