' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100009 - TK Nová Dubnica
Miesto konania (adresa dvorcov):P.O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šobáň Peter (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Macková Jana (C1)   
Termín od:11.05.2019 Termín do:14.05.2019
Kontakt:Ing. Peter Šobáň
Kontakt tel.:mobil - 0908/731772,
Kontakt e-mail:petersoban4@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 05. 2019 do 08:45
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-11.05.2019 8:45v mieste konania

Poznámky:

Rozpia 1, rozpis 2správa
VR: Peter Šobáň, ZVR: Jana Macková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   11.05.2019
2. BYE 
 
3. Matúš Makónyi 
   11.05.2019
4. Ben Vozár 
 
5. Filip Lübeck 
   11.05.2019
6. Miloslav Vrba 
 
7. (5-8)Tibor Brinza 
   11.05.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Michael Jankech 
   11.05.2019
10. BYE 
 
11. Martin Jačmeník 
   11.05.2019
12. Lukáš Kulich 
 
13. Peter Chmelický 
   11.05.2019
14. Kristián Žikla 
 
15. BYE 
   11.05.2019
16. (5-8)Jakub Langer 
 
17. BYE 
   11.05.2019
18. (5-8)Matej Pös 
 
19. Matej Maruniak 
   11.05.2019
20. Richard Pleško 
 
21. Ivan Luhový 
   11.05.2019
22. Filip Vizváry 
 
23. BYE 
   11.05.2019
24. (3-4)Lukáš Hanušovský 
 
25. BYE 
   11.05.2019
26. (5-8)Maroš Medveď 
 
27. Noel Adam Šemrinec 
   11.05.2019
28. Adam Frátrik 
 
29. Martin Verbovský 
   11.05.2019
30. Richard Herman 
 
31. BYE 
   11.05.2019
32. (2)Jakub Kubiš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jankech M.  Hanušovský L. 
   11.05.2019
2. BYE 
 
3. Pleško R.  Žikla K. 
   11.05.2019
4. BYE 
 
5. Herman R.  Frátrik A. 
   11.05.2019
6. BYE 
 
7. Vrba M.  Brinza T. 
   11.05.2019
8. Markovič M.  Luhový I. 
 
9. BYE 
   11.05.2019
10. Maruniak M.  Lübeck F. 
 
11. BYE 
   11.05.2019
12. Pös M.  Langer J. 
 
13. BYE 
   11.05.2019
14. Jačmeník M.  Šemrinec N. 
 
15. BYE 
   11.05.2019
16. (2)Kubiš J.  Medveď M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
3 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
4 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
5 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
6 Brinza Tibor31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
7 Pös Matej31.10.20192007S-chTK Baník Prievidza 32
8 Langer Jakub31.10.20192007S-chTK Baník Prievidza 36
9 Makónyi Matúš31.10.20192007S-chTK Ružomberok 37
10 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
11 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
12 Šemrinec Noel Adam31.10.20192007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 95
13 Jačmeník Martin31.10.20192007S-chTKM Martin 103
14 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
16 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
17 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
18 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
19 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
20 Chmelický Peter31.10.20202008M-chTK Ružomberok  
21 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
22 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina  
23 Vizváry Filip31.10.20202008M-chŠKT Kremnica  
24 Vozár Ben31.10.20202008M-chTK Nová Dubnica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav09. 05. 2019 09:172008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
2Juran Matúš10. 05. 2019 20:262007S-chTKM Martin 105
3Juranka Jakub02. 05. 2019 21:022007S-chBenet LTC Bytča 28
4Perháč Peter09. 05. 2019 20:062007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65
5Ščepko Adam08. 05. 2019 19:102007S-chTK Banská Bystrica 46
6Slašťan Tomáš09. 05. 2019 09:442008M-chFresh club Zvolen  
7Tabačiar Samuel08. 05. 2019 10:412008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk