' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):Piešťany, E. Belluša 2
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Šimová Petra (A3)   
Termín od:27.05.2019 Termín do:31.05.2019
Kontakt:Ing. Pavol Šimo
Kontakt tel.:dv. - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 05. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-27.05.2019 9:15v mieste konania
mladšie žiačky4824-27.05.2019 10:45v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Renáta Jamrichová 
   27.05.2019
2. BYE 
 
3. Dominika Elizabeth Bab 
   27.05.2019
4. Dominika Petríková 
 
5. Zoja Trojanová 
   27.05.2019
6. Lucia Sopková 
 
7. (9-16)Nina Kováčiková 
   27.05.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Sandra Borguľová 
   27.05.2019
10. BYE 
 
11. Terezka Gáliková 
   27.05.2019
12. Simona Hrbáňová 
 
13. Soňa Depešová 
   27.05.2019
14. Karin Vallová 
 
15. (5-8)Martina Škoricová 
   27.05.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Lilla Tóth 
   27.05.2019
18. BYE 
 
19. Jessica Kolesárová 
   27.05.2019
20. Stella Cinkaničová 
 
21. Katarína Jakubcová 
   27.05.2019
22. Stella Izabela Švorcová 
 
23. (9-16)Diana Jalčová 
   27.05.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Yasmin Vavrová 
   27.05.2019
26. BYE 
 
27. Zara Horská 
   27.05.2019
28. Ema Dubcová 
 
29. Nela Kuriľáková 
   27.05.2019
30. Vanesa Salaiová 
 
31. BYE 
   27.05.2019
32. (5-8)Kristína Flimelová 
 
33. BYE 
   27.05.2019
34. (5-8)Kiara Nina Kučíková 
 
35. Mia Pohánková 
   27.05.2019
36. Natália Kročková 
 
37. Michaela Martišová 
   27.05.2019
38. Aneta Polačiková 
 
39. BYE 
   27.05.2019
40. (9-16)Victória Hozdeková 
 
41. BYE 
   27.05.2019
42. (9-16)Natália Lešková 
 
43. Nina Ďuricová 
   27.05.2019
44. Timea Fedáková 
 
45. Timea Gross 
   27.05.2019
46. Nikol Sevald 
 
47. BYE 
   27.05.2019
48. (3-4)Vanessa Nováková 
 
49. BYE 
   27.05.2019
50. (5-8)Sára Kašťáková 
 
51. Lea Belanská 
   27.05.2019
52. Lorraine Amie Kolibková 
 
53. Timea Chabadová 
   27.05.2019
54. Vanessa Mia Herdická 
 
55. BYE 
   27.05.2019
56. (9-16)Lujza Kozmová 
 
57. BYE 
   27.05.2019
58. (9-16)Kristína Kucbelová 
 
59. Nicol Batáry 
   27.05.2019
60. Viktória Julínyová 
 
61. Ester Haňdiaková 
   27.05.2019
62. Sanja Ráčková 
 
63. BYE 
   27.05.2019
64. (2)Lucia Hradecká 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hradecká L.  Jamrichová R. 
   27.05.2019
2. BYE 
 
3. Fedáková T.  Dubcová E. 
   27.05.2019
4. Ďuricová N.  Borguľová S. 
 
5. Jakubcová K.  Kolibková L. 
   27.05.2019
6. Gáliková T.  Sevald N. 
 
7. (5-8)Kucbelová K.  Vavrová Y. 
   27.05.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Škoricová M.  Jalčová D. 
   27.05.2019
10. BYE 
 
11. Hozdeková V.  Chabadová T. 
   27.05.2019
12. Horská Z.  Salaiová V. 
 
13. Kročková N.  Depešová S. 
   27.05.2019
14. Ráčková S.  Hrbáňová S. 
 
15. BYE 
   27.05.2019
16. (5-8)Kolesárová J.  Kučíková K. 
 
17. BYE 
   27.05.2019
18. (5-8)Lešková N.  Kováčiková N. 
 
19. Batáry N.  Julínyová V. 
   27.05.2019
20. Vallová K.  Martišová M. 
 
21. Belanská L.  Pohánková M. 
   27.05.2019
22. Bab D.  Gross T. 
 
23. BYE 
   27.05.2019
24. (3-4)Kozmová L.  Tóth L. 
 
25. BYE 
   27.05.2019
26. (5-8)Flimelová K.  Sopková L. 
 
27. Cinkaničová S.  Kuriľáková N. 
   27.05.2019
28. Herdická V.  Petríková D. 
 
29. Haňdiaková E.  Kováčová E. 
   27.05.2019
30. Polačiková A.  Švorcová S. 
 
31. BYE 
   27.05.2019
32. (2)Nováková V.  Kašťáková S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jamrichová Renáta31.10.20192007S-dOZ Slávia Trnava 1
2 Hradecká Lucia31.10.20192007S-dTK Slávia SPU Nitra 2
3 Nováková Vanessa31.10.20192007S-dTC EMPIRE Trnava 3
4 Tóth Lilla31.10.20192007S-dTKM Betliar 4
5 Kašťáková Sára31.10.20192007S-dTC EMPIRE Trnava 5
6 Škoricová Martina31.10.20192007S-dTK Jednotka Bratislava 6
7 Kučíková Kiara Nina31.10.20212007S-dLTC Leopoldov 7
8 Flimelová Kristína31.10.20192007S-dTK Slovan Bratislava 8
9 Jalčová Diana31.10.20192007S-dTC Slávia UPJŠ Košice 9
10 Kozmová Lujza31.10.20192007S-dTK Mladosť Košice 10
11 Kucbelová Kristína31.10.20192007S-dTK Ružomberok 11
12 Kováčiková Nina31.10.20192007S-dTenis Club Nové Zámky 13
13 Vavrová Yasmin31.10.20192007S-dTK Slávia STU Bratislava 14
14 Lešková Natália31.10.20192007S-dTJ Sokol Prešov 15
15 Hozdeková Victória31.10.20192007S-dTK Sparta Považská Bystrica 16
16 Borguľová Sandra31.10.20192007S-dTC BASELINE Banská Bystrica 17
17 Chabadová Timea31.10.20192007S-dTKM Martin 18
18 Kolesárová Jessica31.10.20192007S-dTK Mladosť Košice 19
19 Švorcová Stella Izabela31.10.20192007S-dTK Kúpele Piešťany 20
20 Sopková Lucia31.10.20192007S-dTC EMPIRE Trnava 21
21 Jakubcová Katarína31.10.20212007S-dTKM Martin 22
22 Herdická Vanessa Mia31.10.20192007S-dTJ Sokol Prešov 25
23 Ďuricová Nina31.10.20192007S-dTK Raketa Nedožery-Brezany 27
24 Kolibková Lorraine Amie31.10.20192007S-dTK Baník Prievidza 28
25 Fedáková Timea31.10.20192007S-dTK Mladosť Košice 31
26 Hrbáňová Simona31.10.20192007S-dTK Slávia STU Bratislava 48
27 Dubcová Ema31.10.20192007S-dTenisová akadémia Prešov 48
28USPTrojanová Zoja31.10.20192007S-dTK HSC Piešťany 105
29 Kročková Natália31.10.20202008M-dTC EMPIRE Trnava  
30 Gáliková Terezka31.10.20202008M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31 Depešová Soňa31.10.20202008M-dTK Kúpele Piešťany  
32 Pohánková Mia31.10.20202008M-dTK Slávia SPU Nitra  
33 Cinkaničová Stella31.10.20202008M-dTK Mladosť Košice  
34 Belanská Lea31.10.20202008M-dTC Topoľčany  
35 Bab Dominika Elizabeth31.10.20202008M-dTK Slovan Bratislava  
36WCKuriľáková Nela31.10.20202008M-dTJ Sokol Prešov  
37 Gross Timea31.10.20202008M-dTK Mladosť Košice  
38 Sevald Nikol31.10.20202008M-dTC EMPIRE Trnava  
39 Haňdiaková Ester31.10.20202008M-dTK Slovan Bratislava  
40 Martišová Michaela31.10.20202008M-dTK Slávia STU Bratislava  
41 Vallová Karin31.10.20202008M-dTK Slovan Bratislava  
42 Polačiková Aneta31.10.20202008M-dTK E.T. Jaslovské Bohunice  
43 Batáry Nicol31.10.20202008M-dTŠP-tenisová škola Petržalka  
44WCPetríková Dominika31.10.20202008M-dŠKT Kremnica  
45 Horská Zara31.10.20202008M-dTC Partizánske  
46 Salaiová Vanesa31.10.20202008M-dTC EMPIRE Trnava  
47USPJulínyová Viktória31.10.20202008M-dTK Kúpele Piešťany  
48 Ráčková Sanja31.10.20202008M-dTK Slovan Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Pravdová Terézia10. 05. 20192007S-dVTC Pezinok 26
2Mášiková Natália15. 11. 20182007S-dTK Slávia STU Bratislava 30
3Cibáková Natália13. 05. 20192007S-dŠK TC Dúbravka BA 57
4Richtáriková Liliana12. 05. 20192007S-dTK Sparta Považská Bystrica 65
5Fränklová Ela10. 05. 20192007S-dTK Slávia STU Bratislava 93
6Tomašovičová Lea29. 01. 20192007S-dTK Slávia STU Bratislava 117
7Kubalová Kristína07. 01. 20192008M-dTK Žilina  
8Pauková Sofia12. 05. 20192008M-dTK Rajec  
9Kováčová Emília03. 01. 20192008M-dTK Slovan Bratislava  
10Zitová Tamara15. 11. 20182008M-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
11Májková Júlia26. 02. 20192008M-dTK Žilina  
12Šuchterová Nikki10. 02. 20192008M-dTK DRANaM Košice  
13Chudová Michaela16. 12. 20182007S-dTK Nová Dubnica  
14Kubová-Danajová Eliška04. 01. 20192008M-dLTC Leopoldov  
15Madarová Elizabeth26. 11. 20182008M-dTK Žilina  
16Ondíková Sofia25. 12. 20182008M-dTK Banská Bystrica  
17Kadlečíková Simona19. 04. 20192007S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
18Švábiková Nina30. 01. 20192008M-dTK Žilina  
19Herdický Alexandra Sofia08. 05. 20192008M-dTK Profitennis Academy Prešov  
20Dosedlová Nela20. 01. 20192008M-dTC EMPIRE Trnava  
21Weissová Ema14. 03. 20192008M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
22Borš Mia10. 05. 20192008M-dTK Tennis Classic Bratislava  
23Hrušková Nela03. 01. 20192008M-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
24Nagyová Enni19. 04. 20192008M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25Budošová Bianka29. 01. 20192008M-dTK Slávia STU Bratislava  
26Hudoková Lucia08. 01. 20192008M-dTK Nová Dubnica  
27Grajciarová Tereza19. 04. 20192008M-dFresh club Zvolen  
28Obetková Nicole16. 12. 20182008M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
29Suchanová Tereza29. 04. 20192008M-dTC EMPIRE Trnava  
30Farkas Liana04. 04. 20192007S-dTK Slovan Galanta  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Scheberová Lucia14. 05. 20192008M-dJH Tenis Akadémia Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Behul Laura16. 05. 2019 16:562008M-dTC Partizánske  
2Čačová Tereza11. 05. 2019 16:222008M-dTK Slovan Bratislava  
3Ceperková Karolína23. 05. 2019 20:352008M-dTK ESO Piešťany  
4Daubnerová Ivana23. 05. 2019 12:062008M-dBratislavský tenisový zväz  
5Dziak Alice04. 05. 2019 17:472008M-dTK Mladosť Košice  
6Grech Stella21. 05. 2019 08:232007S-dTC EMPIRE Trnava 117
7Gulánová Lucia21. 05. 2019 18:522008M-dTK Kúpele Piešťany  
8Lišková Ema26. 05. 2019 20:102007S-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 117
9Lišková Linda26. 05. 2019 09:342007S-dTA M. Ryšavého Bojnice 80
10Michalčíková Zara24. 04. 2019 14:132008M-dTC EMPIRE Trnava  
11Morháčová Miriam11. 02. 2019 12:152008M-dTK Žilina  
12Moussa Yasmine06. 05. 2019 19:202008M-dTC Topoľčany  
13Pecíková Nina20. 05. 2019 20:192008M-dOZ ŠK Odema Púchov  
14Šatánková Valentína19. 05. 2019 14:462008M-dTŠP-tenisová škola Petržalka  
15Trebuľová Timea22. 05. 2019 21:082008M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
16Zimenová Sára04. 05. 2019 17:442007S-dTK Žilina 12


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk