' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):Piešťany, E. Belluša 2
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Šimová Petra (A3)   
Termín od:03.06.2019 Termín do:07.06.2019
Kontakt:Ing. Pavol Šimo
Kontakt tel.:dv. - 0903506086,
Kontakt e-mail:bausanit@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 06. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-03.06.2019 9:15v mieste konania
staršie žiačky4824-03.06.2019 10:45v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nikola Daubnerová 
   03.06.2019
2. BYE 
 
3. Katarína Pavlechová 
   03.06.2019
4. Tamara Šramková 
 
5. Bernadette Michalčíková 
   03.06.2019
6. Lea Kolodžejová 
 
7. (9-16)Petra Janigová 
   03.06.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Nina Kyseľová 
   03.06.2019
10. BYE 
 
11. Dominika Pirohová 
   03.06.2019
12. Ashley Krajčovičová 
 
13. Nina Surovčíková 
   03.06.2019
14. Ema Maníková 
 
15. (5-8)Emma Filipková 
   03.06.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Sára Šarinová 
   03.06.2019
18. BYE 
 
19. Sára Forgáčová 
   03.06.2019
20. Darina Ivaničová 
 
21. Barbora Šašková 
   03.06.2019
22. Karolína Krajmer 
 
23. (9-16)Simona Šurinová 
   03.06.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Liliana Feketeová 
   03.06.2019
26. BYE 
 
27. Soňa Depešová 
   03.06.2019
28. Sofia Svitková 
 
29. Saša Félixová 
   03.06.2019
30. Renáta Jamrichová 
 
31. BYE 
   03.06.2019
32. (5-8)Viktória Lacková 
 
33. BYE 
   03.06.2019
34. (5-8)Irina Balus 
 
35. Nela Konopková 
   03.06.2019
36. Terézia Mĺkva 
 
37. Ema Kausichová 
   03.06.2019
38. Alexandra Zapletalová 
 
39. BYE 
   03.06.2019
40. (9-16)Natália Koppová 
 
41. BYE 
   03.06.2019
42. (9-16)Ema Vatrtová 
 
43. Miroslava Svatošová 
   03.06.2019
44. Chiara Mišagová 
 
45. Lucia Hradecká 
   03.06.2019
46. Ema Kolesárová 
 
47. BYE 
   03.06.2019
48. (3-4)Nina Vargová 
 
49. BYE 
   03.06.2019
50. (5-8)Stella Krivičková 
 
51. Ema Mravcová 
   03.06.2019
52. Emma Karasová 
 
53. Zuzana Kalašová 
   03.06.2019
54. Natália Dobrucká 
 
55. BYE 
   03.06.2019
56. (9-16)Barbora Garguláková 
 
57. BYE 
   03.06.2019
58. (9-16)Adela Gemzická 
 
59. Lujza Kozmová 
   03.06.2019
60. Laura Cíleková 
 
61. Vanessa Nováková 
   03.06.2019
62. Ester Gonosová 
 
63. BYE 
   03.06.2019
64. (2)Emma Tóthová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Daubnerová N.  Šarinová S. 
   03.06.2019
2. BYE 
 
3. Hradecká L.  Ivaničová D. 
   03.06.2019
4. BYE 
 
5. Jamrichová R.  Šašková B. 
   03.06.2019
6. Félixová S.  Michalčíková B. 
 
7. (5-8)Janigová P.  Kyseľová N. 
   03.06.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Šurinová S.  Koppová N. 
   03.06.2019
10. BYE 
 
11. Švorcová S.  Čuboňová L. 
   03.06.2019
12. Nováková V.  Karasová E. 
 
13. Kozmová L.  Kolodžejová L. 
   03.06.2019
14. Mĺkva T.  Pirohová D. 
 
15. BYE 
   03.06.2019
16. (5-8)Feketeová L.  Kolesárová E. 
 
17. BYE 
   03.06.2019
18. (5-8)Mišagová C.  Gedayová M. 
 
19. Svitková S.  Zapletalová A. 
   03.06.2019
20. Konopková N.  Depešová S. 
 
21. Pavlechová K.  Krajčovičová A. 
   03.06.2019
22. Šramková T.  Mravcová E. 
 
23. BYE 
   03.06.2019
24. (3-4)Lacková V.  Krivičková S. 
 
25. BYE 
   03.06.2019
26. (5-8)Dobrucká N.  Cíleková L. 
 
27. Kausichová E.  Forgáčová S. 
   03.06.2019
28. Krajmer K.  Gonosová E. 
 
29. BYE 
   03.06.2019
30. Vatrtová E.  Maníková E. 
 
31. BYE 
   03.06.2019
32. (2)Gemzická A.  Vargová N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Daubnerová Nikola31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava234
2 Tóthová Emma31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava311
3 Šarinová Sára31.10.20192005S-dTenisová akadémia Prešov406
4 Vargová Nina31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava482
5 Filipková Emma31.10.20192005S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 3
6 Balus Irina31.10.20192005S-dTK Žilina 5
7 Lacková Viktória31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 7
8 Krivičková Stella31.10.20192005S-dTC EMPIRE Trnava 8
9 Šurinová Simona31.10.20192005S-dTK Inter Bratislava 9
10 Gemzická Adela31.10.20192005S-dTC EMPIRE Trnava 10
11 Janigová Petra31.10.20192005S-dOZ ŠK Odema Púchov 12
12 Koppová Natália31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 13
13 Kyseľová Nina31.10.20202006S-dTC Topoľčany 14
14 Vatrtová Ema31.10.20192005S-dTK Kúpele Piešťany 15
15 Garguláková Barbora31.10.20192005S-dTK Žilina 16
16 Feketeová Liliana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 17
17 Dobrucká Natália31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 18
18 Mišagová Chiara31.10.20192005S-dTK Matchpoint Trebatice 19
19 Šašková Barbora31.10.20192005S-dTK Tvrdošín 20
20 Kalašová Zuzana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 21
21 Kolesárová Ema31.10.20192005S-dTK Dargov 22
22 Svatošová Miroslava31.10.20192005S-dTC Slávia UPJŠ Košice 24
23 Gonosová Ester31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov 25
24 Surovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina 27
25 Pavlechová Katarína31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 29
26 Svitková Sofia31.10.20192005S-dTK Žilina 30
27 Nováková Vanessa31.10.20192007M-dTC EMPIRE Trnava 31
28 Michalčíková Bernadette31.10.20202006S-dTC Topoľčany 32
29 Karasová Emma31.10.20202006S-dŠport Park Lúčky 34
30 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dSlávia ŽU Žilina 35
31 Cíleková Laura31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 39
32WCIvaničová Darina31.10.20202006S-dTC Topoľčany 40
33 Šramková Tamara31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 41
34 Mravcová Ema31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 42
35 Kausichová Ema31.10.20192005S-dTK Slávia STU Bratislava 43
36 Krajčovičová Ashley31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 44
37 Forgáčová Sára31.10.20192005S-dTenis Club Nové Zámky 48
38 Kolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice 50
39 Zapletalová Alexandra31.10.20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC 52
40 Maníková Ema31.10.20202006S-dTK Žilina 57
41 Hradecká Lucia31.10.20192007M-dTK Slávia SPU Nitra 61
42 Pirohová Dominika31.10.20202006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 63
43WCFélixová Saša31.10.20202006S-dTC EMPIRE Trnava 74
44 Jamrichová Renáta31.10.20192007M-dOZ Slávia Trnava 118
45USPMĺkva Terézia31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany 142
46USPKonopková Nela31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany 165
47 Kozmová Lujza31.10.20192007M-dTK Mladosť Košice 287
48USPDepešová Soňa31.10.20202008M-dTK Kúpele Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Gedayová Michaela05. 01. 20192005S-dTK Slávia SPU Nitra 23
2Martinková Michaela06. 05. 20192005S-dTK Mladosť Košice 26
3Moravanská Klára29. 12. 20182005S-dTK Matchpoint Trebatice 32
4Cvanciger Lilly15. 11. 20182005S-dTC Slávia UPJŠ Košice 38
5Mrvová Natália15. 04. 20192005S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
6Polakovičová Adela15. 11. 20182005S-dLTC Leopoldov 46
7Veličová Nina15. 11. 20182005S-dTK AS Trenčín 46
8Vatlavicová Monika15. 11. 20182006S-dTK 77 Skalica 49
9Poldaufová Simona19. 01. 20192005S-dTenis Club Nové Zámky 51
10Berceliová Emma15. 11. 20182006S-dHi-Ten TAC D. Streda 52
11Jávorková Karin15. 05. 20192006S-dTK ŠTK Šamorín 55
12Balontayová Lucia04. 02. 20192005S-dTenis Club Nové Zámky 59
13Smoleňová Natália27. 02. 20192006S-dMŠK Poprad-Tatry 62
14Košecká Gabriela02. 01. 20192006S-dTK 77 Skalica 65
15Ferjaková Karin27. 03. 20192006S-d1.TC Humenné 68
16Štibrányová Natália07. 03. 20192006S-dTenis Club Nové Zámky 72
17Tóth Lilla18. 01. 20192007M-dTKM Betliar 74
18Kamenská Chiara13. 03. 20192005S-dŠA Trenčianske Teplice 76
19Šimonová Nina25. 03. 20192005S-dTK AS Trenčín 80
20Červencová Lucia16. 05. 20192005S-dGSM Europe Trenčín 85
21Gubík Amanda15. 11. 20182006S-dMŠO Štúrovo 87
22Dienešová Dagmar02. 05. 20192006S-dTK GSM Prešov 89
23Herdický Patrícia Zara28. 02. 20192006S-dTK Profitennis Academy Prešov 90
24Margočová Lara27. 11. 20182006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 92
25Maruščáková Zuzana23. 04. 20192006S-dTK Mladosť Košice 96
26Petrovičová Nella15. 11. 20182006S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 98
27Jobusová Katarína14. 12. 20182006S-dTK 77 Skalica 99
28Hallová Ema15. 11. 20182005S-dTK Slávia SPU Nitra 101
29Kapsdorferová Ema04. 01. 20192006S-dTK Slávia SPU Nitra 102
30Kovarčíková Katarína21. 12. 20182006S-dTK Slávia STU Bratislava 105
31Buranská Nina16. 11. 20182006S-dTK TCN Nitra 108
32Kolesárová Vanessa20. 05. 20192005S-dTK Mladosť Košice 110
33Gallová Anabela16. 11. 20182005S-dBenet LTC Bytča 112
34Dekanová Vanessa13. 02. 20192006S-dLTC Leopoldov 112
35Košlíková Viktoria Dominika23. 04. 20192005S-dTK Tennis Classic Bratislava 116
36Čatovičová Lea16. 11. 20182005S-dTC BASELINE Banská Bystrica 124
37Krištofová Nina23. 04. 20192006S-dTK ASICS Trenčín 125
38Škoricová Martina06. 01. 20192007M-dTK Jednotka Bratislava 128
39Podolská Diana19. 05. 20192006S-d1.TC Humenné 131
40Žilinčanová Sára04. 05. 20192006S-dTK AS Trenčín 131
41Pechová Anna Mária15. 11. 20182005S-dLTC Leopoldov 131
42Hetešová Sophie15. 11. 20182006S-dTC EMPIRE Trnava 135
43Jalčová Diana11. 02. 20192007M-dTC Slávia UPJŠ Košice 142
44Kašťáková Sára07. 04. 20192007M-dTC EMPIRE Trnava 142
45Simonová Sophia13. 02. 20192006S-dTK Slávia STU Bratislava 147
46Kaňovská Diana28. 03. 20192006S-dTC Topoľčany 150
47Kováčiková Nina24. 01. 20192007M-dTenis Club Nové Zámky 153
48Ceperková Kristína03. 02. 20192006S-dTK ESO Piešťany 165
49Čuboňová Lucia12. 02. 20192006S-dTK HSC Piešťany 165
50Kolesárová Jessica20. 05. 20192007M-dTK Mladosť Košice 172
51Borš Ella16. 11. 20182006S-dTK Tennis Classic Bratislava 172
52Gergičová Alica21. 11. 20182006S-dLTC Leopoldov 187
53Matúšová Natália17. 11. 20182006S-dTenis Club Nové Zámky 191
54Macáková Lilien15. 11. 20182006S-dTenis Club Nové Zámky 191
55Potičná Vivienne15. 11. 20182006S-dTK Jednotka Bratislava 204
56Parízeková Laura03. 01. 20192006S-dTK Ratufa Levice 208
57Vlčáková Sára07. 04. 20192006S-dTK Kúpele Piešťany 216
58Obetková Tamara30. 11. 20182006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 245
59Kissová Karolína19. 02. 20192005S-dTK Ellite Team Nové Zámky 245
60Švorcová Stella Izabela10. 02. 20192007M-dTK Kúpele Piešťany 287
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lapšová Emma26. 05. 20192005S-dDuTaF Sport Dubnica n/V. 54
2Kučíková Kiara Nina21. 05. 20192007M-dLTC Leopoldov 131
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babčanová Karolína21. 05. 2019 06:502005S-dTC BASELINE Banská Bystrica 187
2Fedáková Viktória03. 06. 2019 11:562005S-dTC 92 Levoča 87
3Gajdošíková Nina02. 06. 2019 08:262005S-dTK Mladosť Košice 68
4Hevessy Nina Mária15. 05. 2019 16:132005S-dTK Jednotka Bratislava 108
5Jančíková Alex30. 05. 2019 18:522005S-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 37
6Lašáková Lilien03. 06. 2019 08:042005S-dTC EMPIRE Trnava 135
7Legátová Lucia02. 06. 2019 08:222005S-dTC 92 Levoča 56
8Pastorková Nastasia Lillian23. 05. 2019 07:542005S-dTK Nová generácia NMnV  
9Šimová Hana01. 06. 2019 19:292006S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 73
10Stolárová Lenka29. 05. 2019 17:352005S-dTK Mladosť Košice 11
11Štvrtecká Silvia29. 05. 2019 07:332005S-dTK 77 Skalica 105
12Vallová Marianna03. 06. 2019 09:382006S-dTK Slovan Bratislava 104


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk