' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Gajdošová Timea (C1)   
Termín od:16.03.2019 Termín do:18.03.2019
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 03. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-15.03.2019 12:00hala LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Timea Gajdošová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Kubiš 
   16.03.2019 08:30
2. Lukáš Kulich 
 
3. Martin Verbovský 
   16.03.2019 08:30
4. Noel Adam Šemrinec 
 
5. Michal Mikuš 
   16.03.2019 09:30
6. Filip Lübeck 
 
7. Samuel Valko 
   16.03.2019 09:30
8. (5-8)Filip Brejžek 
 
9. (3-4)Jakub Madej 
   16.03.2019 10:45
10. Samuel Žubor 
 
11. Oskar Benian 
   16.03.2019 10:45
12. Jakub Vasky 
 
13. Matej Maruniak 
   16.03.2019 12:00
14. Filip Mojžiš 
 
15. Šimon Dióssy 
   16.03.2019 12:00
16. (5-8)Šimon Polák 
 
17. (5-8)Adam Kurčík 
   16.03.2019 13:15
18. Radovan Kriško 
 
19. Dylan Bairo 
   16.03.2019 13:15
20. Tadeáš Béreš 
 
21. Peter Gallo 
   16.03.2019 14:30
22. Matúš Kordoš 
 
23. Martin Matunák 
   16.03.2019 14:30
24. (3-4)Gregor Haľko 
 
25. (5-8)Maroš Medveď 
   16.03.2019 15:45
26. Adam Ščepko 
 
27. Peter Danko 
   16.03.2019 15:45
28. Tomáš Strašil 
 
29. Adam Choma 
   16.03.2019 17:00
30. Richard Herman 
 
31. Lukáš Chren 
   16.03.2019 17:00
32. (2)Michael Jankech 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kubiš J.  Jankech M. 
   16.03.2019
2. BYE 
 
3. Brejžek F.  Herman R. 
   16.03.2019
4. Bairo D.  Kriško R. 
 
5. (3-4)Benian O.  Kurčík A. 
   16.03.2019
6. BYE 
 
7. Danko P.  Chren L. 
   16.03.2019
8. Valko S.  Gallo P. 
 
9. Strašil T.  Matunák M. 
   16.03.2019
10. Kulich L.  Medveď M. 
 
11. BYE 
   16.03.2019
12. (3-4)Ščepko A.  Choma A. 
 
13. Dióssy Š.  Vasky J. 
   16.03.2019
14. Lübeck F.  Maruniak M. 
 
15. BYE 
   16.03.2019
16. (2)Haľko G.  Madej J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 6
2 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
3 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 17
4 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 20
5 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
6 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
7 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
8 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 29
9 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
10 Choma Adam31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 44
11 Ščepko Adam31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 46
12 Béreš Tadeáš31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 48
13 Mojžiš Filip31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 51
14 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
15 Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
16 Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
17 Kulich Lukáš31.10.20192007M-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
18 Šemrinec Noel Adam31.10.20192007M-chTK Raketa Nedožery-Brezany 95
19 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
20USPBairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
21 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
22 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
23 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
24 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
25USPDanko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
26 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
27USPMaruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
28USPMikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
29USPLübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
30USPValko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
31USPVerbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
32USPHerman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Fašung Tomáš16. 11. 20182008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
2Trojan Samuel02. 03. 20192008M-chTJ Sokol Prešov  
3Gombár Adam23. 01. 20192008M-chTenis Club Nové Zámky  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kratka Maximilian10. 03. 20192007M-chTK Ratufa Levice 15
2Vrba Miloslav09. 03. 20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
3Frančák Jakub06. 03. 20192007M-chTenis Club Nové Zámky 59
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav12. 03. 2019 17:462008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
2Brinza Tibor13. 03. 2019 21:202007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
3Drozd Adam23. 02. 2019 20:132007M-chTJT Michalovce 43
4Fano Alex Adam14. 03. 2019 07:162008M-chTK Nová generácia NMnV  
5Fifik Liam14. 03. 2019 21:312008M-chTKM Betliar  
6Frátrik Adam14. 03. 2019 20:192008M-chTK Žilina  
7Gallo Samuel14. 03. 2019 12:462007M-chTK Hriňová 86
8Gyén Gabriel10. 03. 2019 01:082008M-chTenis Club Nové Zámky  
9Hanušovský Lukáš04. 03. 2019 02:102007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
10Hlivjak Oliver05. 03. 2019 19:032007M-chTenisová akadémia Prešov 7
11Chmelár Timotej10. 03. 2019 17:192008M-chTC EMPIRE Trnava  
12Jánošík Timotej09. 03. 2019 19:042007M-chTJ Sokol Prešov 9
13Kardoš Alex15. 03. 2019 09:362008M-chTK HSC Piešťany  
14Pajtáš Dávid17. 02. 2019 18:422008M-chTK Slovan Galanta  
15Pös Matej14. 03. 2019 20:132007M-chTK Baník Prievidza 32
16Slašťan Tomáš14. 03. 2019 20:532008M-chFresh club Zvolen  
17Solčan Adam20. 01. 2019 18:102007M-chTenis Club Nové Zámky 10
18Stopiak Tobias12. 03. 2019 21:012007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
19Šuchter Martin15. 03. 2019 07:132008M-chTK DRANaM Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk