' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):Piešťany, E. Belluša 2
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Šimová Petra (A3)   
Termín od:03.06.2019 Termín do:07.06.2019
Kontakt:Ing. Pavol Šimo
Kontakt tel.:dv. - 0903506086,
Kontakt e-mail:bausanit@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 06. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-03.06.2019 9:15v mieste konania
staršie žiačky4824-03.06.2019 10:45v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Krajčí 
   03.06.2019
2. BYE 
 
3. Nikolas Paulovič 
   03.06.2019
4. Dávid Krcho 
 
5. Martin Laca 
   03.06.2019
6. Tomáš Talajka 
 
7. (9-16)Jakub Králik 
   03.06.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Sebastián Jonáš Safko 
   03.06.2019
10. BYE 
 
11. Patrik Chren 
   03.06.2019
12. Alex Lapšanský 
 
13. Max Mikuláš Macháč 
   03.06.2019
14. Jakub Medveď 
 
15. (5-8)Oliver Pivník 
   03.06.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Markus Lazarčík 
   03.06.2019
18. BYE 
 
19. Matúš Kido 
   03.06.2019
20. Yannik Rogulski 
 
21. Filip Dráb 
   03.06.2019
22. Samuel Juriga 
 
23. (9-16)Šimon Papuščák 
   03.06.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Andrej Kompiš 
   03.06.2019
26. BYE 
 
27. Matej Markovič 
   03.06.2019
28. Daniel Balaščák 
 
29. Patrik Hulín 
   03.06.2019
30. Samuel Krnáč 
 
31. BYE 
   03.06.2019
32. (5-8)Rastislav Kubovič 
 
33. BYE 
   03.06.2019
34. (5-8)Sebastián Minich 
 
35. Martin Srnánek 
   03.06.2019
36. Martin Paulík 
 
37. Lukáš Hochel 
   03.06.2019
38. Oliver Hlivjak 
 
39. BYE 
   03.06.2019
40. (9-16)Patrik Lábaj 
 
41. BYE 
   03.06.2019
42. (9-16)Adam Ondrášik 
 
43. Samuel Melaga 
   03.06.2019
44. Sebastián Paulovčák 
 
45. Jakub Kladivík 
   03.06.2019
46. Marek Naňo 
 
47. BYE 
   03.06.2019
48. (3-4)Simon Norrman 
 
49. BYE 
   03.06.2019
50. (5-8)Samuel Guzoň 
 
51. Richard Bottlik 
   03.06.2019
52. Michal Sabol 
 
53. Oskar Kutný 
   03.06.2019
54. Xavier Jakubovič 
 
55. BYE 
   03.06.2019
56. (9-16)Jakub Chovanec 
 
57. BYE 
   03.06.2019
58. (9-16)Bence Tóth 
 
59. Marko Ivan 
   03.06.2019
60. Kristián Jakub Novák 
 
61. Lukáš Imrišek 
   03.06.2019
62. Nathan André Halahija 
 
63. BYE 
   03.06.2019
64. (2)David Schwarc 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krajčí M.  Kubovič R. 
   03.06.2019
2. BYE 
 
3. Ondrášik A.  Kido M. 
   03.06.2019
4. BYE 
 
5. Paulík M.  Srnánek M. 
   03.06.2019
6. Ivan M.  Jakubovič X. 
 
7. (5-8)Kompiš A.  Chovanec J. 
   03.06.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Papuščák Š.  Pivník O. 
   03.06.2019
10. BYE 
 
11. Paulovčák S.  Paulovič N. 
   03.06.2019
12. Balaščák D.  Dráb F. 
 
13. Hochel L.  Rogulski Y. 
   03.06.2019
14. Bottlik R.  Safko S. 
 
15. BYE 
   03.06.2019
16. (5-8)Tóth B.  Lábaj P. 
 
17. BYE 
   03.06.2019
18. (5-8)Imrišek L.  Minich S. 
 
19. Chren P.  Medveď J. 
   03.06.2019
20. Talajka T.  Melaga S. 
 
21. Kutný O.  Lapšanský A. 
   03.06.2019
22. Macháč M.  Králik J. 
 
23. BYE 
   03.06.2019
24. (3-4)Guzoň S.  Lazarčík M. 
 
25. BYE 
   03.06.2019
26. (5-8)Halahija N.  Krnáč S. 
 
27. Hlivjak O.  Novák K. 
   03.06.2019
28. Sabol M.  Laca M. 
 
29. BYE 
   03.06.2019
30. Hulín P.  Naňo M. 
 
31. BYE 
   03.06.2019
32. (2)Schwarc D.  Norrman S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krajčí Michal31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice411
2 Schwarc David31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Lazarčík Markus31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 3
4 Norrman Simon31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 4
5 Kubovič Rastislav31.10.20192005S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 5
6 Guzoň Samuel31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 6
7 Pivník Oliver31.10.20192005S-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
8 Minich Sebastián31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 8
9 Tóth Bence31.10.20192005S-chTKM Betliar 9
10 Papuščák Šimon31.10.20212005S-chTKM Martin 10
11 Chovanec Jakub31.10.20192005S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
12 Safko Sebastián Jonáš31.10.20192005S-chTC Slávia UPJŠ Košice 12
13 Kompiš Andrej31.10.20192005S-chTK Žilina 13
14 Ondrášik Adam31.10.20192005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
15 Lábaj Patrik31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 15
16 Králik Jakub31.10.20192005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
17 Krnáč Samuel31.10.20192005S-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
18 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
19 Halahija Nathan André31.10.20192005S-chTK Jednotka Bratislava 19
20 Macháč Max Mikuláš31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 20
21 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
22 Sabol Michal31.10.20192005S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 22
23 Imrišek Lukáš31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 23
24 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 24
25 Bottlik Richard31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 25
26 Laca Martin31.10.20192005S-chTK Jednotka Bratislava 26
27 Kido Matúš31.10.20192005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
28 Novák Kristián Jakub31.10.20192005S-chTenisová akadémia Prešov 29
29 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
30 Kutný Oskar31.10.20192005S-chTK HSC Piešťany 31
31 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
32 Srnánek Martin31.10.20192005S-chTK Senica 34
33WCKladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 36
34 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
35 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov 38
36USPHochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
37 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
38 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
39 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
40 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 43
41 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
42 Rogulski Yannik31.10.20192005S-chTKM - Tenisový klub Madunice 46
43 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
44WCPaulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 53
45 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 54
46 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 84
47USPLapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
48 Markovič Matej31.10.20192007M-chOZ ŠK Odema Púchov  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Dosedla Artur20. 01. 20192006S-chTC EMPIRE Trnava 28
2Michalica Aleš31. 12. 20182005S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
3Kohút Alex15. 11. 20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
4Fičor Oskar22. 01. 20192007M-chTŠ Advantage Bratislava 54
5Bognár Simon15. 11. 20182006S-chTK Baník Prievidza 56
6Vaco Marek02. 01. 20192006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
7Karasz Milan03. 04. 20192006S-chTK Spartak Komárno 60
8Duroška Lukáš19. 04. 20192005S-chTK Slávia STU Bratislava 62
9Kuba-Danaj Matúš04. 01. 20192005S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 65
10Sarouphim Jean Pierre27. 11. 20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 67
11Letavay Matej24. 04. 20192006S-chTK Ružomberok 73
12Kostoláni Alex22. 11. 20182006S-chTenis Club Nové Zámky 75
13Kecskés Oliver01. 04. 20192006S-chTK Spartak Komárno 76
14Hanušovský Lukáš31. 01. 20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 81
15Bušniak Michal23. 01. 20192006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
16Solčan Adam02. 12. 20182007M-chTenis Club Nové Zámky 92
17Jankech Michael13. 03. 20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
18Puskeiler Martin13. 03. 20192006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 120
19Hron Alex Maximilián01. 04. 20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 142
20Tarač Ramon12. 03. 20192006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
21Minarič David03. 01. 20192006S-chFORTUNA Trnava 193
22Linhart Martin09. 12. 20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 194
23Mattoš Adam11. 12. 20182006S-chTKM Betliar  
24Volník Nicholas28. 01. 20192007M-chTK PROFI Senec  
25Németh Martin18. 11. 20182006S-chTK VIP Bratislava  
26Jakal Samuel30. 04. 20192006S-chTK Mladosť Košice  
27Jeník Šimon13. 05. 20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
28Matunák Martin29. 04. 20192008M-chTK Slovan Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Karovič Jaroslav23. 05. 20192006S-chTK Slávia STU Bratislava 48
2Poklemba Filip21. 05. 20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 49
3Bíly Pavol21. 05. 20192007M-chTC EMPIRE Trnava 172
4Madej Jakub22. 05. 20192007M-chTK Mladosť Košice 194
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan01. 06. 2019 20:232008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Dvorský Daniel17. 05. 2019 13:502005S-chTK HSC Piešťany 80
3Hubinský Július02. 05. 2019 11:392006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 142
4Jaroščák Maximilián03. 06. 2019 14:392006S-chTK Slovan Bratislava 134
5Macák Milan14. 02. 2019 14:582006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
6Milan Šimon25. 01. 2019 15:272005S-chŠport Park Lúčky 177
7Palenčík Filip29. 05. 2019 19:532006S-chTK Slávia SPU Nitra 194
8Polák David17. 04. 2019 21:502007M-chTenis Club Nové Zámky 51
9Riegel Alex11. 05. 2019 19:382006S-chHTC Hlohovec 194
10Titko Timotej01. 06. 2019 07:552006S-chTJT Michalovce 90
11Vateha Matúš26. 05. 2019 14:102006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 63


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk