' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šobáň Peter (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Oleš Ladislav (C1)   
Termín od:18.05.2019 Termín do:21.05.2019
Kontakt:Michal Ďurovec
Kontakt tel.:mobil - 421907647687,
Kontakt e-mail:michal.durovec@matchpointtennis.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 05. 2019 do 08:45
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-18.05.2019 8:45v mieste konania

Poznámky:

Rozpis 1, rozpis 2správa
VR: Peter Šobáň, ZVR: Ladislav Oleš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Pivník 
   18.05.2019
2. BYE 
 
3. Adam Bačík 
   18.05.2019
4. BYE 
 
5. Jakub Medveď 
   18.05.2019
6. Simon Bognár 
 
7. (5-8)Samuel Melaga 
   18.05.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Jakub Chovanec 
   18.05.2019
10. BYE 
 
11. Jakub Kladivík 
   18.05.2019
12. Lukáš Hanušovský 
 
13. Matej Markovič 
   18.05.2019
14. Ján Matula 
 
15. BYE 
   18.05.2019
16. (5-8)Adam Ondrášik 
 
17. BYE 
   18.05.2019
18. (5-8)Jakub Králik 
 
19. Matúš Kido 
   18.05.2019
20. Matej Letavay 
 
21. Samuel Juriga 
   18.05.2019
22. Michael Jankech 
 
23. BYE 
   18.05.2019
24. (3-4)Andrej Kompiš 
 
25. BYE 
   18.05.2019
26. (5-8)Samuel Krnáč 
 
27. Milan Macák 
   18.05.2019
28. Martin Puskeiler 
 
29. Marek Vaco 
   18.05.2019
30. Dávid Krcho 
 
31. BYE 
   18.05.2019
32. (2)Šimon Papuščák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Papuščák Š.  Pivník O. 
   18.05.2019
2. BYE 
 
3. Melaga S.  Medveď J. 
   18.05.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Krnáč S.  Juriga S. 
   18.05.2019
6. BYE 
 
7. Markovič M.  Vaco M. 
   18.05.2019
8. Kladivík J.  Puskeiler M. 
 
9. Krcho D.  Letavay M. 
   18.05.2019
10. Bognár S.  Matula J. 
 
11. BYE 
   18.05.2019
12. (3-4)Kido M.  Ondrášik A. 
 
13. BYE 
   18.05.2019
14. Jankech M.  Hanušovský L. 
 
15. BYE 
   18.05.2019
16. (2)Chovanec J.  Kompiš A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Pivník Oliver31.10.20192005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
2 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 10
3 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
4 Kompiš Andrej31.10.20192005D-chTK Žilina 13
5 Ondrášik Adam31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
6 Králik Jakub31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
7 Krnáč Samuel31.10.20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
8 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
9 Kido Matúš31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
10 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 36
11 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
12 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
13 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
14 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
15 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
16 Macák Milan31.10.20202006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
17 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 73
18 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
19 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
20 Bačík Adam31.10.20202005D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 111
21 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
22 Puskeiler Martin31.10.20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 120
23 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Daňuš Boris04. 01. 2019 20:132005D-chTA Rimavská Sobota 33
2Foltán Marko12. 05. 2019 16:022005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 194
3Gira Adam16. 05. 2019 20:552006S-chTK Žilina  
4Jasenák Tomáš16. 05. 2019 22:032006S-chTK Ladomerská Vieska 144
5Juranka Jakub12. 05. 2019 12:232007S-chBenet LTC Bytča 184
6Kubovič Rastislav14. 05. 2019 15:472005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 5
7Kucharčík Tomáš16. 05. 2019 19:182005D-chTK Žilina 86
8Matula Jakub09. 05. 2019 10:082006S-chTK Vrútky 92
9Perháč Peter15. 05. 2019 11:102007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 194
10Tarač Ramon12. 05. 2019 09:582006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
11Zumrik Lukáš17. 05. 2019 10:282006S-chTKM Martin 124


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk