www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100025 - TK Baník Prievidza
Miesto konania (adresa dvorcov):Olympionikov 8, Prievidza
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:1
Zástupca rozhodcu:Šimurka Michal (B2)   
Termín od:05.01.2019 Termín do:07.01.2019
Kontakt:Ing. Peter Kulich
Kontakt tel.:dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013,
Kontakt e-mail:peter_kulich@email.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci168-04.01.2019 10:00TK Baník

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Michal Šimurka

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Maroš Medveď 
   05.01.2019 09:00
2. Martin Verbovský 
 
3. Ivan Luhový 
   05.01.2019 10:00
4. Lukáš Kulich 
 
5. (3-4)Samuel Žubor 
   05.01.2019 11:15
6. Radovan Kriško 
 
7. Michal Mikuš 
   05.01.2019 12:15
8. Adam Frátrik 
 
9. Branislav Balušík 
   05.01.2019 13:30
10. Matej Maruniak 
 
11. Filip Lübeck 
   05.01.2019 14:30
12. (3-4)Matej Pös 
 
13. Noel Adam Šemrinec 
   05.01.2019 15:45
14. Samuel Gallo 
 
15. Tomáš Slašťan 
   05.01.2019 16:45
16. (2)Tibor Brinza 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
2 Brinza Tibor31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
3 Pös Matej31.10.20192007S-chTK Baník Prievidza 32
4 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
5 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
6 Gallo Samuel31.10.20192007S-chTK Hriňová 86
7 Šemrinec Noel Adam31.10.20192007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 95
8 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
9 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
10 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
11 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
12 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
13USPSlašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
14USPVerbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
15USPFrátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
16USPLuhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Béreš Tadeáš03. 01. 2019 17:182007S-chTK Banská Bystrica 48
2Perháč Peter01. 01. 2019 21:192007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk