' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (C)   
Termín od:15.12.2018 Termín do:18.12.2018
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 12. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-14.12.2018 10:00SsTZ

Poznámky:

  Rozpisrozpis2, správa
VR: Anton Blaško, ZVR: Branislav Kališ

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Kristína Kucbelová 
   15.12.2018 13:15
2. BYE 
 
3. Dominika Polacká 
   15.12.2018 08:30
4. Martina Cahelová 
 
5. Júlia Májková 
   15.12.2018 09:30
6. Ema Weissová 
 
7. Timea Buchtová 
   15.12.2018 08:30
8. (5-8)Katarína Jakubcová 
 
9. (3-4)Sandra Borguľová 
   15.12.2018 14:30
10. BYE 
 
11. Petra Adamcová 
   15.12.2018 09:30
12. Timea Trebuľová 
 
13. Lucia Hudoková 
   15.12.2018 10:45
14. Michaela Chudová 
 
15. BYE 
   15.12.2018 14:30
16. (5-8)Nina Ďuricová 
 
17. BYE 
   15.12.2018 15:45
18. (5-8)Timea Chabadová 
 
19. Tereza Grajciarová 
   15.12.2018 10:45
20. Sofia Pauková 
 
21. Kristína Kubalová 
   15.12.2018 12:00
22. Dominika Petríková 
 
23. BYE 
   15.12.2018 15:45
24. (3-4)Victória Hozdeková 
 
25. BYE 
   15.12.2018 17:00
26. (5-8)Lorraine Amie Kolibková 
 
27. Klára Oráviková 
   15.12.2018 12:00
28. Sára Miklánková 
 
29. Nina Švábiková 
   15.12.2018 13:15
30. Zuzana Kucejová 
 
31. BYE 
   15.12.2018 17:00
32. (2)Sára Zimenová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kucbelová K.  Zimenová S. 
   15.12.2018
2. BYE 
 
3. Borguľová S.  Ďuricová N. 
   15.12.2018
4. Pauková S.  Švábiková N. 
 
5. Májková J.  Kubalová K. 
   15.12.2018
6. Jakubcová K.  Kolibková L. 
 
7. BYE 
   15.12.2018
8. (2)Chabadová T.  Hozdeková V. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kucbelová Kristína31.10.20212007S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 11
2 Zimenová Sára31.10.2019 !!!2007S-dTK Žilina 12
3 Hozdeková Victória31.10.20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica 16
4 Borguľová Sandra31.10.20212007S-dTC BASELINE Banská Bystrica 17
5 Chabadová Timea31.10.20212007S-dTKM Martin 18
6 Jakubcová Katarína31.10.20212007S-dSTK Martin Priekopa 22
7 Ďuricová Nina31.10.20212007S-dTK Raketa Nedožery-Brezany 27
8 Kolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza 28
9 Buchtová Timea31.10.20212007S-dŠK Spartan Púchov 40
10 Kucejová Zuzana31.10.20212007S-dŠK Spartan Púchov 41
11 Polacká Dominika31.10.20212007S-dOZ ŠK Odema Púchov 43
12 Oráviková Klára31.10.20212007S-dŠK Spartan Púchov 43
13 Cahelová Martina31.10.20212007S-dTK Nová Dubnica 89
14 Petríková Dominika31.10.20202008M-dŠKT Kremnica  
15 Kubalová Kristína31.10.20202008M-dTK Žilina  
16 Pauková Sofia31.10.20202008M-dTK Rajec  
17 Májková Júlia31.10.20202008M-dTK Žilina  
18 Adamcová Petra31.10.20202008M-dTA M. Ryšavého Bojnice  
19 Chudová Michaela31.10.20212007S-dTK Nová Dubnica  
20 Švábiková Nina31.10.20202008M-dOZ ŠK Odema Púchov  
21USPTrebuľová Timea31.10.20202008M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
22 Weissová Ema31.10.20202008M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
23 Miklánková Sára31.10.20202008M-dTK Nová Dubnica  
24 Hudoková Lucia31.10.20202008M-dTK Nová Dubnica  
25 Grajciarová Tereza31.10.20202008M-dFresh club Zvolen  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk