' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov
Trieda:Halové MSR Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Lazorová Angela (A3)   
Termín od:09.02.2019 Termín do:12.02.2019
Kontakt:Michal Ďurovec
Kontakt tel.:mobil - 421907647687,
Kontakt e-mail:michal.durovec@matchpointtennis.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 02. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-09.02.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Eszter Méri 
   09.02.2019
2. Kristína Mráziková 
 
3. Nina Paľovská 
   09.02.2019
4. Emma Hubeková 
 
5. Ela Pláteníková 
   09.02.2019
6. Ema Bolebruchová 
 
7. Emma Filipková 
   09.02.2019
8. (5-8)Radka Zelníčková 
 
9. (3-4)Chiara Renáta Supák 
   09.02.2019
10. Lucia Maliňák 
 
11. Barbora Kmošková 
   09.02.2019
12. Nikola Daubnerová 
 
13. Kristína Lacová 
   09.02.2019
14. Natália Slabá 
 
15. Nina Ďarmatiová 
   09.02.2019
16. (5-8)Mia Chudejová 
 
17. (5-8)Ema Baraniaková 
   09.02.2019
18. Zuzana Paveleková 
 
19. Terézia Baraniaková 
   09.02.2019
20. Alexandra Barčíková 
 
21. Petra Janigová 
   09.02.2019
22. Laura Bérešová 
 
23. Salma Drugdová 
   09.02.2019
24. (3-4)Bianca Behúlová 
 
25. (5-8)Yvonna Žuffová 
   09.02.2019
26. Patrícia Mikušová 
 
27. Nina Vargová 
   09.02.2019
28. Sandra Mária Kerdíková 
 
29. Tereza Zelinová 
   09.02.2019
30. Emma Tóthová 
 
31. Martina Smoleňová 
   09.02.2019
32. (2)Sara Suchánková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Suchánková S.  Zelníčková R. 
   09.02.2019
2. BYE 
 
3. Barčíková A.  Vargová N. 
   09.02.2019
4. Drugdová S.  Tóthová E. 
 
5. (3-4)Paveleková Z.  Supák C. 
   09.02.2019
6. Bolebruchová E.  Schwarcová N. 
 
7. Chudejová M.  Maliňák L. 
   09.02.2019
8. Janigová P.  Kyseľová N. 
 
9. Kmošková B.  Kozáková K. 
   09.02.2019
10. Bérešová L.  Mráziková K. 
 
11. Baraniaková E.  Baraniaková T. 
   09.02.2019
12. (3-4)Ďarmatiová N.  Méri E. 
 
13. Filipková E.  Pláteníková E. 
   09.02.2019
14. Kerdíková S.  Lacová K. 
 
15. Daubnerová N.  Smoleňová M. 
   09.02.2019
16. (2)Behúlová B.  Žuffová Y. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Méri Eszter31.10.20202002D-dTK Slávia STU Bratislava 4
2 Suchánková Sara31.10.20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 6
3 Supák Chiara Renáta31.10.20202001D-dMŠK Poprad-Tatry 8
4 Behúlová Bianca31.10.20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 11
5 Žuffová Yvonna31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 12
6 Zelníčková Radka31.10.20192003D-dTC EMPIRE Trnava 13
7 Baraniaková Ema31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 14
8 Chudejová Mia31.10.20192003D-dTK Žilina 17
9 Slabá Natália31.10.20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 19
10 Bolebruchová Ema31.10.20192003D-dTK Senica 21
11 Bérešová Laura31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 22
12 Paveleková Zuzana31.10.20192001D-dTenisová akadémia Prešov 23
13 Ďarmatiová Nina31.10.20192003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 24
14 Mráziková Kristína31.10.20202001D-dTC EMPIRE Trnava 27
15 Smoleňová Martina31.10.20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 28
16 Baraniaková Terézia31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 29
17 Kmošková Barbora31.10.20202002D-dTC EMPIRE Trnava 30
18 Hubeková Emma31.10.20202001D-dTK Zohor 32
19 Kerdíková Sandra Mária31.10.20202002D-dTK Jednotka Bratislava 33
20 Tóthová Emma31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
21 Paľovská Nina31.10.20192003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 39
22 Filipková Emma31.10.20192005S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 41
23 Maliňák Lucia31.10.20202001D-dOZ ŠK Odema Púchov 42
24 Mikušová Patrícia31.10.20202001D-dTA M. Ryšavého Bojnice 43
25USPZelinová Tereza31.10.20202002D-dTK Žilina 48
26 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 50
27 Barčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 58
28 Lacová Kristína31.10.20202001D-dTK Jednotka Bratislava 61
29 Pláteníková Ela31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 74
30 Vargová Nina31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 93
31 Daubnerová Nikola31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 102
32USPJanigová Petra31.10.20192005S-dOZ ŠK Odema Púchov 161
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Schwarcová Natália06. 12. 20182001D-dTC EMPIRE Trnava 20
2Lukáčová Sandra17. 12. 20182002D-dTenisová akadémia Prešov 35
3Ferencová Veronika21. 11. 20182002D-dTenisová akadémia Prešov 36
4Mayerová Mia15. 11. 20182003D-dTK Slávia STU Bratislava 37
5Horáková Petra27. 12. 20182001D-dTK Kúpele Piešťany 38
6Gondorová Miriam05. 12. 20182003D-dTJT Michalovce 44
7Kusý Alzugaray Janika20. 01. 20192001D-dVTC Pezinok 45
8Martonová Ema21. 11. 20182001D-dTK F1 Poprad 46
9Krivosudská Lucia15. 11. 20182003D-dTK Sereď 47
10Vighová Nelly17. 12. 20182004D-dTK Slávia SPU Nitra 52
11Samková Vanesa27. 11. 20182001D-dTC Moravský Svätý Ján 53
12Barillová Paula27. 11. 20182002D-dMŠK Poprad-Tatry 56
13Rečková Daniela17. 11. 20182003D-dTenis Club Nové Zámky 59
14Kaňovská Sabína15. 11. 20182003D-dTC Topoľčany 62
15Pinková Lucia15. 11. 20182003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 63
16Naňová Gabriela17. 11. 20182003D-dTK GARDA Bratislava 67
17Švorcová Klára Mária19. 11. 20182003D-dTK HSC Piešťany 68
18Nádaská Laura25. 12. 20182004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 70
19Haňdiaková Karin07. 01. 20192002D-dTK Slovan Bratislava 71
20Škvrndová Linda15. 11. 20182004D-dTK Slávia STU Bratislava 72
21Klanduchová Michaela20. 11. 20182003D-dTop tennis academy Zvolen 75
22Lacková Viktória17. 11. 20182005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 75
23Volná Zuzana24. 11. 20182001D-dTK Slávia STU Bratislava 77
24Šašková Karolína22. 01. 20192004D-dTK Tvrdošín 78
25Baniarová Nina10. 01. 20192004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 82
26Hrabovská Laura25. 11. 20182001D-dTK Tennis Classic Bratislava 83
27Čuboňová Žofia26. 01. 20192004D-dTK HSC Piešťany 83
28Krieková Radoslava06. 12. 20182001D-dLieskovský tenisový klub-LTC 87
29Coddington Sara09. 01. 20192004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 87
30Provazníková Agáta17. 12. 20182004D-dAŠK Skalica 89
31Kozáková Kristína16. 11. 20182001D-dTK Senica 95
32Mičová Nina23. 11. 20182002D-dTK Matchpoint Trebatice 99
33Vighová Vivienne17. 12. 20182003D-dTK Slávia SPU Nitra 100
34Barteková Sára16. 12. 20182003D-dTK AS Trenčín 104
35Plajová Nina03. 01. 20192004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 109
36Šurinová Simona19. 12. 20182005S-dTK Inter Bratislava 114
37Kratochvílová Karin05. 01. 20192004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 116
38Balus Irina25. 11. 20182005S-dTK Žilina 126
39Pavlíková Vladimíra26. 12. 20182004D-dŠA Trenčianske Teplice 135
40Čopianová Stela15. 12. 20182003D-dMŠK Poprad-Tatry 136
41Vizváryová Veronika15. 11. 20182004D-dTK Slávia STU Bratislava 137
42Kamenská Chiara18. 01. 20192005S-dŠA Trenčianske Teplice 140
43Melicháčová Eliška22. 11. 20182004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 145
44Gavalcová Terézia20. 11. 20182004D-dTC EMPIRE Trnava 168
45Líšková Liliana25. 11. 20182004D-dTK Senica 175
46Mihálová Slávka20. 11. 20182004D-dTK Senica 175
47Karasová Emma17. 11. 20182006S-dŠport Park Lúčky 197
48Dobrucká Natália16. 11. 20182005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 233
49Gemzická Adela17. 12. 20182005S-dTC EMPIRE Trnava 241
50Hrabovská Karolína17. 12. 20182004D-dTK Tennis Classic Bratislava 270
51Kotianová Lenka17. 11. 20182003D-dSlávia ŽU Žilina 338
52Maščeníková Diana07. 01. 20192003D-dVýchodoslovenský tenisový zväz 338
53Modlová Sofia Markéta04. 12. 20182004D-dMŠK Poprad-Tatry  
54Cíleková Laura05. 01. 20192005S-dTK Slovan Bratislava  
55Blahová Barbora22. 01. 20192001D-dTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Mráziková Karolína02. 02. 20192004D-dTC EMPIRE Trnava 49
2Kyseľová Nina01. 02. 20192006S-dTC Topoľčany 241
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babíková Noemi01. 02. 2019 04:512004D-dTK Slávia STU Bratislava 96
2Čisovská Romana05. 02. 2019 04:392002D-dMŠK Poprad-Tatry481
3Danišková Kristína31. 01. 2019 12:022004D-dTK HSC Piešťany 118
4Hubinská Mária26. 01. 2019 01:182003D-dTŠP-tenisová škola Petržalka 113
5Ivaničová Darina10. 01. 2019 05:462006S-dTC Topoľčany  
6Jančíková Alex21. 01. 2019 01:172005S-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 338
7Jašková Anika31. 01. 2019 09:592003D-dTK Slovan Bratislava 6
8Kadlečková Michaela07. 02. 2019 02:292001D-dTK TENNis FUN B.Bystrica962
9Knapová Tamara05. 02. 2019 07:582002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 16
10Kotlíková Inez Maria03. 02. 2019 07:152003D-dTK Slávia STU Bratislava 9
11Kužmová Katarína05. 02. 2019 07:472001D-dVSE TK Akademik Košice 3
12Lašáková Lilien28. 12. 2018 02:122005S-dTC EMPIRE Trnava 215
13Marušinová Martina07. 02. 2019 08:382003D-dTK Slovan Bratislava 18
14Nebylová Paula16. 01. 2019 10:362004D-dTC EMPIRE Trnava 267
15Pleváková Ema06. 02. 2019 10:522003D-dOZ ŠK Odema Púchov 57
16Šafárová Sophia Sara08. 02. 2019 12:132002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 54
17Šarinová Sára07. 02. 2019 05:202005S-dTenisová akadémia Prešov 66
18Stankovská Nina07. 02. 2019 09:192002D-dTC EMPIRE Trnava 9
19Trebuňová Zuzana08. 02. 2019 11:392004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 65
20Vargová Vanda03. 02. 2019 05:172003D-dTC EMPIRE Trnava 5


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk