' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Gajdošová Timea (C1)   
Termín od:24.11.2018 Termín do:26.11.2018
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-23.11.2018 12:00hala LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Timea Gajdošová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michael Jankech 
   24.11.2018 11:15
2. BYE 
 
3. Matej Maruniak 
   24.11.2018 09:00
4. Samuel Gallo 
 
5. (3-4)Tibor Brinza 
   24.11.2018 09:00
6. Peter Perháč 
 
7. Tomáš Slašťan 
   24.11.2018 10:00
8. Samuel Žubor 
 
9. Filip Lübeck 
   24.11.2018 10:00
10. Timotej Chmelár 
 
11. BYE 
   24.11.2018 12:30
12. (3-4)Maroš Medveď 
 
13. Matej Pös 
   24.11.2018 11:15
14. Michal Mikuš 
 
15. BYE 
   24.11.2018 13:00
16. (2)Jakub Madej 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jankech M.  Madej J. 
   24.11.2018
2. BYE 
 
3. Lübeck F.  Maruniak M. 
   24.11.2018
4. Mikuš M.  Žubor S. 
 
5. Pös M.  Gallo S. 
   24.11.2018
6. Chmelár T.  Slašťan T. 
 
7. BYE 
   24.11.2018
8. (2)Medveď M.  Brinza T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
2 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 17
3 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
4 Brinza Tibor31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
5 Pös Matej31.10.20192007M-chTK Baník Prievidza 32
6 Perháč Peter31.10.20192007M-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65
7 Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
8 Gallo Samuel31.10.20192007M-chTK Hriňová 86
9 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
11 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
12 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
13 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
2Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
3Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk