' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (C1)   
Termín od:27.05.2019 Termín do:31.05.2019
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 05. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-27.05.2019 09:15v mieste konania
dorastenky4824-27.05.2019 11:45v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, ubytovanie, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Michal Varmus, ZVR: Branislav Kališ

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Eszter Méri 
   27.05.2019
2. BYE 
 
3. Emma Filipková 
   27.05.2019
4. BYE 
 
5. Salma Drugdová 
   27.05.2019
6. Laura Duhl 
 
7. (9-16)Zuzana Paveleková 
   27.05.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Martina Marušinová 
   27.05.2019
10. BYE 
 
11. Irina Balus 
   27.05.2019
12. Daniela Rečková 
 
13. Karolína Mráziková 
   27.05.2019
14. Sandra Lukáčová 
 
15. (5-8)Tamara Knapová 
   27.05.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Chiara Renáta Supák 
   27.05.2019
18. BYE 
 
19. Zuzana Vancelová 
   27.05.2019
20. Miriam Gondorová 
 
21. Tereza Zelinová 
   27.05.2019
22. Simona Šurinová 
 
23. (9-16)Kristína Mráziková 
   27.05.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Natália Slabá 
   27.05.2019
26. BYE 
 
27. Nina Baniarová 
   27.05.2019
28. Terézia Baraniaková 
 
29. Sandra Mária Kerdíková 
   27.05.2019
30. Noemi Babíková 
 
31. BYE 
   27.05.2019
32. (5-8)Bianca Behúlová 
 
33. BYE 
   27.05.2019
34. (5-8)Ema Baraniaková 
 
35. Karolína Krajmer 
   27.05.2019
36. Nina Paľovská 
 
37. Mia Mayerová 
   27.05.2019
38. Nikola Daubnerová 
 
39. BYE 
   27.05.2019
40. (9-16)Mia Chudejová 
 
41. BYE 
   27.05.2019
42. (9-16)Stella Kovačičová 
 
43. Michaela Klanduchová 
   27.05.2019
44. Barbora Kmošková 
 
45. Veronika Ferencová 
   27.05.2019
46. Emma Hubeková 
 
47. BYE 
   27.05.2019
48. (3-4)Nina Stankovská 
 
49. BYE 
   27.05.2019
50. (5-8)Yvonna Žuffová 
 
51. Zina Stanová 
   27.05.2019
52. Lucia Krivosudská 
 
53. Sophia Sara Šafárová 
   27.05.2019
54. Nina Vargová 
 
55. BYE 
   27.05.2019
56. (9-16)Laura Bérešová 
 
57. BYE 
   27.05.2019
58. (9-16)Nina Ďarmatiová 
 
59. Martina Smoleňová 
   27.05.2019
60. Kristína Lacová 
 
61. Alexandra Barčíková 
   27.05.2019
62. Sofia Svitková 
 
63. BYE 
   27.05.2019
64. (2)Sara Suchánková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Suchánková S.  Marušinová M. 
   27.05.2019
2. BYE 
 
3. Smoleňová M.  Gondorová M. 
   27.05.2019
4. BYE 
 
5. Ferencová V.  Krajmer K. 
   27.05.2019
6. Svitková S.  Garguláková B. 
 
7. (5-8)Kmošková B.  Stankovská N. 
   27.05.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Behúlová B.  Kovačičová S. 
   27.05.2019
10. BYE 
 
11. Zelinová T.  Vancelová Z. 
   27.05.2019
12. BYE 
 
13. Daubnerová N.  Šurinová S. 
   27.05.2019
14. Šafárová S.  Paľovská N. 
 
15. BYE 
   27.05.2019
16. (5-8)Bérešová L.  Knapová T. 
 
17. BYE 
   27.05.2019
18. (5-8)Chudejová M.  Duhl L. 
 
19. Vargová N.  Drugdová S. 
   27.05.2019
20. Lacová K.  Kerdíková S. 
 
21. BYE 
   27.05.2019
22. Hubeková E.  Slabá N. 
 
23. BYE 
   27.05.2019
24. (3-4)Žuffová Y.  Ďarmatiová N. 
 
25. BYE 
   27.05.2019
26. (5-8)Baraniaková E.  Baraniaková T. 
 
27. Barčíková A.  Baniarová N. 
   27.05.2019
28. Mayerová M.  Krivosudská L. 
 
29. BYE 
   27.05.2019
30. Mráziková K.  Mráziková K. 
 
31. BYE 
   27.05.2019
32. (2)Paveleková Z.  Supák C. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Méri Eszter31.10.20202002D-dTK Slávia STU Bratislava 4
2 Suchánková Sara31.10.20212003D-dMŠK Poprad-Tatry 6
3 Supák Chiara Renáta31.10.20202001ŽMŠK Poprad-Tatry 8
4 Stankovská Nina31.10.20202002D-dTC EMPIRE Trnava 9
5 Behúlová Bianca31.10.20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 11
6 Žuffová Yvonna31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 12
7 Baraniaková Ema31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 14
8 Knapová Tamara31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 16
9 Chudejová Mia31.10.20212003D-dTK Žilina 17
10 Marušinová Martina31.10.20192003D-dTK Slovan Bratislava 18
11 Slabá Natália31.10.20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 19
12 Bérešová Laura31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 22
13 Paveleková Zuzana31.10.20212001ŽTenisová akadémia Prešov 23
14 Ďarmatiová Nina31.10.20212003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 24
15 Kovačičová Stella31.10.20202001ŽTC EMPIRE Trnava 25
16 Mráziková Kristína31.10.20202001ŽTC EMPIRE Trnava 27
17 Smoleňová Martina31.10.20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 28
18 Baraniaková Terézia31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 29
19 Kmošková Barbora31.10.20202002D-dTC EMPIRE Trnava 30
20USPDuhl Laura31.10.20202002D-dTK Mladosť Košice 31
21 Hubeková Emma31.10.20202001ŽTK Zohor 32
22 Kerdíková Sandra Mária31.10.20202002D-dTK Jednotka Bratislava 33
23 Lukáčová Sandra31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 35
24 Ferencová Veronika31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 36
25 Mayerová Mia31.10.20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 37
26 Paľovská Nina31.10.20192003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 39
27 Filipková Emma31.10.20192005D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 41
28 Gondorová Miriam31.10.20192003D-dTJT Michalovce 44
29 Krivosudská Lucia31.10.20192003D-dTK Sereď 47
30 Zelinová Tereza31.10.20202002D-dTK Žilina 48
31 Mráziková Karolína31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 49
32 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 50
33 Vancelová Zuzana31.10.20202004D-dTK Žilina 51
34 Šafárová Sophia Sara31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 54
35 Barčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 58
36 Rečková Daniela31.10.20202003D-dTenis Club Nové Zámky 59
37 Lacová Kristína31.10.20202001ŽTK Jednotka Bratislava 61
38 Klanduchová Michaela31.10.20192003D-dTop tennis academy Zvolen 75
39WCStanová Zina31.10.20202004D-dTK Slovan Bratislava 79
40 Baniarová Nina31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 82
41 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 93
42 Babíková Noemi31.10.20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 96
43 Daubnerová Nikola31.10.20192005D-dTK Slovan Bratislava 102
44 Šurinová Simona31.10.20192005D-dTK Inter Bratislava 114
45 Balus Irina31.10.20192005D-dTK Žilina 126
46USPSvitková Sofia31.10.20192005D-dTK Žilina 212
47 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Horáková Petra27. 12. 20182001ŽTK Kúpele Piešťany 38
2Kusý Alzugaray Janika03. 04. 20192001ŽVTC Pezinok 45
3Martonová Ema04. 04. 20192001ŽTK F1 Poprad 46
4Vighová Nelly21. 01. 20192004D-dTK Slávia SPU Nitra 52
5Samková Vanesa09. 01. 20192001ŽTC Moravský Svätý Ján 53
6Dičérová Ema26. 03. 20192003D-dTC Topoľčany 55
7Barillová Paula27. 11. 20182002D-dMŠK Poprad-Tatry 56
8Pleváková Ema18. 11. 20182003D-dOZ ŠK Odema Púchov 57
9Kaňovská Sabína06. 04. 20192003D-dTC Topoľčany 62
10Pinková Lucia15. 11. 20182003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 63
11Struhárová Michaela21. 01. 20192002D-dTK Zohor 64
12Trebuňová Zuzana04. 02. 20192004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 65
13Naňová Gabriela17. 11. 20182003D-dTK GARDA Bratislava 67
14Švorcová Klára Mária10. 02. 20192003D-dTK HSC Piešťany 68
15Nádaská Laura25. 12. 20182004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 70
16Haňdiaková Karin12. 03. 20192002D-dTK Slovan Bratislava 71
17Volná Zuzana24. 11. 20182001ŽTK Slávia STU Bratislava 77
18Šašková Karolína04. 04. 20192004D-dTK Tvrdošín 78
19Dudová Sara09. 04. 20192002D-dTK Žilina 81
20Hrabovská Laura03. 02. 20192001ŽTK Tennis Classic Bratislava 83
21Čuboňová Žofia23. 03. 20192004D-dTK HSC Piešťany 83
22Šabíková Ana05. 04. 20192004D-dTK Zlaté Moravce 85
23Provazníková Agáta25. 03. 20192004D-dAŠK Skalica 89
24Stolárová Lenka23. 02. 20192005D-dTK Mladosť Košice 90
25Kozáková Kristína12. 03. 20192001ŽTK Senica 95
26Mičová Nina23. 11. 20182002D-dTK Matchpoint Trebatice 99
27Vighová Vivienne21. 01. 20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 100
28Zaicová Daniela14. 04. 20192004D-dTK Mladosť Košice 103
29Gombitová Ivana02. 04. 20192004D-dTenisová akadémia Prešov 105
30Jedličková Simona04. 12. 20182004D-dLTK Liptovský Mikuláš 107
31Plajová Nina26. 02. 20192004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 109
32Sobihardová Hana24. 04. 20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 109
33Hubinská Mária31. 12. 20182003D-dTŠP-tenisová škola Petržalka 113
34Kratochvílová Karin19. 03. 20192004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 116
35Balontayová Lucia04. 02. 20192005D-dTenis Club Nové Zámky 123
36Forgáčová Sára19. 04. 20192005D-dTenis Club Nové Zámky 128
37Grajciarová Nikola19. 04. 20192003D-dFresh club Zvolen 130
38Gombitová Alexandra02. 04. 20192004D-dTenisová akadémia Prešov 130
39Pavlíková Vladimíra04. 02. 20192004D-dŠA Trenčianske Teplice 135
40Čopianová Stela12. 05. 20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 136
41Melicháčová Eliška22. 11. 20182004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 145
42Sameliaková Klára13. 05. 20192004D-dTK Slávia STU Bratislava 153
43Svatošová Miroslava24. 11. 20182005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 157
44Poldaufová Simona19. 01. 20192005D-dTenis Club Nové Zámky 159
45Veličová Nina18. 03. 20192005D-dTK AS Trenčín 163
46Gavalcová Terézia20. 11. 20182004D-dTC EMPIRE Trnava 168
47Bučič Veronika10. 03. 20192004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 174
48Mihálová Slávka20. 11. 20182004D-dTK Senica 175
49Karasová Emma17. 11. 20182006S-dŠport Park Lúčky 197
50Lašáková Lilien24. 11. 20182005D-dTC EMPIRE Trnava 215
51Galovičová Laura08. 05. 20192002D-dTK Slávia STU Bratislava 215
52Feketeová Liliana14. 04. 20192005D-dTK Mladosť Košice 233
53Dobrucká Natália22. 11. 20182005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 233
54Gejdošová Sára07. 03. 20192005D-dTK Dolný Kubín 253
55Hrabovská Karolína24. 03. 20192004D-dTK Tennis Classic Bratislava 270
56Maščeníková Diana07. 01. 20192003D-dVýchodoslovenský tenisový zväz 338
57Kotianová Lenka08. 02. 20192003D-dSlávia ŽU Žilina 338
58Čatovičová Lea16. 11. 20182005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 338
59Potičná Vivienne06. 01. 20192006S-dTK Jednotka Bratislava  
60Cíleková Laura05. 01. 20192005D-dTK Slovan Bratislava  
61Koppová Natália21. 01. 20192006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
62Blahová Barbora22. 01. 20192001ŽTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Garguláková Barbora27. 05. 20192005D-dTK Žilina 149
2Šramková Tamara14. 05. 20192006S-dTK Jednotka Bratislava 270
3Šašková Barbora19. 05. 20192005D-dTK Tvrdošín 338
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bolebruchová Ema25. 05. 2019 17:432003D-dZápadoslovenský tenisový zväz 21
2Danišková Kristína18. 05. 2019 14:492004D-dTK HSC Piešťany 118
3Jančíková Alex19. 05. 2019 11:382005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 338
4Janigová Petra24. 05. 2019 16:502005D-dOZ ŠK Odema Púchov 161
5Jašková Anika14. 05. 2019 21:032003D-dTK Slovan Bratislava 6
6Kadlečková Michaela20. 05. 2019 13:292001ŽTK TENNis FUN B.Bystrica872
7Kamenská Chiara24. 05. 2019 17:022005D-dŠA Trenčianske Teplice 140
8Karšayová Sára20. 05. 2019 15:482004D-dTK AS Trenčín 297
9Kotlíková Inez Maria25. 05. 2019 13:532003D-dTK Slávia STU Bratislava 9
10Kozmová Laura10. 05. 2019 18:322001ŽTK Mladosť Košice 114
11Krivičková Stella27. 05. 2019 11:402005D-dTC EMPIRE Trnava 338
12Kužmová Katarína19. 05. 2019 09:132001ŽVSE TK Akademik Košice 3
13Lacková Viktória02. 05. 2019 16:082005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 75
14Pláteníková Ela24. 05. 2019 22:002004D-dTC EMPIRE Trnava 74
15Podolcová Viktória17. 05. 2019 11:512003D-dTK Slávia STU Bratislava 132
16Ptáčková Patrícia26. 05. 2019 07:572002D-dAŠK Skalica 60
17Šarinová Sára24. 05. 2019 19:102005D-dTenisová akadémia Prešov 66
18Schwarcová Natália25. 05. 2019 11:242001ŽTC EMPIRE Trnava 20
19Škvrndová Linda12. 05. 2019 13:592004D-dTK Slávia STU Bratislava 72
20Tóthová Emma24. 05. 2019 21:162005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
21Vargová Vanda24. 05. 2019 21:012003D-dTC EMPIRE Trnava 5
22Zelníčková Radka10. 05. 2019 12:102003D-dTC EMPIRE Trnava 13


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk