' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Názov turnaja:ODEMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Jarina Jaroslav (C1)   
Termín od:26.01.2019 Termín do:29.01.2019
Kontakt:Michal Ďurovec
Kontakt tel.:mobil - 421907647687,
Kontakt e-mail:michal.durovec@matchpointtennis.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-25.01.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Luhový, ZVR: Jaroslav Jarina

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   26.01.2019 08:30
2. Tomáš Strašil 
 
3. Branislav Balušík 
   26.01.2019 08:30
4. Jakub Štefány 
 
5. Tomáš Glos 
   26.01.2019 08:30
6. Miloslav Vrba 
 
7. Jakub Juranka 
   26.01.2019 09:30
8. (5-8)Timotej Jánošík 
 
9. (3-4)Jakub Kubiš 
   26.01.2019 09:30
10. Dylan Bairo 
 
11. Dominik Guzmický 
   26.01.2019 09:30
12. Tomáš Slašťan 
 
13. Lukáš Kulich 
   26.01.2019 10:45
14. Lukáš Chren 
 
15. Ivan Luhový 
   26.01.2019 10:45
16. (5-8)Maximilian Kratka 
 
17. (5-8)Adam Babušík 
   26.01.2019 10:45
18. Marko Bekéni 
 
19. Martin Matunák 
   26.01.2019 12:00
20. Martin Krahulec 
 
21. Gregor Haľko 
   26.01.2019 12:00
22. Peter Danko 
 
23. Samuel Žubor 
   26.01.2019 12:00
24. (3-4)Oliver Hlivjak 
 
25. (5-8)Lukáš Hanušovský 
   26.01.2019 13:15
26. Radovan Kriško 
 
27. Jakub Madej 
   26.01.2019 13:15
28. Nicholas Volník 
 
29. Silvester Janek 
   26.01.2019 13:15
30. Michal Mikuš 
 
31. Michael Jankech 
   26.01.2019 14:30
32. (2)David Polák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Babušík A.  Polák D. 
   26.01.2019
2. BYE 
 
3. Strašil T.  Štefány J. 
   26.01.2019
4. Kulich L.  Luhový I. 
 
5. (3-4)Haľko G.  Kubiš J. 
   26.01.2019
6. Volník N.  Vrba M. 
 
7. Bairo D.  Kriško R. 
   26.01.2019
8. Guzmický D.  Matunák M. 
 
9. Bekéni M.  Glos T. 
   26.01.2019
10. Hanušovský L.  Juranka J. 
 
11. Mikuš M.  Žubor S. 
   26.01.2019
12. (3-4)Jankech M.  Kratka M. 
 
13. Chren L.  Poklemba F. 
   26.01.2019
14. Danko P.  Jánošík T. 
 
15. BYE 
   26.01.2019
16. (2)Hlivjak O.  Madej J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPPoklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 5
3 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 6
4 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 7
5STZJánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 9
6 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
7 Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
8 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice 15
9 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
10 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 17
11USPHaľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 20
12 Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
13 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
14 Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča 28
15 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
16 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
17 Janek Silvester31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 62
18 Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
19 Kulich Lukáš31.10.20192007M-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
20 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
21 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
22 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
23 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
24 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
25 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
26 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
27 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
28STZMikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
29USPDanko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
30STZSlašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
31STZBalušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
32USPLuhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Herman Richard03. 01. 20192008M-chTK ZZO Čadca  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balaščák Daniel15. 01. 2019 03:482007M-chTenisová akadémia Prešov 4
2Benian Oskar23. 01. 2019 07:492007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
3Bíly Pavol04. 01. 2019 14:432007M-chTC EMPIRE Trnava 13
4Deen Mojmír07. 01. 2019 15:142007M-chTK Jednotka Bratislava 18
5Fičor Oskar22. 01. 2019 12:472007M-chTŠ Advantage Bratislava 8
6Frátrik Adam23. 01. 2019 15:542008M-chTK Žilina  
7Hron Alex Maximilián22. 01. 2019 12:072007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
8Chmelár Timotej24. 01. 2019 08:532008M-chTC EMPIRE Trnava  
9Kardoš Alex25. 01. 2019 16:352008M-chTK HSC Piešťany  
10Lübeck Filip23. 01. 2019 10:012008M-chTK Banská Bystrica  
11Maruniak Matej23. 01. 2019 17:502008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
12Medveď Maroš22. 01. 2019 08:432007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
13Polák Šimon23. 01. 2019 17:542007M-chTC EMPIRE Trnava 24
14Solčan Adam03. 01. 2019 20:192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
15Srpoň Martin06. 01. 2019 14:202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
16Szabo Jakub01. 01. 2019 13:562007M-chTK HSC Piešťany 47
17Trojan Samuel23. 01. 2019 20:332008M-chTJ Sokol Prešov  
18Žikla Kristián25. 01. 2019 12:382008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk