' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Gajdošová Timea (C1)   
Termín od:08.12.2018 Termín do:11.12.2018
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 12. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-07.12.2018 10:00SsTZ

Poznámky:

  Rozpisrozpis2, správa
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Timea Gajdošová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Rastislav Kubovič 
   08.12.2018
2. BYE 
 
3. Maroš Medveď 
   08.12.2018 09:30
4. Samuel Juriga 
 
5. Matej Markovič 
   08.12.2018 09:30
6. Peter Perháč 
 
7. Jakub Medveď 
   08.12.2018 08:30
8. (5-8)Samuel Melaga 
 
9. (3-4)Jakub Chovanec 
   08.12.2018 10:45
10. Ramon Tarač 
 
11. Boris Daňuš 
   08.12.2018 10:45
12. Lukáš Hanušovský 
 
13. Dávid Krcho 
   08.12.2018 12:00
14. Jakub Matula 
 
15. Adam Gira 
   08.12.2018 12:00
16. (5-8)Jakub Králik 
 
17. (5-8)Adam Ondrášik 
   08.12.2018 08:30
18. Tomáš Jasenák 
 
19. Simon Bognár 
   08.12.2018 13:15
20. Ján Matula 
 
21. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   08.12.2018
22. Tomáš Kucharčík 
 
23. BYE 
   08.12.2018
24. (3-4)Andrej Kompiš 
 
25. (5-8)Samuel Krnáč 
   08.12.2018 14:30
26. Jakub Kladivík 
 
27. Matej Letavay 
   08.12.2018 14:30
28. Martin Puskeiler 
 
29. Matúš Kido 
   08.12.2018 15:30
30. Lukáš Zumrik 
 
31. BYE 
   08.12.2018
32. (2)po vyžrebovaní odhlásený 2 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Ondrášik A.  Kubovič R. 
   08.12.2018
2. BYE 
 
3. Melaga S.  Medveď J. 
   08.12.2018
4. BYE 
 
5. (3-4)Daňuš B.  Krnáč S. 
   08.12.2018
6. BYE 
 
7. Perháč P.  Jasenák T. 
   08.12.2018
8. Puskeiler M.  Juriga S. 
 
9. Kladivík J.  Matula J. 
   08.12.2018
10. Markovič M.  Hanušovský L. 
 
11. BYE 
   08.12.2018
12. (3-4)Kido M.  Králik J. 
 
13. Matula J.  Zumrik L. 
   08.12.2018
14. Letavay M.  Bognár S. 
 
15. BYE 
   08.12.2018
16. (2)Kompiš A.  Chovanec J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kubovič Rastislav31.10.20192005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 5
2 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
3 Kompiš Andrej31.10.20192005D-chTK Žilina 13
4 Ondrášik Adam31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
5 Králik Jakub31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
6 Krnáč Samuel31.10.20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
7 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
8 Kido Matúš31.10.20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
9 Daňuš Boris31.10.20192005D-chTA Rimavská Sobota 33
10 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 36
11 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
12 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
13 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
14 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
15 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 73
16 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
17USPKucharčík Tomáš31.10.20192005D-chTK Žilina 86
18 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
19 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
20 Puskeiler Martin31.10.20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 120
21REGZumrik Lukáš31.10.20202006S-chTKM Martin 124
22 Jasenák Tomáš31.10.20202006S-chTK Ladomerská Vieska 144
23 Tarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
24 Perháč Peter31.10.20212007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 194
25REGGira Adam31.10.20202006S-chTK Žilina  
26WCMarkovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov  
27WCMedveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica  
28USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
29 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Foltán Marko07. 12. 2018 20:002005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 194
2Jankech Michael05. 12. 2018 20:042007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
3Papuščák Šimon10. 12. 2018 08:432005D-chTKM Martin 10
4Pivník Oliver06. 12. 2018 20:382005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 7


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk