' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Holub Ivan (A) Počet dvorcov:12
Zástupca rozhodcu:Baláž Milan (A)   
Termín od:10.06.2019 Termín do:14.06.2019
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 06. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší dorastenci4824-10.06.2019 9:15v mieste konania
mladšie dorastenky4824-10.06.2019 10:45v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Ivan Holub, ZVR: Milan Baláž

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Radovan Michalik 
   10.06.2019
2. BYE 
 
3. Matej Muránsky 
   10.06.2019
4. Patrik Lábaj 
 
5. Juraj Obtulovič 
   10.06.2019
6. Maximilián Čistý 
 
7. (9-16)Jakub Krošlák 
   10.06.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Marko Hajduch 
   10.06.2019
10. BYE 
 
11. Tomáš Talajka 
   10.06.2019
12. Matej Palčo 
 
13. Max Hudák 
   10.06.2019
14. Oliver Pivník 
 
15. (5-8)Peter Benjamín Privara 
   10.06.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Alfréd Almási 
   10.06.2019
18. BYE 
 
19. Samuel Stolárik 
   10.06.2019
20. Filip Náhlovský 
 
21. Martin Dráb 
   10.06.2019
22. Hugo Smoleňák 
 
23. (9-16)Dušan Baranec 
   10.06.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Peter Kučera 
   10.06.2019
26. BYE 
 
27. Samuel Kyjaci 
   10.06.2019
28. Pavel Gula 
 
29. Marcus Masarčin 
   10.06.2019
30. Michal Čurlej 
 
31. BYE 
   10.06.2019
32. (5-8)Pavel Keľo 
 
33. BYE 
   10.06.2019
34. (5-8)Dung Em Oliver Dao 
 
35. Matúš Barcaj 
   10.06.2019
36. Bruno Bernáth 
 
37. Adrián Štancel 
   10.06.2019
38. Norbert Marošík 
 
39. BYE 
   10.06.2019
40. (9-16)Patrik Palenčár 
 
41. BYE 
   10.06.2019
42. (9-16)Karol Vlčko 
 
43. Tomáš Melicherík 
   10.06.2019
44. Richard Bebjak 
 
45. Lukáš Finta 
   10.06.2019
46. Daniel Jergič 
 
47. BYE 
   10.06.2019
48. (3-4)Ivo Verčík 
 
49. BYE 
   10.06.2019
50. (5-8)Kevin Potaš 
 
51. David Škoda 
   10.06.2019
52. Jakub Ševčík 
 
53. Mário Kirkov 
   10.06.2019
54. Filip Semančík 
 
55. BYE 
   10.06.2019
56. (9-16)Michal Krajčí 
 
57. BYE 
   10.06.2019
58. (9-16)Daniel Karas 
 
59. Simon Norrman 
   10.06.2019
60. Igor Németh 
 
61. Adam Filipko 
   10.06.2019
62. Samuel Guzoň 
 
63. BYE 
   10.06.2019
64. (2)Filip Žilkay 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Almási A.  Žilkay F. 
   10.06.2019
2. BYE 
 
3. Lábaj P.  Norrman S. 
   10.06.2019
4. BYE 
 
5. Guzoň S.  Bernáth B. 
   10.06.2019
6. Hudák M.  Smoleňák H. 
 
7. Palčo M.  Semančík F. 
   10.06.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Vlčko K.  Potaš K. 
   10.06.2019
10. BYE 
 
11. Obtulovič J.  Čurlej M. 
   10.06.2019
12. BYE 
 
13. Keľo P.  Marošík N. 
   10.06.2019
14. BYE 
 
15. BYE 
   10.06.2019
16. Muránsky M.  Krajčí M. 
 
17. BYE 
   10.06.2019
18. Štancel A.  Kyjaci S. 
 
19. BYE 
   10.06.2019
20. Talajka T.  Pivník O. 
 
21. BYE 
   10.06.2019
22. Baranec D.  Gula P. 
 
23. BYE 
   10.06.2019
24. (3-4)Krošlák J.  Dao D. 
 
25. BYE 
   10.06.2019
26. Ševčík J.  Barcaj M. 
 
27. Németh I.  Palenčár P. 
   10.06.2019
28. Michalik R.  Kirkov M. 
 
29. BYE 
   10.06.2019
30. Karas D.  Stolárik S. 
 
31. BYE 
   10.06.2019
32. (2)Kučera P.  Verčík I. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Michalik Radovan31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 20
2 Žilkay Filip31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 23
3 Almási Alfréd31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 25
4 Verčík Ivo31.10.20192003D-chTK Žilina 29
5 Keľo Pavel31.10.20192003D-chTA Rimavská Sobota 30
6 Potaš Kevin31.10.20192003D-chTenisová akadémia Prešov 31
7 Dao Dung Em Oliver31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 33
8 Privara Peter Benjamín31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 35
9 Vlčko Karol31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 38
10 Baranec Dušan31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 39
11 Kučera Peter31.10.20192003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 40
12 Palenčár Patrik31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 42
13 Karas Daniel31.10.20192003D-chTK GSM Prešov 42
14 Krošlák Jakub31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 49
15 Krajčí Michal31.10.20192005D-chTK Mladosť Košice 51
16 Hajduch Marko31.10.20192003D-chTK Inter Bratislava 58
17 Filipko Adam31.10.20192003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 60
18 Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 61
19 Palčo Matej31.10.20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 63
20 Masarčin Marcus31.10.20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 65
21 Barcaj Matúš31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 67
22 Jergič Daniel31.10.20212003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 68
23 Kirkov Mário31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 70
24 Németh Igor31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 71
25 Bebjak Richard31.10.20192003D-chGSM Europe Trenčín 72
26 Semančík Filip31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 75
27 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 76
28 Marošík Norbert31.10.20202004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 80
29 Kyjaci Samuel31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 82
30 Finta Lukáš31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 86
31 Bernáth Bruno31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 90
32 Škoda David31.10.20192003D-chTK Slovan Bratislava 92
33 Gula Pavel31.10.20202004D-chOZ ŠK Odema Púchov 93
34 Muránsky Matej31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 96
35 Čurlej Michal31.10.20202004D-chTK Mladosť Košice 107
36 Čistý Maximilián31.10.20192003D-chVTC Pezinok 114
37 Náhlovský Filip31.10.20202004D-chTK Jednotka Bratislava 119
38 Dráb Martin31.10.20192003D-chTKM Betliar 121
39USPŠevčík Jakub31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 133
40WCObtulovič Juraj31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 138
41WCSmoleňák Hugo31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 149
42 Lábaj Patrik31.10.20192005D-chTK Mladosť Košice 181
43 Melicherík Tomáš31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 188
44 Pivník Oliver31.10.20192005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 224
45USPŠtancel Adrián31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 241
46 Guzoň Samuel31.10.20192005D-chTC EMPIRE Trnava 319
47WCNorrman Simon31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava  
48 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jerlija Samuel24. 03. 20192003D-chTK Mladosť Košice 79
2Kubovič Rastislav15. 11. 20182005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 87
3Šuba Marek25. 12. 20182004D-chOZ ŠK Odema Púchov 104
4Garaj Bruno26. 11. 20182003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 114
5Papuščák Šimon26. 11. 20182005D-chTKM Martin 118
6Ondrášik Adam12. 05. 20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 121
7Petráš David26. 11. 20182004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 121
8Sabol Pavol09. 05. 20192003D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 126
9Ondruš Dávid19. 11. 20182004D-chTC Topoľčany 145
10Dubeň Matúš26. 11. 20182004D-chTK Žilina 145
11Srnánek Martin12. 03. 20192005D-chTK Senica 149
12Kovalík Jakub10. 05. 20192004D-chTenisová akadémia Prešov 153
13Blažo Marek15. 11. 20182004D-chTK Slovan Bratislava 154
14Cimra Martin15. 11. 20182004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 170
15Macháč Max Mikuláš19. 04. 20192005D-chTK Slovan Bratislava 178
16Laca Martin21. 05. 20192005D-chTK Jednotka Bratislava 181
17Sepeši Bastien26. 11. 20182004D-chTK Slávia STU Bratislava 196
18Halahija Nathan André20. 11. 20182005D-chTK Jednotka Bratislava 210
19Ferenc Michal29. 11. 20182004D-chTenisová akadémia Prešov 213
20Puškáč Adrian16. 11. 20182004D-chTK Jednotka Bratislava 229
21Chovanec Jakub17. 11. 20182005D-chOZ ŠK Odema Púchov 229
22Rosa Alex17. 05. 20192004D-chTK Slovan Bratislava 229
23Mišenka Dodi22. 11. 20182004D-chTC Topoľčany 241
24Uličný Oliver13. 12. 20182004D-chTK Kúpele Piešťany 246
25Kutný Oskar01. 05. 20192005D-chTK HSC Piešťany 246
26Králik Jakub07. 05. 20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 251
27Kido Matúš20. 03. 20192005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 251
28Safko Sebastián Jonáš17. 03. 20192005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 251
29Naňo Marek14. 05. 20192006S-chTC EMPIRE Trnava 265
30Majorský Adam22. 11. 20182004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 274
31Adamovič Adam15. 12. 20182004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 313
32Hulín Patrik21. 04. 20192006S-chTC EMPIRE Trnava 319
33Černák Andrej30. 11. 20182003D-chTK Slovan Bratislava 319
34Rogulski Yannik22. 05. 20192005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 319
35Melaga Samuel02. 04. 20192006S-chFresh club Zvolen  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Krnáč Samuel05. 06. 20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 195
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Daniška Dávid19. 05. 2019 22:212003D-chTennis club Veľké Kostoľany 55
2Držiak Jakub Oskar18. 04. 2019 20:572003D-chTK Slávia STU Bratislava 107
3Hubinský Július02. 05. 2019 11:402006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 319
4Imrišek Lukáš31. 05. 2019 23:322005D-chTK Slovan Bratislava  
5Jakubovič Xavier06. 06. 2019 10:382006S-chTK HSC Piešťany 319
6Jaroščák Maximilián10. 06. 2019 09:472006S-chTK Slovan Bratislava 319
7Kožiak Martin05. 06. 2019 20:122003D-chTK Mladosť Košice 100
8Kravec Vladimír05. 06. 2019 18:462004D-chTK Baník Prievidza 97
9Naď Peter10. 06. 2019 08:442004D-chTK Mladosť Košice 52
10Novák Kristián Jakub04. 06. 2019 20:352005D-chTenisová akadémia Prešov 219
11Novák Maxim06. 06. 2019 20:512004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 91
12Paulík Martin20. 05. 2019 16:232006S-chTK Matchpoint Trebatice  
13Schwarc David05. 05. 2019 12:062005D-chTC EMPIRE Trnava 210
14Šimák Adam07. 06. 2019 20:122004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 106
15Šramko Marcel12. 05. 2019 21:082003D-chTK Slávia STU Bratislava 64


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk