' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Holub Ivan (A) Počet dvorcov:12
Zástupca rozhodcu:Baláž Milan (A)   
Termín od:10.06.2019 Termín do:14.06.2019
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 06. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší dorastenci4824-10.06.2019 9:15v mieste konania
mladšie dorastenky4824-10.06.2019 10:45v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Ivan Holub, ZVR: Milan Baláž

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sara Suchánková 
   10.06.2019
2. BYE 
 
3. Nikola Daubnerová 
   10.06.2019
4. BYE 
 
5. Žofia Čuboňová 
   10.06.2019
6. Vivienne Vighová 
 
7. (9-16)Karolína Mráziková 
   10.06.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Salma Drugdová 
   10.06.2019
10. BYE 
 
11. Michaela Gedayová 
   10.06.2019
12. Ela Pláteníková 
 
13. Tamara Šramková 
   10.06.2019
14. Daniela Zaicová 
 
15. (5-8)Natália Slabá 
   10.06.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Mia Chudejová 
   10.06.2019
18. BYE 
 
19. Ema Kausichová 
   10.06.2019
20. Stela Čopianová 
 
21. Sofia Svitková 
   10.06.2019
22. Karolína Krajmer 
 
23. (9-16)Nelly Vighová 
   10.06.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Emma Filipková 
   10.06.2019
26. BYE 
 
27. Ivana Gombitová 
   10.06.2019
28. Zina Stanová 
 
29. Natália Dobrucká 
   10.06.2019
30. Laura Nádaská 
 
31. BYE 
   10.06.2019
32. (5-8)Mia Mayerová 
 
33. BYE 
   10.06.2019
34. (5-8)Nina Ďarmatiová 
 
35. Gabriela Naňová 
   10.06.2019
36. Barbora Šašková 
 
37. Ivana Grešová 
   10.06.2019
38. Ana Šabíková 
 
39. BYE 
   10.06.2019
40. (9-16)Nina Paľovská 
 
41. BYE 
   10.06.2019
42. (9-16)Zuzana Vancelová 
 
43. Alexandra Zapletalová 
   10.06.2019
44. Liliana Feketeová 
 
45. Slávka Mihálová 
   10.06.2019
46. Nina Vargová 
 
47. BYE 
   10.06.2019
48. (3-4)Martina Marušinová 
 
49. BYE 
   10.06.2019
50. (5-8)Martina Smoleňová 
 
51. Terézia Gavalcová 
   10.06.2019
52. Lenka Stolárová 
 
53. Ema Kolesárová 
   10.06.2019
54. Sabína Kaňovská 
 
55. BYE 
   10.06.2019
56. (9-16)Lucia Krivosudská 
 
57. BYE 
   10.06.2019
58. (9-16)Alexandra Barčíková 
 
59. Klára Sameliaková 
   10.06.2019
60. Noemi Babíková 
 
61. Emma Karasová 
   10.06.2019
62. Zuzana Trebuňová 
 
63. BYE 
   10.06.2019
64. (2)Radka Zelníčková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Suchánková S.  Marušinová M. 
   10.06.2019
2. BYE 
 
3. Nádaská L.  Čuboňová Ž. 
   10.06.2019
4. BYE 
 
5. Šramková T.  Mravcová E. 
   10.06.2019
6. Šabíková A.  Gavalcová T. 
 
7. Mráziková K.  Mihálová S. 
   10.06.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Vighová N.  Vancelová Z. 
   10.06.2019
10. BYE 
 
11. Vargová N.  Drugdová S. 
   10.06.2019
12. BYE 
 
13. Paľovská N.  Stanová Z. 
   10.06.2019
14. BYE 
 
15. BYE 
   10.06.2019
16. Šašková B.  Karasová E. 
 
17. BYE 
   10.06.2019
18. Gedayová M.  Zaicová D. 
 
19. BYE 
   10.06.2019
20. Trebuňová Z.  Stolárová L. 
 
21. BYE 
   10.06.2019
22. Gombitová I.  Krajmer K. 
 
23. BYE 
   10.06.2019
24. (3-4)Smoleňová M.  Slabá N. 
 
25. BYE 
   10.06.2019
26. Daubnerová N.  Barčíková A. 
 
27. BYE 
   10.06.2019
28. Dobrucká N.  Sameliaková K. 
 
29. BYE 
   10.06.2019
30. Pláteníková E.  Mayerová M. 
 
31. BYE 
   10.06.2019
32. (2)Zelníčková R.  Ďarmatiová N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Suchánková Sara31.10.20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 6
2USPZelníčková Radka31.10.20192003D-dTC EMPIRE Trnava 13
3 Chudejová Mia31.10.20192003D-dTK Žilina 17
4 Marušinová Martina31.10.20192003D-dTK Slovan Bratislava 18
5 Slabá Natália31.10.20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 19
6 Ďarmatiová Nina31.10.20192003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 24
7 Smoleňová Martina31.10.20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 28
8 Mayerová Mia31.10.20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 37
9 Paľovská Nina31.10.20192003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 39
10 Filipková Emma31.10.20192005S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 41
11 Krivosudská Lucia31.10.20192003D-dTK Sereď 47
12 Mráziková Karolína31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 49
13 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 50
14 Vancelová Zuzana31.10.20202004D-dTK Žilina 51
15 Vighová Nelly31.10.20202004D-dTK Slávia SPU Nitra 52
16 Barčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 58
17 Kaňovská Sabína31.10.20192003D-dTC Topoľčany 62
18 Trebuňová Zuzana31.10.20192004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 65
19 Naňová Gabriela31.10.20192003D-dTK GARDA Bratislava 67
20 Nádaská Laura31.10.20202004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 70
21 Pláteníková Ela31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 74
22 Stanová Zina31.10.20202004D-dTK Slovan Bratislava 79
23 Čuboňová Žofia31.10.20202004D-dTK HSC Piešťany 83
24WCŠabíková Ana31.10.20202004D-dTK Zlaté Moravce 85
25 Stolárová Lenka31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 90
26 Vargová Nina31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 93
27 Babíková Noemi31.10.20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 96
28WCVighová Vivienne31.10.20202003D-dTK Slávia SPU Nitra 100
29 Daubnerová Nikola31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 102
30 Zaicová Daniela31.10.20202004D-dTK Mladosť Košice 103
31 Gombitová Ivana31.10.20202004D-dTenisová akadémia Prešov 105
32WCGrešová Ivana31.10.20202004D-dMŠK Poprad-Tatry 107
33 Čopianová Stela31.10.20202003D-dMŠK Poprad-Tatry 136
34 Sameliaková Klára31.10.20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 153
35USPGavalcová Terézia31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 168
36 Mihálová Slávka31.10.20202004D-dTK Senica 175
37 Gedayová Michaela31.10.20192005S-dTK Slávia SPU Nitra 183
38 Kolesárová Ema31.10.20192005S-dTK Dargov 192
39 Karasová Emma31.10.20202006S-dŠport Park Lúčky 197
40 Svitková Sofia31.10.20192005S-dTK Žilina 212
41 Feketeová Liliana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 233
42 Dobrucká Natália31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 233
43 Šramková Tamara31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 270
44 Kausichová Ema31.10.20192005S-dTK Slávia STU Bratislava 338
45 Šašková Barbora31.10.20192005S-dTK Tvrdošín 338
46 Zapletalová Alexandra31.10.20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC  
47 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dSlávia ŽU Žilina  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Dičérová Ema26. 03. 20192003D-dTC Topoľčany 55
2Pleváková Ema18. 11. 20182003D-dOZ ŠK Odema Púchov 57
3Pinková Lucia15. 11. 20182003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 63
4Švorcová Klára Mária19. 11. 20182003D-dTK HSC Piešťany 68
5Škvrndová Linda15. 11. 20182004D-dTK Slávia STU Bratislava 72
6Coddington Sara12. 03. 20192004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 87
7Provazníková Agáta25. 03. 20192004D-dAŠK Skalica 89
8Barteková Sára20. 02. 20192003D-dTK AS Trenčín 104
9Sobihardová Hana12. 03. 20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 109
10Hubinská Mária15. 11. 20182003D-dTŠP-tenisová škola Petržalka 113
11Kratochvílová Karin15. 11. 20182004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 116
12Pavlechová Katarína16. 11. 20182005S-dLTC Leopoldov 116
13Balontayová Lucia10. 12. 20182005S-dTenis Club Nové Zámky 123
14Forgáčová Sára15. 11. 20182005S-dTenis Club Nové Zámky 128
15Grajciarová Nikola19. 04. 20192003D-dFresh club Zvolen 130
16Pavlíková Vladimíra22. 11. 20182004D-dŠA Trenčianske Teplice 135
17Vizváryová Veronika15. 11. 20182004D-dTK Slávia STU Bratislava 137
18Kamenská Chiara22. 11. 20182005S-dŠA Trenčianske Teplice 140
19Šimonová Nina19. 05. 20192005S-dTK AS Trenčín 145
20Polakovičová Adela15. 11. 20182005S-dLTC Leopoldov 149
21Poldaufová Simona15. 11. 20182005S-dTenis Club Nové Zámky 159
22Veličová Nina25. 03. 20192005S-dTK AS Trenčín 163
23Bučič Veronika15. 11. 20182004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 174
24Líšková Liliana25. 11. 20182004D-dTK Senica 175
25Celušáková Nina08. 05. 20192004D-dMŠK Poprad-Tatry 197
26Kaňovská Diana08. 05. 20192006S-dTC Topoľčany 197
27Martinková Michaela06. 05. 20192005S-dTK Mladosť Košice 197
28Lašáková Lilien26. 11. 20182005S-dTC EMPIRE Trnava 215
29Hallová Ema15. 11. 20182005S-dTK Slávia SPU Nitra 238
30Kyseľová Nina20. 04. 20192006S-dTC Topoľčany 241
31Krajčovičová Ashley26. 03. 20192005S-dLTC Leopoldov 261
32Hrabovská Karolína24. 03. 20192004D-dTK Tennis Classic Bratislava 270
33Vatrtová Ema17. 04. 20192005S-dTK Kúpele Piešťany 297
34Mravcová Ema16. 03. 20192006S-dTK Jednotka Bratislava  
35Hetešová Sophie04. 12. 20182006S-dTC EMPIRE Trnava  
36Mináriková Mária20. 11. 20182006S-dBenet LTC Bytča  
37Nováková Vanessa18. 03. 20192007M-dTC EMPIRE Trnava  
38Kolodžejová Lea17. 11. 20182006S-dTK Mladosť Košice  
39Parízeková Laura28. 04. 20192006S-dTK Ratufa Levice  
40Macáková Lilien03. 01. 20192006S-dTenis Club Nové Zámky  
41Nováková Kristína08. 03. 20192004D-dVTC Pezinok  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Ševčíková Laura03. 06. 20192003D-dTC EMPIRE Trnava 145
2Félixová Saša04. 06. 20192006S-dTC EMPIRE Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina07. 06. 2019 08:282005S-dTK Žilina 126
2Baniarová Nina05. 06. 2019 13:332004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 82
3Behúlová Bianca07. 06. 2019 20:042003D-dTK Slávia SPU Nitra 11
4Blahová Daniela05. 06. 2019 11:002005S-dŠK TC Dúbravka BA  
5Bolebruchová Ema07. 06. 2019 13:492003D-dTK Senica 21
6Cíleková Laura06. 06. 2019 18:092005S-dTK Slovan Bratislava  
7Danišková Kristína31. 05. 2019 10:082004D-dTK HSC Piešťany 118
8Fedáková Viktória08. 06. 2019 12:122005S-dTC 92 Levoča 338
9Gemzická Adela06. 06. 2019 13:112005S-dTC EMPIRE Trnava 241
10Gombitová Alexandra27. 05. 2019 20:562004D-dTenisová akadémia Prešov 130
11Gondorová Miriam03. 06. 2019 12:552003D-dTJT Michalovce 44
12Janigová Petra04. 06. 2019 09:282005S-dOZ ŠK Odema Púchov 161
13Jašková Anika31. 05. 2019 13:582003D-dTK Slovan Bratislava 6
14Klanduchová Michaela07. 06. 2019 12:362003D-dTop tennis academy Zvolen 75
15Koppová Natália07. 06. 2019 16:512006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
16Kotlíková Inez Maria09. 06. 2019 08:562003D-dTK Slávia STU Bratislava 9
17Lacková Viktória21. 05. 2019 08:212005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 75
18Melicháčová Eliška10. 06. 2019 08:452004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 145
19Nebylová Paula16. 05. 2019 15:332004D-dTC EMPIRE Trnava 267
20Palkovičová Viktoria04. 06. 2019 22:432004D-dTK Slávia STU Bratislava 168
21Plajová Nina05. 06. 2019 21:572004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 109
22Rečková Daniela07. 06. 2019 20:472003D-dTenis Club Nové Zámky 59
23Šarinová Sára05. 06. 2019 19:542005S-dTenisová akadémia Prešov 66
24Šašková Karolína06. 06. 2019 13:252004D-dTK Tvrdošín 78
25Šurinová Simona08. 06. 2019 07:232005S-dTK Inter Bratislava 114
26Tóthová Emma06. 06. 2019 16:432005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
27Vargová Vanda10. 06. 2019 08:442003D-dTC EMPIRE Trnava 5


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk