' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Jarina Jaroslav (C1)   
Termín od:15.12.2018 Termín do:17.12.2018
Kontakt:Michal Ďurovec
Kontakt tel.:mobil - 421907647687,
Kontakt e-mail:michal.durovec@matchpointtennis.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 12. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.12.2018 10:00SsTZ

Poznámky:

  Rozpisrozpis2, správa
VR:Ivan Luhový, ZVR: Jarosla Jarina

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   15.12.2018 10:00
2. BYE 
 
3. Richard Herman 
   15.12.2018 10:00
4. BYE 
 
5. Lukáš Kulich 
   15.12.2018 09:00
6. Adam Frátrik 
 
7. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   15.12.2018 11:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Maroš Medveď 
   15.12.2018 10:00
10. BYE 
 
11. Kristián Žikla 
   15.12.2018 10:00
12. BYE 
 
13. Jakub Juranka 
   15.12.2018 10:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   15.12.2018 10:00
16. Ivan Luhový 
 
17. BYE 
   15.12.2018 12:30
18. Branislav Balušík 
 
19. Matej Pös 
   15.12.2018 09:00
20. Jakub Chudý 
 
21. BYE 
   15.12.2018 11:15
22. Matej Maruniak 
 
23. BYE 
   15.12.2018 11:15
24. (3-4)Lukáš Hanušovský 
 
25. BYE 
   15.12.2018 12:30
26. Martin Verbovský 
 
27. Filip Lübeck 
   15.12.2018 09:00
28. Martin Žbodák 
 
29. BYE 
   15.12.2018 11:15
30. Miloslav Vrba 
 
31. BYE 
   15.12.2018 11:15
32. (2)Jakub Kubiš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Markovič M.  Hanušovský L. 
   15.12.2018
2. Lübeck F.  Verbovský M. 
 
3. Chudý J.  Balušík B. 
   15.12.2018
4. Medveď M.  Maruniak M. 
 
5. Kulich L.  Frátrik A. 
   15.12.2018
6. Juranka J.  Vrba M. 
 
7. Luhový I.  Herman R. 
   15.12.2018
8. (2)Pös M.  Kubiš J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
3 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
4 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
5 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
6 Pös Matej31.10.20192007S-chTK Baník Prievidza 32
7 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
8 Žbodák Martin31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 71
9 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
10 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
11 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
12 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
13 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
14 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
15 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
16 Chudý Jakub31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
17 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
18 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
19 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brinza Tibor12. 12. 2018 12:332007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 30
2Jankech Michael13. 12. 2018 15:532007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
3Perháč Peter15. 12. 2018 08:012007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65
4Slašťan Tomáš11. 12. 2018 14:482008M-chFresh club Zvolen  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk