' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šoška Milan (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (C)   
Termín od:18.05.2019 Termín do:21.05.2019
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 05. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-18.05.2019 8:30v mieste konania

Poznámky:

Rozpis 1rozpis 2, ubytovanie, správa
VR: Milan Šoška, ZVR: Branislav Kališ

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Natália Koppová 
   18.05.2019
2. BYE 
 
3. Nina Gričová 
   18.05.2019
4. BYE 
 
5. Michaela Chudová 
   18.05.2019
6. Silvia Husárová 
 
7. (9-16)Emma Lapšová 
   18.05.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Ema Mešková 
   18.05.2019
10. BYE 
 
11. Petra Adamcová 
   18.05.2019
12. Sára Zimenová 
 
13. Karolína Babčanová 
   18.05.2019
14. BYE 
 
15. (5-8)Emma Karasová 
   18.05.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Barbora Šašková 
   18.05.2019
18. BYE 
 
19. Júlia Májková 
   18.05.2019
20. BYE 
 
21. Kristína Kucbelová 
   18.05.2019
22. Daniela Krähenbilová 
 
23. (9-16)Mária Mináriková 
   18.05.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Timea Chabadová 
   18.05.2019
26. BYE 
 
27. Dominika Petríková 
   18.05.2019
28. Lorraine Amie Kolibková 
 
29. Klaudia Pauková 
   18.05.2019
30. BYE 
 
31. BYE 
   18.05.2019
32. (5-8)Alexandra Zapletalová 
 
33. BYE 
   18.05.2019
34. (5-8)Karolína Krajmer 
 
35. BYE 
   18.05.2019
36. Tatiana Penovová 
 
37. Linda Lišková 
   18.05.2019
38. Lea Čatovičová 
 
39. BYE 
   18.05.2019
40. (9-16)Ema Maníková 
 
41. BYE 
   18.05.2019
42. (9-16)Anabela Gallová 
 
43. Sofia Pauková 
   18.05.2019
44. Vanesa Mrzenová 
 
45. BYE 
   18.05.2019
46. Sofia Portašíková 
 
47. BYE 
   18.05.2019
48. (3-4)Nina Surovčíková 
 
49. BYE 
   18.05.2019
50. (5-8)Sofia Svitková 
 
51. BYE 
   18.05.2019
52. Barbora Líšková 
 
53. Kristína Kubalová 
   18.05.2019
54. Noemi Jabrocká 
 
55. BYE 
   18.05.2019
56. (9-16)Adriana Janíčková 
 
57. BYE 
   18.05.2019
58. (9-16)Lara Margočová 
 
59. Nina Švábiková 
   18.05.2019
60. Katarína Jakubcová 
 
61. BYE 
   18.05.2019
62. Victória Hozdeková 
 
63. BYE 
   18.05.2019
64. (2)Barbora Garguláková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Koppová N.  Surovčíková N. 
   18.05.2019
2. BYE 
 
3. Husárová S.  Líšková B. 
   18.05.2019
4. Jakubcová K.  Kolibková L. 
 
5. (3-4)Garguláková B.  Maníková E. 
   18.05.2019
6. Margočová L.  Zapletalová A. 
 
7. Kucbelová K.  Chabadová T. 
   18.05.2019
8. Kubalová K.  Adamcová P. 
 
9. Gallová A.  Mináriková M. 
   18.05.2019
10. Portašíková S.  Hozdeková V. 
 
11. BYE 
   18.05.2019
12. (3-4)Krajmer K.  Karasová E. 
 
13. Petríková D.  Májková J. 
   18.05.2019
14. Pauková K.  Pauková S. 
 
15. BYE 
   18.05.2019
16. (2)Svitková S.  Šašková B. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Koppová Natália31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 13
2 Garguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 16
3 Šašková Barbora31.10.20212005D-dTK Tvrdošín 20
4 Surovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina 27
5 Svitková Sofia31.10.20212005D-dTK Žilina 30
6 Karasová Emma31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 34
7 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča 35
8 Zapletalová Alexandra31.10.20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC 52
9 Lapšová Emma31.10.20212005D-dŠA Trenčianske Teplice 54
10 Maníková Ema31.10.20202006S-dTK Žilina 57
11 Mináriková Mária31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča 67
12 Janíčková Adriana31.10.20212005D-dTK Kysucké Nové Mesto 70
13 Margočová Lara31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 92
14 Mešková Ema31.10.20212005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 100
15 Gallová Anabela31.10.20202005D-dBenet LTC Bytča 112
16 Chabadová Timea31.10.20212007S-dTKM Martin 115
17 Hozdeková Victória31.10.20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica 118
18 Čatovičová Lea31.10.20212005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 124
19REGGričová Nina31.10.20212005D-dTA M. Ryšavého Bojnice 135
20 Jakubcová Katarína31.10.20212007S-dSTK Martin Priekopa 142
21 Zimenová Sára31.10.2019 !!!2007S-dTK Žilina 150
22 Babčanová Karolína31.10.2019 !!!2005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 187
23 Lišková Linda31.10.20212007S-dTA M. Ryšavého Bojnice 198
24 Portašíková Sofia31.10.20202006S-dTK Žilina 208
25 Husárová Silvia31.10.20202006S-dTK Hriňová 208
26 Líšková Barbora31.10.20202006S-dTA M. Ryšavého Bojnice 216
27 Kolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza 245
28 Jabrocká Noemi31.10.20202006S-dTC BASELINE Banská Bystrica 281
29 Penovová Tatiana31.10.20202006S-dTC BASELINE Banská Bystrica 281
30 Májková Júlia31.10.20202008M-dTK Žilina  
31 Švábiková Nina31.10.20202008M-dOZ ŠK Odema Púchov  
32 Mrzenová Vanesa31.10.20202005D-dTK Tvrdošín  
33USPChudová Michaela31.10.20212007S-dTK Nová Dubnica  
34WCPetríková Dominika31.10.20202008M-dŠKT Kremnica  
35USPKubalová Kristína31.10.20202008M-dTK Žilina  
36WCPauková Sofia31.10.20202008M-dTK Rajec  
37USPKucbelová Kristína31.10.20212007S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
38REGPauková Klaudia31.10.20202005D-dTK Rajec  
39WCAdamcová Petra31.10.20202008M-dTA M. Ryšavého Bojnice  
40USPKrähenbilová Daniela31.10.2019 !!!2005D-dTK Tenis Centrum Bojnice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartková Tereza14. 05. 2019 11:162006S-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica 287
2Gejdošová Sára15. 05. 2019 14:452005D-dŠport Park Lúčky 158
3Chládeková Martina27. 04. 2019 07:532006S-dTK Kysucké Nové Mesto 130
4Jančíková Alex07. 05. 2019 20:282005D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 37
5Janigová Petra10. 05. 2019 07:022005D-dOZ ŠK Odema Púchov 12
6Polacká Dominika17. 05. 2019 13:122007S-dOZ ŠK Odema Púchov 197
7Pustayová Sabina14. 05. 2019 15:272005D-dSTK Martin Priekopa 172
8Tomášová Nina16. 05. 2019 22:072005D-dOZ ŠK Odema Púchov 176
9Vargová Rebeka16. 05. 2019 10:002005D-dLieskovský tenisový klub-LTC 198


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk